w42 nin en büyük savaşı yakın

• Konuyu başlatan DeletedUser65411
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65488

Ziyaretçi
al sky yazışmalarınızdan bırı bıze koyacakmışınız ya görecez nasıl koyacaksınız yazıda gecenlerde biri diplomatınız stup4 bırıde chivalrous bızde yazı bıtmez az tezgah cevırın arkamızdan bıze mert olana bızde mert oluruz karşımızdakı donsöz ise donsöze para sıkıştırır gönderırız ...

Konuşmayı yapan arkadaş çok ileri görüşlü değilmiymiş yaaaaa :D cidden koyduk hdjskhsksjjs

DeletedUser66002

Ziyaretçi
Kamiler ve mislerin savaşından çok diplomatik bir savaş bizi bekliyor anlaşılan.İfşalar hançerler bol şans 2 tarafa da.

DeletedUser65488

Ziyaretçi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Kamiler ve mislerin savaşından çok diplomatik bir savaş bizi bekliyor anlaşılan.İfşalar hançerler bol şans 2 tarafa da.

Oyunda diplomatik savaş da tutmaz artık bugün trollsun yarın yoksun mesela neye güvenip diplomasi yapcaz ki :p

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Galaxy balon diyorlar ortamlarda :)

Biz böyle çok atip tutan gördük biz fazla konuşmuyoruz gereken cevabi sahada vericez ...

şuan mevcud savaşta sizi klanlarınızı davet edemeyecek hale getiren(?)klanın bazı oyuncularının daha önceki w lerde kurduğu klan

benım bu arkadaşlara ılerde cok süprizlerım olacak başımıza buda mı gelecektı dıyecekler :)

sana biraz savunma kesim puanı kastırmak lazım anlaşıldı çok kaşınıyorsun :)))

Hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahah :dddd :çxFxDxDddddd hahahahahahhaha

Luciferr

Dük
Bu sabah misler gibi bi uykudan kalkıp oyuna girdim, bide ne göreyim;

41 puandaki bir kişi bana öğrenciyim ayakları yapıp pre satısı yapılır mesajı atıyor.

La olum keriz miyiz biz ? İşi bilmiyor muyuz sanki ? Hesabı banlattırmak istiyorsanız w42 sonunda ben zaten kendıme global attırıcam yani

myw**

Dük

41 puandaki bir kişi bana öğrenciyim ayakları yapıp pre satısı yapılır mesajı atıyor.

La olum keriz miyiz biz ? İşi bilmiyor muyuz sanki ? Hesabı banlattırmak istiyorsanız w42 sonunda ben zaten kendıme global attırıcam yani

hey gidi hey onlar kimle dans ediyor ögrenemişler senin honey badger in ortağı olduğundan haberleri yok galiba

DeletedUser65488

Ziyaretçi
hey gidi hey onlar kimle dans ediyor ögrenemişler senin honey badger in ortağı olduğundan haberleri yok galiba

Bunlar bir takım kendini bilmezler, bir takım uyanık geçinen tayfa, bunlar bir takım adamlar.

İNLERİNE GİRİCEZ İNLERİNE

DeletedUser61632

Ziyaretçi

satim sana knk benim puanım fazla :p

DeletedUser65346

Ziyaretçi
Sizede mi yazdılar ecof1 mi ne pre satıyorum diye alla alla iki tarafa da yapıyorsa kim lan bunu yapan :D