w42 nin en büyük savaşı yakın

• Konuyu başlatan DeletedUser65411
  • Başlangıç tarihi

Panşehir

Mızrakçı
4942 adlı eklentiyi görüntüle
al sky yazışmalarınızdan bırı bıze koyacakmışınız ya görecez nasıl koyacaksınız yazıda gecenlerde biri diplomatınız stup4 bırıde chivalrous bızde yazı bıtmez az tezgah cevırın arkamızdan bıze mert olana bızde mert oluruz karşımızdakı donsöz ise donsöze para sıkıştırır gönderırız ...

Yalnız adam sözünün eriymiş dediğini yaptı valla

https://forum.klanlar.org/index.php?attachments/64a6e0fd-e292-46fd-8f62-f6ce3629e34d-jpg.4421/
index.php

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Sanmıyorum ama galaxy burdan maçı çevirirse büyük olay olur..

diony sos efendı satır satır yazmışsın maşallah bızımde cok yazacagımız şeyler var ama hıc bırını dıllendırmedık ben galaksıyle diplomasımi şu şekılde yaptım dunya da son ıkıye kalana kadar ıkı klan savaşmayacak herkez kendı bölgesını temızleyecek önce bölgesını temızleyen dıyerıne yardım edecek ve ıkı klan kendı aralarında harıc hıc kımseyı müttefik eklemeyecektı galaksı klanı ne zaman troll klanları harıcınde başka bır klan ile müttefik oldu ben diplomasimi bitirdim zaten ılk siz etna klanını müttefik ekledınız bende diplomasimi bozdum kımse kusura bakmasın kudretede destek attım arkamdan iş cevırene iş cevırırım

trolün yazışmaları varmış elınde bızımde elımız armut toplamıyor benımde bır suru yazı var elımde konuşma var ılla bızde mı bahsedelım bu konuları

bırde kım dedı sıze ıkı kafta süre verıldı dıye ben sıze süre felan vermedım 3 4 güne nötüre alacam nötüre aldıktan 3 4 gün sonra savaş acacam dedım

yazılacak bir sürü şey var ama ben hepsını böyle tek tek yazamam ben sıze cogu şeyı zamanında altın tepsıyle sundum sızler ret ettınız bazılarınız egosu cok yüksek oldugu ıcın sonradan pişman oldunuz ama iş işten gecmişti

al sky yazışmalarınızdan bırı bıze koyacakmışınız ya görecez nasıl koyacaksınız yazıda gecenlerde biri diplomatınız stup4 bırıde chivalrous bızde yazı bıtmez az tezgah cevırın arkamızdan bıze mert olana bızde mert oluruz karşımızdakı donsöz ise donsöze para sıkıştırır gönderırız ...

Galaxy balon diyorlar ortamlarda :)

Biz böyle çok atip tutan gördük biz fazla konuşmuyoruz gereken cevabi sahada vericez ...

şuan mevcud savaşta sizi klanlarınızı davet edemeyecek hale getiren(?)klanın bazı oyuncularının daha önceki w lerde kurduğu klan

benım bu arkadaşlara ılerde cok süprizlerım olacak başımıza buda mı gelecektı dıyecekler :)

BİR DAHA GÜLECEM AHAHAHAYSHSGXYSHZHAHAGSGGAAGGAGAGAYAGAGAGAGAGAHAHAHAHA

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bence tartışmayı bırakın bu vakitten sonra birbirinizi kirmaktan baska birsey yapmassiniz galaxy sağlam oyunculara sahip bir klan arkadasliklari dostluklarida sağlam kolay lokma degiller kudret tanimam tokide zaten parmakla gosterilecek 1-2 oyuncu var geriside galaxyle kapışacak kapasitesi yok

troll klanlarında kaliteli iyi oyuncular var ama kaç aydır kabus klanları ile savaşıyorlar bu savaşta organize olmakta zorluk cektikleri ortada galaxy eğer sıkılmassa bu 3 klanı devirebilir bu şahsi görüşüm ama gönlüm trollden yana nede olsa sohbetimiz muhabbetimiz olan insanlar

Madem konuyu hortlatıyoruz, tespit gibi tespit, buyrun :)

Luciferr

Dük
Profil yazımdan bir alıntı yapmak istiyorum;

''
Galaxynin bir dünyada yenilme olasılığı;

Rüyamda gördüğüm .onmylove ın emily ratajkowski ile kol kola yanımıza gelmesi olayının gerçekleşmesi ile aynıdır.

''