w42 nin en büyük savaşı yakın

• Konuyu başlatan DeletedUser65411
  • Başlangıç tarihi
Ne kadar kotu bi dünya olmuş burasi ya. Üsenmedim saydım 16 tane trol klanı var bu zaten bizim beklediğimiz bir şeydi 38 den gördüklerimizle savasmayi pek sevmezler ama galaxynin de bi o kadar klan sayısı var :) daha yeni degil mi bu dünya n’aptınız resmen 2 kutup olmuş bile dünyada. Trol sıralamada daha iyi dursa da galaxy kazanacaktır, başarılar herkese.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Sonunda,klan forumunda da genel forumda da diplomasinin kaldırılması için uğraştım ancak ipin kopma noktası olamadığım için üzülüyorum :D

Kudret gibi dipdibe yerleşen bir ekibin paso mis arasıyla yürüyen savaşındansa troll ile geniş alanlarda çakılı savunmalara kafa atmayı tercih ederim :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
bildiginiz üzere troll ve Los Galacticos! klanları arasındakı diplomasi son buldu yakın zamanda aramızda savaş başlayacagı kesin zaten şimdiden
Los Galacticos! klanlarına ve onların safında savaşa katılacak olan klanlara başarılar dilerim ...

Savaşı açar mısınız artık bizim diplomat açmıyor. İstatistiklerim işlenmiyor. Üzülüyorum.

Maestro*

Kılıç Ustası
Sonunda,klan forumunda da genel forumda da diplomasinin kaldırılması için uğraştım ancak ipin kopma noktası olamadığım için üzülüyorum :D

Kudret gibi dipdibe yerleşen bir ekibin paso mis arasıyla yürüyen savaşındansa troll ile geniş alanlarda çakılı savunmalara kafa atmayı tercih ederim :D
biz o mis aralarına girebilenlere oyunçu diyoruz siz ne diyorsunuz bilmiyorum. 50 saaten mis atın birde savunmaları kestirip 200 saat tekrar savunma mı basalım ? sizin gibi 20 klan olsaydık her köye bizde 5 çiftlik savunma yığmasını bilirdik ;)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Başarılar dilerim her 2 klanada iyi olan kazansın :)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
biz o mis aralarına girebilenlere oyunçu diyoruz siz ne diyorsunuz bilmiyorum. 50 saaten mis atın birde savunmaları kestirip 200 saat tekrar savunma mı basalım ? sizin gibi 20 klan olsaydık her köye bizde 5 çiftlik savunma yığmasını bilirdik ;)

Sen neye atarlandın la sizlik bi şey yok sakin ol :D :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
İyi olan kazansın iki tarafa da başarılar dilerim güzel bir mücadele olacaktır kuşkum yok.

Ama benim de gönlüm şeyden yana... Immmmm, KRAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLL

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Favorim Pikacu

Pressman ve o kendini kral zanneden varlık ÇÖP