w42 nin en büyük savaşı yakın

• Konuyu başlatan DeletedUser65411
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61148

Ziyaretçi
sdfsdfsdf kanka adamlar galaxy yonetıcısını almaya çalıştılar klanlarına yavas vursunlar :ASDF Hele bi cezaları kalksın yazarlar:(

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Troll isminde bir şey yapamayıp farklı 2 klana dönüp bir şeyden medet ummaya mı çalışıyor bu arkadaşlar merak ettim birisi açıklasın :D öylesine bir bakayım dedim bakmaz olaydım :D
Sorarlar insana bu kadar garip insanları bir araya nasıl topladınız diye bu da bir başarıdır gözümde :D

AvB.

Hafif Atlı
Valla adamlar kuzeyden girmişler ben bilmem. Duyduğuma göre oradan dolanıp aşağıya doğru size çember atacaklarmış. Sonra da yavaş yavaş sindirerek bitireceklermiş. Zaten yanlış duyum almadıysam galaxyde iç sorunlar başlamış. Detayları öğrenmek isteyen trollü bir arkadaşım olursa çekinmeden yazsın her ince ayrıntısına kadar anlatırım

Deadknight

Yasaklı
Valla adamlar kuzeyden girmişler ben bilmem. Duyduğuma göre oradan dolanıp aşağıya doğru size çember atacaklarmış. Sonra da yavaş yavaş sindirerek bitireceklermiş. Zaten yanlış duyum almadıysam galaxyde iç sorunlar başlamış. Detayları öğrenmek isteyen trollü bir arkadaşım olursa çekinmeden yazsın her ince ayrıntısına kadar anlatırım

Neyin kafası bu?

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Ya ama olmadı ki altı üstü kaç aydır şuradayım NE güzel her yer kırmızıydı şimdi sağım solum önüm arkam mavi :/ Bir de KPSS derecesi olan deha nerede ya ?? Onlara sadece bir cümle iletmek istiyorum Troll Ne oldu ya fotonuz gitti Tırıvırılarrrr Şimdide abileri gelmiş bizi yeneceklermiş onların kumsallarında ayak izimiz yokmuş falan filan önce Türkçe imla klavuzu alıp okuyun sonra şu klan metninizi düzeltin oyuna giresim gelmiyor!!!

DeletedUser66909

Ziyaretçi
İmla kurallarını bilmeyenler gelip imla kuralı öğretmeye çalışıyor ya,gülme krizlerine giriyorum :D

DeletedUser54313

Ziyaretçi
"Tedirgin ve korkutmuş" bu kısmı bana açıklarmısın 7 yaşında ki yeğenim bile anlam bozukluğunu farketti arkadaşı olarak görüyor sizleri ancak o seviyede yeni cümle kurmayı öğrenildiğini bildiği için yaşıtları ile arkadaş olmak istiyor

S.D.44

Baltacı
Ah ulan ah...Gazi Mustafa Kemal Atatürk geleydi de göreydi şu manzarayı. Türkçeyi bulduğuna pişman olurdu yeminle.

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Baba bu konu,bu post komple fiyasko

Toki ve kudret savaşı daha büyük ve zorlayıcıydı.