w32 oyuncuları ve modlar

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ciddiye alınacak bir tarafın yok. Zamanı geldiğinde burada Nasti ile kavga edip Mayısa da giydiriyordum. Ben şu ana kadar temiz oynayıp ban yiyen görmedim. Yıllardır oynuyorum neden bana denk gelmiyor bu tür şeyler anlamıyorum. Anlamak istemiyorsunuz. Neyse daha fazla bir şey demeyeceğim.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Almayanyadan haber gelsin goreceksiniz kardesim o hesap haksiz yere banlandi hicbir cezavi bir hatasi yok

DeletedUser614

Ziyaretçi
Gidin tabii inanıyorsanız. Hakkınızı aramasanız asıl ters bir durum vardır. Size kolay gelsin.

Almanya'dan gelen haberin sonucu da inşallah burada paylaşırsınız ;)

DeletedUser60137

Ziyaretçi
Gidin tabii inanıyorsanız. Hakkınızı aramasanız asıl ters bir durum vardır. Size kolay gelsin.

Almanya'dan gelen haberin sonucu da inşallah burada paylaşırsınız ;)

Bak benim her türlü iddiaya karşı cevabım var ama buradaki yönetici arkadaşların hiçbiri kendilerinin öne sürdüğü iddiaları cevaplayamıyor ve "panel bilgileri", "1 hafta uyumadan nasıl oynadın" gibi şeylere dayandırarak geçiştirici cevaplar veriyorlar. Ayrıca atajean "bu kadar şey yapmışsınız ele vermişsiniz" derken ne yapmışım? Aynı saniyeye saldırı sokmakla ilgili bir durum yok adamların bana ceza vermesinin sebebi bu değil ki onu bile videoya çeker cümle aleme gösteririm nasıl yapıldığını. Ben bu hesaptan 1 hafta boyunca 1 saat dahi durmadan işlem yapmış değilim bu bir kere yalandır, düpedüz demagojidir. Sadece 28-29-30'unda operasyon yediğim için 48 saatten fazla aktif kaldım yaklaşık 4 saat kadar uyudum o kadar. Onun dışında 30'undan beri oynadığım her gün 80 dakikada bir uyanıp hesabı inceledim, asker yetiştirdim gelen saldırı varsa müdahale ettim ve saldırı çıkıp sabah 8 de olacak şekilde köy aldım. Bunu anlattığımın aksinde davrandığımı şu panel verilerinize bakarak söyleyebilir misiniz? *** var diyorsunuz *** korumanız o zaman işe yaramıyor demek bunu da kabul ediyor olsanız gerek.

DeletedUser58790

Ziyaretçi
Bir oyuncuyu 1 haftadan fazla online olmak veya işlem yapmak için banlamak oldukça mantık dışı geliyor ve insanları istemeden gerçek manada taraflı düşünmeye yönlendiriyor.Oyun buglarından yararlanma yada hile vb programlar kullanıldığı kanıtlanmadıkça bu şekilde mesaj ile cevap vererek ban atmak oyuncunun yasal işlemlerle hakkını arama yoluna başvurmasına yol açabilmektedir.Bunların dışında hiçbir kimse başkasının ruh halini,oynayış tarzını ya da kişisel yetilerini tam manada bilemez insanları birbirinden ayıran bunun gibi birçok özellik vardır.Kişisel görüşüm bundan sonra daha dikkatli ve temkinli davranılması,herkesin görevini layıkıyla yerine getirmesidir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Almanyadan haber geldi, bayern münih yarı finalde elenmiş. Bizde yarı finalde elenmiş sayıldık. Olsun şampiyonlar ligi, yarı final falan bizim için iyi yani.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu yeterince tartışıldığına göre artık kapatılabilir. Oyuncunun bildirimini ve verdiğim cevabı incelerseniz içerisinde "1 haftadır online olduğunuz için size ceza verdik" ibaresini göremezsiniz. Oyuncuya bilgi almak amacı ile hesabındaki hareketlerin açıklaması sorulmuştur. Buraya gelip kelime oyunu yapılmasının bir anlamı yoktur. İlk başta 2 gün olan aktiflik sonrasında 5 güne en sonunda da 80 dakikada bir alarm kurmaya geçmiştir. Ancak nedense verilen cezaya bulunmaya çalışılan bu bahaneler biz sıkıştırdıkça acele ile ortaya çıkmaktadır.
Hala anlaşılamayan şey kimsenin tarafını tutmaya ihtiyacımız olmadığı, yöneticilerimizin hiçbirisinin oyunla bağı ve oyun hesabı olmadığı, bir hesabı kapatmanın bize hiçbir fayda sağlamadığıdır. Aksine gördüğünüz gibi saçma saphan ithamlarla sabaha kadar uğraşmak zorunda kalıyoruz -ki en sonuncusu para aldığımı iddia ediyordu-
Cezalara itiraz yeri destek sistemidir ve bu itiraz sadece hesap sahibi tarafından yapılabilir. Almanya, CEO, HR Head, PR dahil kime mail atarsanız atın bu böyledir. Bu yüzden mail atmadan önce alacağınız cevabı belirteyim hayal kırıklığına uğramayın.
Bundan sonrasına hesap sahibi destek sistemi üzerinden devam edebilirsiniz. Herkese görüşleri için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.