w32 oyuncuları ve modlar

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser101

Ziyaretçi
Yok bu arkadaşlar yanyana şimdi .. Başka birinin forum kullanıcı adından girmiş kendi nickini vermemek adına .. Sizde maşallah yapıştırdınız =D

DeletedUser101

Ziyaretçi
vıdeo cekılır sozumuzun hakkındayız ama haksız yere atılan bana bır dur denmelı oynayan adama bu yapılmamalı

valla ben hayatım boyu bir kez ban yedim o da haklıydı .. oynamayacağım bir worldde yeni hesap açmışken oyun 1-13 ve 35 incisinin felan bakıcılığını alıp yağma yapıyordum can sıkıntısına =) sonra oynadım nedense o worldde 1 ay sonra çaktılar cezayı =) haklıydılar sustum =)
Siz haksız değilseniz susmayın ama azıcık olsa haklılık payları varsa haklarını yemeyin =)

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
valla ben hayatım boyu bir kez ban yedim o da haklıydı .. oynamayacağım bir worldde yeni hesap açmışken oyun 1-13 ve 35 incisinin felan bakıcılığını alıp yağma yapıyordum can sıkıntısına =) sonra oynadım nedense o worldde 1 ay sonra çaktılar cezayı =) haklıydılar sustum =)
Siz haksız değilseniz susmayın ama azıcık olsa haklılık payları varsa haklarını yemeyin =)

Bende ceza aldım.Üniversiteden giriş yapmıştım ortak paylaşım çıktı.Kampüste 6000 den fazla öğrenci var ve onlardan bir tanesini yaktı beni :D

DeletedUser42031

Ziyaretçi

şuan tek dayandıkları nokta neden bu kadar aktıv

bu ordu mıs atmada skntı yok

eger kı hile yapsak uzatmayız burda tum klanlar sunucusu onunde kendımızı kucuk dusurmeyız

ama ortada tamamen bır haksızlık var hesap ne mıs atma nede aktıvıte konusunda bır hılesı yok hıçbırsekılde

DeletedUser57936

Ziyaretçi
Yseguen-
Beyler tekrar tekrar üstünü çizerek söylüyorum. Saldırıları aynı salisede atmanın çok basit bir yolu var ve tamamen internet-bilgisayar bilgisiyle alakalı. Daha önce online oyun sunucusu açıp işletmiş olan herkes bilgisayarların veri paketi alışverişinden birazcık anlar ve bu şekilde saldırı çıkabilir fakat burada reddevil'in de dediği gibi konu benim bu şekilde saldırı çıkmış olmam değil, sürekli olarak çevrimiçi olmam. Banlanma sebebi tamamen bunun üzerine kurulu. Ben burada şahsen bu konuyu tartışmak da istemezdim çünkü yasak olduğunu biliyorum ama laf dalaşması olunca açıklama yapma gereği duydum.

DeletedUser57936

Ziyaretçi
Yseguen-
Ha bir de ben şunu da belirtmek istiyorum, bu oyunda *** koruması diye bir dalga var. Eğer çok fazla işlem yapıyorsanız çok daha sık çıkıyor ki ben bunu sürekli yaşadığım için biliyorum. Mr.Storm 1 haftadır sürekli çevrimiçisin diyor. Ben bu *** korumasını sürekli cevaplamıyor olsam nasıl olacaktı da sürekli işlem yapacaktım? Bunun aklı mantığı var mı? Captcha yan programlar yoluyla çözülür ama hiçbir program "İçinde araba içeren tüm fotoğrafları seçin" yazan bir korumada sürekli değişen görsellerde arabaları tek tek tespit edip engeli aşamaz. Böyle bir şey dünya üzerinde yok. Şu anda kullanılan bu google engellemesi geçilebilmiş değil bunu azıcık araştırma yapan herkes görebilir.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Yseguen-
Ha bir de ben şunu da belirtmek istiyorum, bu oyunda *** koruması diye bir dalga var. Eğer çok fazla işlem yapıyorsanız çok daha sık çıkıyor ki ben bunu sürekli yaşadığım için biliyorum. Mr.Storm 1 haftadır sürekli çevrimiçisin diyor. Ben bu *** korumasını sürekli cevaplamıyor olsam nasıl olacaktı da sürekli işlem yapacaktım? Bunun aklı mantığı var mı? Captcha yan programlar yoluyla çözülür ama hiçbir program "İçinde araba içeren tüm fotoğrafları seçin" yazan bir korumada sürekli değişen görsellerde arabaları tek tek tespit edip engeli aşamaz. Böyle bir şey dünya üzerinde yok. Şu anda kullanılan bu google engellemesi geçilebilmiş değil bunu azıcık araştırma yapan herkes görebilir.

ha alın hadı onlıneyı de burdan cozelım bu adam b o t korumasınıda kaldırmak içindemi hile buldu o halde o hesap haksız yere banlandı storm beklıyoruz cevaplarını eger haklı odlugunu dusunuyorsan yaz burdan tum klanlar sunucusu onunde burdayız hepımız eger varsa hala bızım hesaplarıda banla o kadar sozumuzun arkasındayız

DeletedUser60284

Ziyaretçi
hesabın şidresnini 1 den fazla kişi tarafından kullanıldıgını ima etmiş mr storm anladıgım , *** koruması fln muhabbetleri değil olay geçmiş olsun size

DeletedUser60137

Ziyaretçi
hesabın şidresnini 1 den fazla kişi tarafından kullanıldıgını ima etmiş mr storm anladıgım , *** koruması fln muhabbetleri değil olay geçmiş olsun size

yok öyle bir şey ima etmiş olamaz zaten ellerinde vardır kim hangi ipden giriyor vs. sürekli aynı ipden bağlanırım direk *** script demek istiyor

DeletedUser

Ziyaretçi
XkQOM3.jpg

Kaç yaşındasınız merak ettim doğrusu... Bir hafta 7 gün demektir, 2 gün değil.

Sayın modum suç üstü yapmadığınız sürece sadece varsayımlarla ceza veremezsiniz..Suç üstü yapmadığın sürece bütün hesaplar suçsuzdur..Böyle boş şeyler için cevap verip insanları oyundan daha fazla soğutmayın lütfen...

İster 7 gün 24 saat bir hesapta kalır hırs yapar savaşır oyuncu..İsterse günde 1 saat takılır bu sizi enterese etmez hesapta farklı bişey yakalayamadığınız sürece..

Başka bir postunda da beni germeyin demişsin kardeş efendi ol karşında çocuk yok mod isen saygını koru..Burada cevap vermek zorunda değilsende cevap yazma ticket aç dersin olur biter...

DeletedUser39894

Ziyaretçi
ulen yapmissiniz iste cakallik ne diye burda uzatiyorsunuz mevzuyu :) sizin en oyuncuyum diyeninizden daha cok koy hastasi bi adamdim zamaninda aldigim koyleri zimmetime geciriyomus gibi hissediyordum :) hani su kadar uykusuz bu kadar uykusuz dediginiz zamanlarda 50-60 saat uykusuz kaldigimiz zamanlar oldu tek koy derdine. sonrasi halüsinasyon , bi paket serum :) kandirmayalim birbirimizi insomnia olsan - ki vardi oyle bi tanidigim- 1 hafta oyunu oynayamazsin :) bence yakin ci ciğura keyfinize bakin uyumayan arkadas da uyusun

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sayın modum suç üstü yapmadığınız sürece sadece varsayımlarla ceza veremezsiniz..Suç üstü yapmadığın sürece bütün hesaplar suçsuzdur..Böyle boş şeyler için cevap verip insanları oyundan daha fazla soğutmayın lütfen...

İster 7 gün 24 saat bir hesapta kalır hırs yapar savaşır oyuncu..İsterse günde 1 saat takılır bu sizi enterese etmez hesapta farklı bişey yakalayamadığınız sürece..

Başka bir postunda da beni germeyin demişsin kardeş efendi ol karşında çocuk yok mod isen saygını koru..Burada cevap vermek zorunda değilsende cevap yazma ticket aç dersin olur biter...

4 yıldır bu takımdayım, her gün yeni bir şey öğreniyorum. Üstteki postta da şirket CEO'umuzun hesap kapatmalarıyla ilgili yazısını görebilirsiniz arkadaşlar.

Güzel şeyler uyduruyorsunuz aslında, suç üstü falan hayal gücünüz sağlam.

Bu arada siz şu "ben operatörüm, istediğim hesabı banlatırım" diye sağa sola mesaj attığınız için banladığımız kişi değil misiniz? Karşında çocuk yok demişsiniz ama yaptığınız şeyler söylediklerinizle uymuyor :)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
İp denen virsey var degilmi kabala ceza veriyorlar su sacmaliga son verin !

DeletedUser36909

Ziyaretçi
İp denen virsey var degilmi kabala ceza veriyorlar su sacmaliga son verin !

Dün geceden beri yazdığın bir tane mesajda bile elle tutulur birşey yok. Sürekli bir panik hali, sürekli takımı ve verilen cezayı karalama amacındasın ama o kadar panikyazıyorsun ki yazdıkların gerçekten anlaşılmıyor. Rica etsem sakince derdini anlatabilir misin?

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Ya bizmi salagiz anlamiyoruz yoksa ya bu durum nedir

Sifre deseniz ip paylasimi var

1 hafta araliksiz online desen *** korumasi var

Eee baska bir sey desen hesabi her turlu inceleme hakkiniz var

Neye dayaniyorsunuz neye bana soyleyin arkadas su yzden ceza verdik diyin hadi yaptiginizin arkasindaysaniz cikin karsima su kadar oyuncu icinde ??

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu kadar şey yapıp o kadar açık verip hala nasıl bu kadar ısrar ediyorsunuz anlamıyorum gerçekten. Mayıs yine sabırlı davranıyor.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Arkadaşınıza *** kullanımından dolayı panel verilerine dayanarak ceza verdik. Panel verilerini de burada sizinle paylaşamayacağız maalesef. Cezada herhangi bir hata yoktur, hesap açılmaycaktır.

Bu kez anlatabildim mi?

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Bak simdi mayis yagmuru bu oyuncu bir hafta aktif kendi oynuyor desek yani *** kullandigini ima etsek b o t korumasi var degilmi ?

Sifresi bir kac kiside desek hesap hangi iplerden girdi bakabiliyorsunuz degilmi ?

Ve baska turlu bir sucu olsa yine hesabi tum herseyini inceleme hakkiniz var degilmi ve bakarsiniz istediginiz herseye ?

Ama bunlara bakilinca ortada bu cezayi hak edecek illagel bir durum yok herseyin bir aciklamasini ben yaptim size ya siz herseyi gorebilirken daha ne istiyorsunuz neye dayanarak verdik diyorsunuz cezayi bana soylermisiniz

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Ne yapmissiz hayirdir ya ortada birsey yok sneide bilen biliyor admin kulu olma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.