w32 oyuncuları ve modlar

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
emek verdigimiz birsey neden bir anda siliniyor uykusuz kaldık diye neden ban yiyoruz bir oyuna deger verip oynuyoruz diye neden karşı tarafta eş dost var dıye ceza alıyoruz bana söylermisiniz bu adaletmi onlar oyuncu biz neyiz neden bu ayrım

bizde silelim sancak klanı gibi bizde gidelim siz eş dost oyun oynayın burda onumu istiyorsunuz

DeletedUser59599

Ziyaretçi
dejavu şarbon savaşında iki tarafada haksız banlar atılmıştır...
bunu nasıl neden diye sormak bile istemiyorum aynı şekilde bende ban yedim ....ama anlamıyorum
tarafsız diyorlar taraf seciyorlar...kimin tarafı oldugunu bilmiyoruz......
moderatör tarafını secmiş ama kimin tarafı ?

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Arkadaşlar gecin bu işleri gerçekten modlar bu işten ne kazanıcak size soruyorum yani.
Bizde w32 de oynadık zirvede bıraktık biz niye ban yemedik düzgün oynayın ban yemeyin.

Bu kadar basit....

DeletedUser614

Ziyaretçi
İkisini de dene tarafını seç :p Modlar daha karar vermemiş deniyorlar :p

DeletedUser60284

Ziyaretçi
sadece senin için demiyorum ama yıllardır birileri geldi ban yedim yazıklar olsun bu oyun oynanmaz taraf tutuluyor tarzı yazılar yazdı masumbi şekilde oynayan kimse ceza yemez yiyenide görmedim kendi adıma , illa hep bi yanlış işler içinde olanlar ceza yedi yiyor yiyecek burda kimse tribünlere ben masumum ayağı yapmasın

kılbıll

Baltacı
Daha 5 gün önce bizim kafa elemanlarımızın hepsi banlıydı onun için bir haftadır operasyon yapamıyoduk bu nasıl bir taraf tutmak

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Usta bak hakli verilen cezaya birsey demiyoruz eyvallah yasakli scprit dediler eyvallah dedik ama

Bir adam 2 gun full aktif diye banlamak ne demek ya size sorarim

DeletedUser101

Ziyaretçi
Bu oyun başında 60 saati geçkin uyumadığımı bilirim sonrasında 30 saat uyumuş olsam da =D eyy gidi üniversite zamanları =) gençtik o zamanlar şimdi olduğum yerde uyuyorum =D

DeletedUser60284

Ziyaretçi
modlarımz çok düşünceli , o arkadaşa kafasını dinlesin die tatil vermiş herhalde :) şaka bir yana öyle bi ceza verileceğini sanmıyorum saçma sapan bişi olur bir sürü kişi ceza yer o mantıkta öyle bişi varsada zaten modlar bu başlık altında evet çok fazla online oldugu için ceza verdik der bizde verilmesi gereken bi tepki varsa veririz zaten

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Size iyilikte yaramıyor adamlar sizi düşünüyor siz hala tt2tt2

Şaka bir yana sana gelen haber yanlış bnce :D

DeletedUser42031

Ziyaretçi
ve bıraz cıddıyet makara yapmayı bırakın burda bır hhaksızlık söz konusu bu olayın altında ccok pis işler var belli

mr.storm senelerdir hep adam kayırıyorsun yakında yaptıkların gun yuzune cıkacak.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
2 gün oyundan çıkmadı diye banlandığını iddia ettiğiniz hesabın adını bana verir misiniz?

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Storm modumun espirili bir gününe denk gelmissin belli :D

ben nie gelmişim la bana neden diyosun :D

mayıs modumuz o hesabın neden banlandıgı hakkında burdada bize bilgi verirmisiniz burda cidden merak ettik yani ceza yeme bahanesi biraz ilginç geldide

Durum
Konu yanıtlara kapalı.