w32 oyuncuları ve modlar

• Konuyu başlatan DeletedUser42031
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
ha sen onu dıyorsun gel aynı sehırdeysek misafirimiz ol hilesiz sana nasıl atıldıgını gösterelim yada atarken vıdeo ya cekelım ıstersen nasıl tatmın olmak ıstersen ??

DeletedUser57936

Ziyaretçi
Ben şu an adamla yanyana oturuyorum. Az önce adını hiç düşünmeden beyan ettiğin için kendi hesabına girip sana mesaj attı yoksa IP değiştirmeyi biz de biliyoruz, foruma girince ipmizin yazdığını da biliyoruz ama böyle ince şeyleri düşünecek kadar çakal değiliz henüz.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
bizim olayımız bu degil eyvallah dedik yasaklı scrıpte yapmışlar yanlışlıkla yada bılerek onu bıleem olay suan bır oyuncu surekli aktif diye ceza yemesi

banlanan hesap zaten o hesap .
bana daha onceden opa gıttıgı oyuncular yazdı abı bu oyuncu 100 mılısanıyenın ıcınde 10 ordu 4 mıs ve 3 4 cıflık savunmayı sokuyor ınanmadım fakat buün kendi gözüme gördüm browser sayfasın yenılenerek atıan bır saldırı degıl bu arkaplandan bir işlem yapılarak atılmış sanıyorum.
dediğim gibi 1 sanıye nın ıcınde olsa bu işlemler ve 1 köye olsa eyvallah ama farklı köylere farklı köylerde hem saldırı hem savunma 100 milisaniyede sokuluyosa burda anormal birşeyler var.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
aktiviten baska bır sıkıntı yok hesapta aktıvıtede adamın sureklı onlıne olmasından kaynaklanıyor bızım sucumuz nedır soylermısın ?

aktıvıtelıktede her saat bası yapılmış bır olay yok aykırı inceleyın burda laf sokmayı bırakıp lutfen mayıs yagmuru

DeletedUser42031

Ziyaretçi
bana daha onceden opa gıttıgı oyuncular yazdı abı bu oyuncu 100 mılısanıyenın ıcınde 10 ordu 4 mıs ve 3 4 cıflık savunmayı sokuyor ınanmadım fakat buün kendi gözüme gördüm browser sayfasın yenılenerek atıan bır saldırı degıl bu arkaplandan bir işlem yapılarak atılmış sanıyorum.
dediğim gibi 1 sanıye nın ıcınde olsa bu işlemler ve 1 köye olsa eyvallah ama farklı köylere farklı köylerde hem saldırı hem savunma 100 milisaniyede sokuluyosa burda anormal birşeyler var.

video cekelım atarken ?

yada aynı sehırdeysen canlı canlı adam yapsn gozunuzun onunde ya öyle birşey olsa hlesi bize söyler bizde atarız öyle degilmi ??

şuan adamı ne kadar savundugum belli benden saklayacagıda dusunulmez öyle bır hılesi olsa ugraşmadan atılacak emın ol bende atardım

DeletedUser57936

Ziyaretçi

hocam ben o banlanan arkadaşım, adımı vermeden yazıyorum. istanbul'daysan gel yanımda otururken göstereyim nasıl yapıldığını yok gelemem diyorsan da senin için yarın evde bi hesaptan girer videoya alır gösteririm nasıl olduğunu. ha sonra o hesabı 1 haftadır aralıksız oynuyor yerine aynı saniyede 10 saldırı soktu diye banlarlar tabi böyle de bir şey var

DeletedUser42031

Ziyaretçi
ve bırseye dıkkat et adam mıslerı ne zman cıktı bızım elemanlarımız yasaklı scprıtten ceza aldıktan sonra demekki ortada bir şikayetleme var eee bızıde sıkayteleyecekler afedersınde salakmıyız bız bızıde sıkayteleyecekelrı sıra gelecek bunu bıle bıle hıle kullanalım

DeletedUser42031

Ziyaretçi
mayıs yagmuru hesaba bakacakmısın ? ortadakı haksızlıga son verecekmısın ?

DeletedUser57936

Ziyaretçi
bir de yüz milisaniye içine 10 ordu 4 mis 3-4 çiftlik savunma sokmak gibi bir durum yok o abartı öyle bir ihtimal yok çünkü

DeletedUser101

Ziyaretçi
hocam ben o banlanan arkadaşım, adımı vermeden yazıyorum. istanbul'daysan gel yanımda otururken göstereyim nasıl yapıldığını yok gelemem diyorsan da senin için yarın evde bi hesaptan girer videoya alır gösteririm nasıl olduğunu. ha sonra o hesabı 1 haftadır aralıksız oynuyor yerine aynı saniyede 10 saldırı soktu diye banlarlar tabi böyle de bir şey var

yani sen şimdi bunu bizim gibi saniyeye bakarak mı yapıyorsun =) Çok merak ettim .. videoyu izlemek isterim =)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
alalım vıdeoyada ama hesap haksız yere banladı arkdaş konu yıne nereye geldi mayıs yagmuru nerdesın

DeletedUser57936

Ziyaretçi
yani sen şimdi bunu bizim gibi saniyeye bakarak mı yapıyorsun =) Çok merak ettim .. videoyu izlemek isterim =)

çok çok basit bir yöntemi var ve ne bir programa ne de başka bir şeye ihtiyaç var sadece düşünmekle ve biraz bilgisayardan anlamakla alakalı. banımı açacaklarsa yüzyüze veya video ile göstermeye hazırım

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Saat gecenin 3'ünü geçmiş ve ben burada size cevap vermeye, bir şeyler anlatmaya çalışıyorum ama sizin anlamaya niyetiniz yok. Bende de ne o yetenek, ne o güç, ne de o sabır var. Hepinize iyi geceler, ben yatıyorum. Siz yazın yine bildiklerinizi sabah devam ederiz :)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
m6YpP1.png

1vQByp.png

bu sadece ıkı koy daha oyle 2 koyde ver arkadaşın planlamasıda süpre hiç aksamadan yapmış bunları :)
helal olsun eğer yapıyorsa ceza değil madalya vermeleri lazım.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
vıdeo cekılır sozumuzun hakkındayız ama haksız yere atılan bana bır dur denmelı oynayan adama bu yapılmamalı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.