w19 dünya savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
w19 da pusula diye bir klan mevcut mu? Olmadığına göre başka bir deyişle dağıldığına göre:)

aynen öyle ya

adamların hayatlarında övünebilecekleri birşey var ve bundan mutluluk duyuyorlar inanamıyorum asflnfamş :D

pusula yı yıktınız beyler,hepinize benden 1er adet çeyrek altın

DeletedUser

Ziyaretçi
ger0nimo w16'daki pusulayla w17'deki aynı ekip mi? Bağlantı var mı arada? W16'da da iyi giden bir pusula vardı sonradan dağıldı hatırladığım kadarıyla?

DeletedUser

Ziyaretçi
Ucanzi crespo batistuta oynamadi orada. Yahya abim klan kurdu biraz ter atti o kadar. Asil pusula kadrosu w17de oynuyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
O değil de, Kenenin oyun başından beri süre gelen liderliği zamanla kaybolacağa benziyor. Dehşet ve yandaş klanları teker teker kenenin oyuncularını vuruyor. Bir orduya karşılık bir avuç profesyonel keneliye şans veremiyorum. Kazanmasını istediğim klan ise, kenedir. Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser46536

Ziyaretçi
O değil de, Kenenin oyun başından beri süre gelen liderliği zamanla kaybolacağa benziyor. Dehşet ve yandaş klanları teker teker kenenin oyuncularını vuruyor. Bir orduya karşılık bir avuç profesyonel keneliye şans veremiyorum. Kazanmasını istediğim klan ise, kenedir. Herkese iyi oyunlar.

kene alico gibi bir varlığı klanlarına aldıktan sonra hiç bir şekilde başarıyı hak eden bir oyun sergilemediğini ortaya koydu kanımca

DeletedUser

Ziyaretçi

tespitlerin fena değil :) evet diplomasi konusunda üstünlüğün dehşet tarafında olduğu yatsınamaz. dünyanın tamamına karşı ciddi manada savaş veriyoruz ve bu savaş istatistiklerimizden de belli oluyor. diğer klanlara 9-10 kat fark atmışız. vurma olayına gelince, ben artık dehşet demeyeyim anti kene topluluklarının kuzey yarım küre kısmında biraz sıkıntı yaşanıyor doğrudur. çünkü o taraf aktif ve şu ana kadar maşa temizlemekten onlara vurma fırsatımız olmadı. güney yarım kürede ise ezici bir üstünlüğümüz söz konusu.

ama zaman ilerledikçe operasyonlarla ağırlığımızı herkese hissettireceğiz. çünkü bir avuç değil bence dünyanın geri kalan bütün klanlarının toplam savaş gücünden daha yoğun bir savaş gücüne sahibiz. eğer kene klanı oyuncuları kendi aralarında bir sorun yaşayıp oyunu bırakma kararı almazsa bizi hiçbir klanın yıkabileceğine değil zorlayabileceğine bile inanmıyorum.

saygılar.

DeletedUser46536

Ziyaretçi
tespitlerin fena değil :) evet diplomasi konusunda üstünlüğün dehşet tarafında olduğu yatsınamaz. dünyanın tamamına karşı ciddi manada savaş veriyoruz ve bu savaş istatistiklerimizden de belli oluyor. diğer klanlara 9-10 kat fark atmışız. vurma olayına gelince, ben artık dehşet demeyeyim anti kene topluluklarının kuzey yarım küre kısmında biraz sıkıntı yaşanıyor doğrudur. çünkü o taraf aktif ve şu ana kadar maşa temizlemekten onlara vurma fırsatımız olmadı. güney yarım kürede ise ezici bir üstünlüğümüz söz konusu.

ama zaman ilerledikçe operasyonlarla ağırlığımızı herkese hissettireceğiz. çünkü bir avuç değil bence dünyanın geri kalan bütün klanlarının toplam savaş gücünden daha yoğun bir savaş gücüne sahibiz. eğer kene klanı oyuncuları kendi aralarında bir sorun yaşayıp oyunu bırakma kararı almazsa bizi hiçbir klanın yıkabileceğine değil zorlayabileceğine bile inanmıyorum.

saygılar.
dehşetin oyun anlayışı olarak oyuncu olarak puan olarak sizlere kafa tuta bilcek durumda olmasına karşın dehşet klanı oyuncuları istikrarlı ve bağlı oyuncular değil. özellikle alico gibi oyuncuların peşine takılmış insanlardan bahsediyoruz. ayrıca klanınızın mehsebi genişmiş gerçekten arkanızdan op yapan arkadan konuşan birini klana almış olmanızda ayrıca düşündürücü.

sen aç karnını doyur

Bence aç karnınızı siz doyurun :D

1 milyon kere söyledik, Pusula olarak 19'da oynamadık o klanı Yahya abi zaman geçirmek için kurdu diye. Tek eleman klan kurmuş, onu da yıkmışsınız her yerde "Pusula'yı yıktık" diyorsunuz.

Tam kadro Pusula'yı yıkacak klan daha klanlar tarihinde kurulmadı.

DeletedUser

Ziyaretçi
dehşetin oyun anlayışı olarak oyuncu olarak puan olarak sizlere kafa tuta bilcek durumda olmasına karşın dehşet klanı oyuncuları istikrarlı ve bağlı oyuncular değil. özellikle alico gibi oyuncuların peşine takılmış insanlardan bahsediyoruz. ayrıca klanınızın mehsebi genişmiş gerçekten arkanızdan op yapan arkadan konuşan birini klana almış olmanızda ayrıca düşündürücü.

bence sen alico'nun klana alınması olayına çok fazla içerlemişsin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kim büyüktür kim küçüktür bilemem Efe ama sen Ali'nin tırnağı kadar oyuncu olamazsın. Pusula'daki varlığının onları gram etkilediğini düşünmüyorum. Yani olmasan da o klan yine aynı işi yapar. Laf sokmaya çalıştığın adam oynadığı klanın herşeyi. Senin aksine onun olup olmayışı bulunduğu klanın kaderini etkiliyor. O yüzden Selami gelsin laf sokmaya çalışsın eyvallah, sen git denk olduğun pozisyondaki adamlara laf çakmaya çalış. Hatta mümkünse 19.dünya forumuna çok salça olma. Hadi bana eyvallah ..

DeletedUser

Ziyaretçi

Seni de alalım mı klana xD

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Bence aç karnınızı siz doyurun :D

1 milyon kere söyledik, Pusula olarak 19'da oynamadık o klanı Yahya abi zaman geçirmek için kurdu diye. Tek eleman klan kurmuş, onu da yıkmışsınız her yerde "Pusula'yı yıktık" diyorsunuz.

Tam kadro Pusula'yı yıkacak klan daha klanlar tarihinde kurulmadı.

adam haklı dagılın beyler :::D

DeletedUser28260

Ziyaretçi
Pusula bir daha oynamayacak diyorlar doğru mudur?
Bilmiyorum hangi klan kafa tutabilir ama savaşmadığınız klanlar var hala adı şanı olan
klanlar.org un en iyi klanı pusula mı?

DeletedUser46536

Ziyaretçi
Seni de alalım mı klana xD

arkanızdan nanik yapıyoruz be dostum. dansözleri klana alıp tanyeli niyetine masanızda oynatıyomusunuz napıyorsunuz bilmiyorum ama yazık yani. şuana kadar keneyi düzgün bir klan sanıyodum ama yok be sizde alico kadar ufaksınız

DeletedUser

Ziyaretçi
Tabi la her gece alem yapıyoruz köy meydanında sen bilmiyon mu troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Köy meydanında senin oynaman için de yer var gelecen mi tt2