w19 dünya savaşı

egElif.

Baltacı
bizden hiçkimse çıkıpda diabloyu tek başına kurup rezil edemez ben bunu anlatmaya çalışıyorum. çakması çıkınca burada belirtiyoz zaten bizimle alakası yok diye. sen önce kendi düştüğün komik duruma bak evlat. arkadaşlarının kaybettiği köyleri geri almaya çalışmaktan başka yaptığın bi icraati anlat bende karşımda oyuncu var diyim muhattab olayım. ilerle yol al ense traşını göreyim

Ahaha :D:D Sen benim oynadığım oyunun 5te 1ini oynayacak kişi değilsin.. Ben şu dünyaya asılmıyorum bile..Etrafım boş oyuncu kaynıyor bir sürü online süresi düşük eleman var diye kendi oyunumu oynayamadım..Azıcık oyundan anlayıp bu durumu kestirebilseydin bu yorumu yapmazdın.. Kendi ekibimle gelmedim zaten buraya..O ekiple gelsem bu kadar rahat mı saldıracağınızı sanıyorsunuz? 3-5 pasif oyuncuyu siliyorsunuz diye krallığınızı ilan ettiniz..Sildiğiniz adamların hiç birisi op yerken hesabın başında değildi.. Profesyonel bilirdim seni ama bunu anlayamamışsın çok garip.. Beni gidip Murat'a sorabilirsin o bilir nasıl oyuncu olduğumu hadi naş naş..Haa ısrarla klanınıza beni çağıranda sizsiniz bunu unutmayın.. Asıl seninle muhattap olup komik duruma düştüm..Daha da yazmam zaten..

DeletedUser30626

Ziyaretçi
hep aynı bahaneler. kendi klan oyuncularını suçlamalar. yok benim ekibim deildi:D adam satmadan bahseden adam iki dakkada kendi klan arkadaşlarını sattın. klanı benimseyip bencil takılmasan ve senin kafanda olan herkes bencil takılmasa kene bu halde olmazdı. gidip vvv cehennem vs klanlar sizin gibilerin skleti. girer onlara op yapar köy alır kendinizi oyuncu sayarsınız. benim yönetimimde bir klandan bırakın köy almayı op bile yapamazsınız ki keza yapamadınızda. sen ve senin gibilerde bahsettiğin kafa olsa sameti dinler cebraile op yapardnız.

DeletedUser

Ziyaretçi
uv burası karışmış :) 19 da çok kısa süre bir ablamın yoğun ısrarı üzerine oynadım bir hesap op yiyormuş falan fistan ayyıldız klanında, rakip dehşet idi hesabımda en sınırda bi hesaptı , dehşet klanı durmaksızın oplar yapıyordu ama o kadar emeğe başarılı olduklarını söyleyemem birde inanılmaz garip oyun stilleri vardı :) 3 misi birden mi atan dersin tek mis atan mı dersin çözemedim hiç stillerini 1 köy vermiştim sanırım oda fakeler başladıktan 2 gün sonra hesaba geçtiğimden dolayı 1 köyde yanlış tahminde bulunmuşum ama 2 köy alıp hesabı iade etmiştim :) o şekilde 1 köy alabilmişti dehşet klanı yani, ama dediğim gibi organize oluşları ve rakibi bunaltacak derecede üst üste oplar yapmaları iyiydi şuan karşılarında oyunun inciğini cıncığını daha iyi bilen kene klanı var ama sanırım kene klanı diplomaside yanlız kalmış o yüzden kaybedebilirler her kıtada savaş zordur bilirim , yöneticilerin büyük fedakarlıkları gerekir eğer ki o sabrı gösterirse kene kemik kadrosu ben kazancaklarını düşünüyorum yinede :) başarılar

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Tüm yazılanlara cvp olarak söyleyebileceğim 3 4 cümle olur fazlazı boşuna zaman kaybı.

Düşmanım hata yaparken onu rahatsız etmem.

Entrikalar bizi bozmaz.

Sizin iyi diye adlandırdığınız klan ve oyuncuların Saltanatı biz onların karşısına Çıkana kadardır..

Bizim bulunduğumuz Bir dünyada Tüm yasalar Susar Bizim yasalarımız konuşur..

Birde İmzamdaki cümleler yeter ve atar..

egElif.

Baltacı
hep aynı bahaneler. kendi klan oyuncularını suçlamalar. yok benim ekibim deildi:D adam satmadan bahseden adam iki dakkada kendi klan arkadaşlarını sattın. klanı benimseyip bencil takılmasan ve senin kafanda olan herkes bencil takılmasa kene bu halde olmazdı. gidip vvv cehennem vs klanlar sizin gibilerin skleti. girer onlara op yapar köy alır kendinizi oyuncu sayarsınız. benim yönetimimde bir klandan bırakın köy almayı op bile yapamazsınız ki keza yapamadınızda. sen ve senin gibilerde bahsettiğin kafa olsa sameti dinler cebraile op yapardnız.

Her seye verecek cevabiniz demi sizi ukala insan toplulugu. Bir sey hakkinda konusurken o konu hakkinda bilgi edinin. Sonra konusun.Ben kimseyi satmam satmadim da. Her op yiyen hesaba ben baktim tum mis aralarini ben yaptim. Ama o kisiler hic bir zaman bana yardim etmedi. Ve bu sekilde oyundaki istegimin gidecegi belliydi. Yani ben size op yapamadim. Bunun sorumlulari bellidir. Ben kimseye op yapmak icin korkmam tek basima sizden adam silebilirdim. Hep durdurdular suraya op var falan diye klan strateji hatasi yapti dinletemedim sozumu. Sonrada herkes hesabi birakti gitti. Yani satan kisi olmadim. O yuzden cok konusup bos konusma.
Tam op yapacagimiz sirada oyuncularimiz ceza aldi ucuz yirttiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Her seye verecek cevabiniz demi sizi ukala insan toplulugu. Bir sey hakkinda konusurken o konu hakkinda bilgi edinin. Sonra konusun.Ben kimseyi satmam satmadim da. Her op yiyen hesaba ben baktim tum mis aralarini ben yaptim. Ama o kisiler hic bir zaman bana yardim etmedi. Ve bu sekilde oyundaki istegimin gidecegi belliydi. Yani ben size op yapamadim. Bunun sorumlulari bellidir. Ben kimseye op yapmak icin korkmam tek basima sizden adam silebilirdim. Hep durdurdular suraya op var falan diye klan strateji hatasi yapti dinletemedim sozumu. Sonrada herkes hesabi birakti gitti. Yani satan kisi olmadim. O yuzden cok konusup bos konusma.
Tam op yapacagimiz sirada oyuncularimiz ceza aldi ucuz yirttiniz.

sakin olun lütfen beyler..Ali çok iyi yönetici ve komutandır.Opları çok iyi organize eder..Derdi sen değilsin Rahmi KENE klanı çok havalara uçtu biz böyleyiz şöyleyiz diye kimse unutmasın bu oyun sadece op yapmakla yada iyi diplomasi ile ve dostluklarla olmaz..

Bu oyunu kazanmak istiyorsan bunların hepsini bir arada tutabilecek ve sabırlı yönetimin kadron olacak..Sadece op yapmakla oynanmaz bu oyun masa başında yapılan görüşmeler savaşların seyrini değiştirebilir..

Rahmi ustam seni klansavaşları w14 ten bilirim oradaki JOKER klanı burada olsa şu ana kadar klanlar formunda adı geçen efsane diye anılan hiçbir klan başa çıkamaz..Sana Keneye geçtiğin zaman dediğim gibi yanlış taraftasın diye..Hayırlısı diyelim KENE YIKILDI artık yapacak bişey yok..

Savaşta emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ederim...

egElif.

Baltacı
Eyvallah Murat. Daha önce forumda kimseyle laf dalasına girmedim huyum degildir. Ama insanlar bazen yazı yazarken ne yazdığını bilmeli. Neyse bu savas bitmistir. Hakkıyla savasıp köy alan kisileri tebrik ediyorum. Ama haksız rekabet yaratıp oyunda varlığını devam ettiren kisileri de kınıyorum. Daha dün elime geçen mesajları ilgili yerlere iletsem yer yerinden oynar ama daha fazla uğraşmak istemiyorum. Oyun eski tadında degil basladigima pisman oldum. Entrikalar yalanlar dolanlar pembe dizi kıvamında gidiyor :)

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Oyunu hakkını vererek oynayan emek veren herkese tebrikler.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Hep aynı hikaye ...
dürüst oyun temiz oyun yalansız dolansız hilesiz oyun diyenleri ve Delikanlı ayağına yataları iyi bilirz.
Dürüstlük sadece ben dürüstüm demekle olmuyor icraate bakmak lazım ..

Sadece dürüst olmakta yetmiyor madem bir çizgin var
Kendine dürüst sıfatıyla etiketliyrsun ve kendinde bunu karşı taraftan bekliyorsan yeri geldiğinde çevrende yakın arkadaşların hatta samimi dostların entrika dolap vesaire çevirken onlara da net tavrını koyacaksın herneyse bu olay karakter meslesi kimsenin karakteride bizi bağlamaz Kaldıki savaş oyunu oynuyorsun savaşın olduğu bir platforumda ne kadar dürsütük aranır oda ayrı bir muammaa....

Aynası iştir kişinin Lafına bakılmaz..

Rakiplerimiz Birlerşme yaparak Genişler Diplomatik hamleler yapar strateji derler, biz yaparız Adı birden entrika olur..

Sınırları rahatlatmak için küçük büyük klan demden diplomasi yapılır saldırı ve savunma politikası derler ,biz yaparız piyon olarak kullanıyolar bunları olur.

Klan ve yönetime hesaplar sokulur csslar yerleştirlir istihbarat denir ,biz yaparız 3 kağıtcı oluruz.

Bu böyle uzar gider .

Sonuc olarak kene kapatmak için geldiği Dünyadann , Tarafımızca Doğru zaman ve mekanda yaptığımız gerek diplomatik gerk askeri hamlelerle ,askeri ve pskolojik olarak yıpratılmış bir şekilde hesap silerek sahayı terk etmiştir.

İyi Yada Kötü bu oyun dehset bir şekilde zaman ve emek istiyor klan kurup yöetmenin çok ağır bedelleri var kişisel olarak saygı duyulmayacak oyuncular olsa bile bu yapılarda verilen emeğe her zaman saygım vardır.

Yazdıklarım kişi özel değil Yapmadıklar entrika çevirmedkleri dolap kalmayıp sütten çıkmış ak kaşık gibi ortalıkta dolanarak Lambur lumbur konuşan herkesedir...

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Burada kimseyi rencide etmek istemiyorum. Benim hakkımda ileri geri konuşmalara devam ederseniz ulu orta bütün pisliklerinizi yayınlayacağım. Bir daha klanlara girmeye yüzünüz dahi kalmaz.

Bundan sonra yazılan hiçbirşeyide muhattap almayacağım. Hakkımda atılan her iftiraya belgeyle cevap vereceğim.

Temiz dünya temiz oyun temiz insanlar istiyoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ah be komutan :) Benim burada patboncafe'yi savunduğumu gördün mü de bana bunu gösteriyorsun :D Bir daha klanlara giremezmişim... Zaten girmicem ki. Bıraktığım oyuna arkadaş hatırı için dönmüştüm, şimdi böyle bir ortam olduğunu öğrendikten sonra bir daha yanından geçmem :) Siz takılın

DeletedUser

Ziyaretçi
Ah be komutan :) Benim burada patboncafe'yi savunduğumu gördün mü de bana bunu gösteriyorsun :D Bir daha klanlara giremezmişim... Zaten girmicem ki. Bıraktığım oyuna arkadaş hatırı için dönmüştüm, şimdi böyle bir ortam olduğunu öğrendikten sonra bir daha yanından geçmem :) Siz takılın

isabetli karar yinede verdiğiniz mücadeleden dolayı tebrik ederim KENE klanını...

DeletedUser23142

Ziyaretçi
O fotoğraf beni skypede senin yönetiminde 5 adet oyuncum var istersem klanını bile dağıtırım diye içi boş tehtitler eden KENE klanı yönetimindeki bazı arkadaşlara benden hediyedir.

Herkese anlayacağı dilden konuşmasını çok iyi biliriz biz.

DeletedUser33624

Ziyaretçi
O fotoğraf beni skypede senin yönetiminde 5 adet oyuncum var istersem klanını bile dağıtırım diye içi boş tehtitler eden KENE klanı yönetimindeki bazı arkadaşlara benden hediyedir.

Herkese anlayacağı dilden konuşmasını çok iyi biliriz biz.
Senin profiline hayran kaldim fake hesap acarak kendini ovuyorsuntroll

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Ne o ya foto sergisimi var isterseniz bende koyayım bir kaçtane fota da hep beraber eğlenelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dur koyma biraz daha heyecan yaptır. Acaip müthiş şeyler paylaşıyorsunuz ya.. İçine etmişiniz oyunun bir de gurur duyuyorsunuz. Kim etmişse ona diyorum. w19 u mahvettiniz.

DeletedUser23142

Ziyaretçi
Dur koyma biraz daha heyecan yaptır. Acaip müthiş şeyler paylaşıyorsunuz ya.. İçine etmişiniz oyunun bir de gurur duyuyorsunuz. Kim etmişse ona diyorum. w19 u mahvettiniz.

Biz w19'u maf etmedik. Bugüne kadar birçok dünyaya kabadayılık nidalarıyla giren, naylon söylemlerle sürekli rant sağlamaya çalışan bir kitleyi maf ettik.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Sen Ne anlatıyosun Lord bacaksız işinize geldiği gibi yön alıyorsunuz.

Yw bu Elemanlar değilmiydi nail bizim gizli forumuzu alıp bize çok büyük bir şey yapmış gibi şuraya gel size ss gösterelim diyen şimdi ss görünce dürüstlük abidesi kesiliyolar:)