w19 dünya savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
dehşet
vVv
chnnm
dstlk
o.emp
hanedan
osm
Prestij
57-ALAY
krbsn
FOREVER
darbe
lost

bu klanlar dışında KENE ile savaşan klan varmı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen yorulma ben sana bizim diplomasiden listeyi ileteyim tt2
Düşmanlar
CHNNM bitir
DEHSET bitir
DarK bitir
vVv bitir
DEHST bitir
EFES bitir
DEHS3T bitir
57-ALY bitir
EFESX bitir
DarK. bitir
!SRAFL bitir
@ZRAİL bitir
WaH$eT bitir
DSTLK! bitir
AZRAİL bitir
HAN bitir
Pre$tj bitir
.DarK bitir
CBR@İL bitir
CBRAİL bitir
PrstiJ bitir
EFESG bitir
CHNNM* bitir
OSM bitir
_OSM_ bitir
DEH$ET bitir
Pr$tij bitir
PrstJ bitir

DeletedUser

Ziyaretçi
Bütün dünya demeye bin şahit lazım dicem ama kaç bin oldu bunlar sayamadım :D
Binler sadece 150 adamı haritadan silmek için mi ayaklandı :S
Oyşh kıyamam ben ya , adamlar inanmış troll

DeletedUser

Ziyaretçi
İnanmak başarmanın yarısıdır hacı bilirsin tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Barış daveti geldiydi az önce , sonra geri çekmişler.
x2 inanmak , 2 tane yarım başarı = başarı
Neyse en azından karakökünü falan almaya çalışmamışlar.
Düşünsene , ouww ultimatom troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Telefonda konuşan kişiler : Batmanlı vs Ben

Eskiler hatırlar Batmanlı'ya daha öncede ses kaydı yapıp rezil etmiştim.Foruma giremiyolardı.
Biraz daha susturayım istedim troll

Ses bir yerden sonra az geliyo o kısımlar zaten o kadar önemli değil ama siz kulaklıkla vs.. dinleyin adsad

Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar(sohbet, özel mesaj vb.), bununla birlikte yöneticilerle yapmış olduğunuz birebir konuşmalarınızı ve support mesajlaşmalarınızı forumda paylaşmanız yasaktır. Kullanıcıların mesajları silinir ya da sansürlenir.

Abi bende buna tav oluyorum , doymuyor adam :D
chaylakk'ı alıcakmış bünyeye :D
6 yıldır kardeşim dediğim adam , iş yeri , evi , herşeyini bildiğim , bildiği adam :D

Yılmaz bey :D seninle dışarda değil , burda oynıcam.
Bu arada senin sözde diablocularının bende şifreleri var.Sanırım bir kısmının e-postasını üstüme almışım ouuw.
Hadi çıkartsana klandan , köylerini toplamam için bahanem olsun.
He bide bizim oplarda benden çok fake atıyolar , size geçmek için sanırım.
Çocuklara ne dediyseniz artık troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana da geçen Prestij - Dehşet oyuncuları arasında bir mesajlaşma ilettiler. Yahu oyuncu kafalamanın bu kadar ucuz yolu olur. Yok biz müttefik klanlara saldırıyormuşuz bir oyuncularını sıfırlamışız. Söyledikleri adamın tr.twstats.com istatistiklerine baktım bütün köylerini kendi klanı almış ki adamın bizle alakası yok kıtalarca uzağımızda :)

Geçen de Prestij klanının kurucularından biri yazıyordu ben eskiden Kene'de oynuyordum beni klandan atıp köylerimi topladılar diye. Baktım hararetli hararetli yazıyor. Çektim mesajı hangi dünyada oynadın Kene'de ? Yaa tam hatırlamıyorum w3 dü sanırım. (12.-15.-19 harici oynamadık) Hangi hesaptaydın ? Yaa tam hatırlamıyorum bana vermişlerdi o hesabı laz mıydı neydi (Bana vermişlerdi ? laz mıydı neydi ? hatırlamıyorum ? dikkat ettiyseniz hep harareti dinmiş masum cümleler. Nerede o forumda yazan cengaver :) )

Tamam strateji kurarsınız anlarım eyvallah. Zaten ben skype'ta Kene yöneticilerine kendim söylüyordum her defasında dünyanın geri kalanının hala bize karşı pakt kuramamasına şaşıyorum diye. Fakat mesaj çek abi bak Kene kapatacak dünyayı birleşelim de tamam. Yok Kene şöyle, Kene böyle, Kene cıss öcüü diye 3-5 tane tr.twstats.com kullanmaktan aciz ameleyi kandırarak birşeyler yapabileceklerini sanıyorsanız şimdiden geçmiş olsun :) Osmanlı, Dost, Cehennem bunlar da pakt içerisindeydi şimdi hiçbirini göremiyorum ilk 20 içerisinde :D

DeletedUser

Ziyaretçi
nesterci'ye "Hee diyosun ki 20 klan birleşiriz :D Yinede ilk günden 20 köy veririz.Yılmaz abine selam söyle bende bi ses kaydı var :D 2-3 gün öncesine ait :D Emre ne oldu ya , KENE'yi bölgeye soktunuz.Altın tespide verdiniz vallaha diyodu :D Altın tespi bu kadar zoruna gittiyse geri verelim yahu :D Hemde üstüne cumhuriyet altını takıp geri veririz.Malum adetlerimiz gereği gelinin gönlünü hoş tutarız :)" yazdım :D

"20 klan derken bizim kimseye ihtiyacimiz yok ayriyeten bir faydalarida yok.."

yazmış :D bak bak bak o ne özgüven o :D ses kaydında öyle demiyo ama :D bölgeye KENE'ye soktunuz diye ağlıyo :/ kıyamam ben canım benim ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok ya kendileri kaşındı :D Sector Clear hesabında bakıcıydım.Köyleri Sametlere toplatıyodum :D Adam mesaj çekti telefon numaramı istedi :D Bende başka bi numarayı verip dalga geçtim işte :D ağlıcaktımda telefon görüşmemiz erken sonlandı malum sesi gelmiyodu troll

DeletedUser30626

Ziyaretçi
öncelikle seviyeli bi savaş olmasını dilerim. ama seviyesi düşük insanlarla ne kadar seviyeli savaşılır orası muamma. kenede ki herkes için söylemiyorum ama yöneticilerinden özellikle bi kaçı gerçekten hiçbişeyin dozunu ayarlayamıyo. yılmaz abi gibi babası yaşında bi adama her türlü hakareti aşağılamayı etmekten geri durmuyo. neticede bir oyun ama ben düşmanlarımla bile yüzyüze geldim reelde ama saygısızlığım olmadığı için gayet hoş muhabbetlerimiz oldu. ama bu şahsiyet aceba bigün reelde bunlarla karşı karşıya gelirmiyim diye düşünmüyo. gerçi o maça varmı orasıda ayrı.

gelelim savaşa; malum kene klanları dünyanın ilk beşi içersinde daima 3 klan bulundurmayı başarmıştır şu ana kadar tebrik ve taktire şayandır. ama dehşet klanından kaç köy aldınız desek verecekleri cevap yok. k 35 sınırından yedikleri oplara karşılık veremiyolar. sınırdan kendi hesapları ve güçsüz klanlar üzerinden cephe açma telaşı içerisindeler. şuan kene klanındaki oyuncuların çoğu bizi iyi tanır iyi bilir. bizde onları tanır biliriz gerçekten saygıyı hakedenlere de saygı duymuşuzdur herzaman. neticede bi savaş oyunu ve herkes hertürlü hünerini gösterecek gerekli ittifakları kuracak daima yüzyüze geleceğimiz belki karşı karşıya belkide yanyana olabilleceğimiz bi oyunda saygıyı ve hoşgörüyü unutmadan seviyeli ve çekişmeli bi savaş olması tek dileğim.

lakin burada kurulan ittifaklarla veya farklı şeylerle telefon kaydı bilmem abuk subuk şeylerle sinir bozma çabası içine girilirse buna aynı şekilde karşılık verilir savaşta ki çekişme yerini burada atışmaya bırakır. savaşın seviyesi ve kalitesi düşer ve herkes herzaman yaptığı ile anılır. eğer bizim kalitemiz sadece formda kuru gürültü yapmaktan ibaret diyorsanız aynen devam edin. yada seviyeli bi şekilde hep beraber bi savaş başlığı açalım ve o başlık üzerinden yorumlarımızı yapalım. aksi takdirde forma girmeyiz ve yorumlarınızı takip etmeyiz formun bikaç gülü de kendi yazar kendi güler yorumlarına. her iki tarafada başarılar dilerim..

saygılarımla-ali

DeletedUser

Ziyaretçi
Immm yaş 20 kan hızlı akıyodur arkadaşta ne desek boş :)

Ama günümüzde seninde dediğin gibi bunun bir oyun olduğunu unutup belkide babası yaşındaki adamla bu derece dalga geçecek kişiliklerde var tabiki. Ne diyimki yazık

DeletedUser

Ziyaretçi
Seviye mi ?
Yılmaz abin az önce arayıp öldürmekle tehtit edip ana bacı bırakmadı bende.
Hani sözde müslüman abiniz , 5 vakit namaz kılan.
ALLAH'tan korkan , yalan konuşmayan abiniz ???

Ayy kıyamam ya ne kadar sinirlenmiş :D
Adama film yaparım , haberi olmaz.

Yılmaz abin konuşmasında seviyeyi belli ediyo ki zaten.
Chaylakk bilmem nasıl gelicekmiş bak bak bak.
Savaş ? Seviye ? Sen böyle yaparsan bende öyle yaparım.
Uyardım dinlemediniz , ben Yılmaz abinizlede , Cem abinizlede , Nail abinizlede yan yana çok geldim.
Yine gelirim sorun değil ama onlar bugün bana küfreder yarın başları sıkışınca kanka naber diye ararlar.
Olmadı Barış'a aratırlar.Oda olmadı Asalet abinize aratırsınız.
He bide Murat abiniz var sözde hacker.
Benim hesabı hacklicekti ? Hala bekliyorum bi hacklesin ;)

Güya bütün worldlerde bizi yıkmışsınız , göster kaç köy aldın desen ortada ağzınızı açabileceğiniz hiçbirşey yok.
Şimdi 2 tane köy aldın diye Savaş mı kazandın Ali ?
Karşılık veremiyormuş :D daha fake bile atmadık diyorum.
Ben vurmaya başlayınca bakalım böyle konuşabilecekmisiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Seviye mi ?
Yılmaz abin az önce arayıp öldürmekle tehtit edip ana bacı bırakmadı bende.
Hani sözde müslüman abiniz , 5 vakit namaz kılan.
ALLAH'tan korkan , yalan konuşmayan abiniz ???

Ayy kıyamam ya ne kadar sinirlenmiş :D
Adama film yaparım , haberi olmaz.

Dedim ya işte kişilik meselesi bu arkadaşım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hehehehe ne oldu siz arkadan söverken atıp tutarken iyiydi.
Deşifre olunca ne oldu ?
Hakedene sövermiş :D
Zaten sövüyodunuz köy alamadığınız için :/
6 köyüm var tam içinizde konuşacağınıza o köyleri alın.
Bende diyeyim ki aaa bak adamlar harbi lan bizi siliyolar.
1000 casus attınız 6 köyün 4 tanesinin için boş gördünüz.
Hadi abi mis atsana bi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
değermiki buna Ali :) Baksana karşındakine bi Allah aşkına :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Hehehehe ne oldu siz arkadan söverken atıp tutarken iyiydi.
Deşifre olunca ne oldu ?
Hakedene sövermiş :D
Zaten sövüyodunuz köy alamadığınız için :/
6 köyüm var tam içinizde konuşacağınıza o köyleri alın.
Bende diyeyim ki aaa bak adamlar harbi lan bizi siliyolar.
1000 casus attınız 6 köyün 4 tanesinin için boş gördünüz.
Hadi abi mis atsana bi :D

Uykusuzlukmu seni böle yapan :)

5 oyuncunuzu sildik nerdeyse, siz ne yaptınız ?