w19 dünya savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
leon gardaşım ben Esat değilim. Kim ne yaptı da bu hale geldiyse onun evi yıkılsın diyorum anlatabildim mi? Bi klanlarımız vardı şurada battı gitti.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Dostum bizde Vakti Zamanında Kene yöneticlerinin forumda ve özelden yüksekten yükseten tavır takınarak Konuşan Arkadaşarın Kazdıkları kuyuya nasıl kendilernin düştüklerini gösteriyoruz farklı bir şey yaptığımız yok anlayacağın.

forumda hakaret aşyağılama olmadığı sürece her türlü polemiğin yapılacağı bir yerdir isteyen kavga eder isteyen tartışır isteyen sohbet ..

Elaman buraya ss koymus fake açılan bir hesaptan 26 puanlık hesabı kimbilir kim açmış ....

Birde duygu sömürüsü yapıyolar haksız yere banlandık diye yap yap multileri ulu orta rkip klanın oyuncularına saçma sapan küfürler edip dalga geç ondan sonra temiz oyun ne güzl dünya böyle ....

DeletedUser

Ziyaretçi
Fake hesap mı :D Adamın bana verdiği bilgiyle ceza aldırdım oyuncunuza be

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Tek başımıza tüm dünyayı yanına alan dehşet klanına dünyayı dar ettik ve onlarda ancak oyuncularımıza ceza aldırarak, yaptığımız operasyonlarda mis sürelerini operatörlerden öğrenerek bize karşı koyabildiler.

Birbirlerinizin klanlarında yönetici yetkisi olan casus hesaplarınız olur, birbiriniz hakkındaki bütün planlardan önceden haberiniz olur, suçlu operatörler olur. İki düşman klanda karşı klanı operatörlerin kayırdığını söyler -ki nasıl oluyor da iki klanı birbirine karşı kayırıyoruz orasını bir türlü çözemedim. İki klanında birbirine karşı tarafını tutuyoruz herhalde.

Oyuncu aktif olarak oynamadığı bir dünyada küçük hesabının yanına bir de 26 puanlık multi hesap açıp kendince dünyadaki dengeleri sağlayacağını belirtir. Hesap hiç bir delil olmadan operatör hesabı ilan edilir.

Birbirlerinizin şifrelerini bilirsiniz, hesaplarına girersiniz, ceza aldığınızda operatörler düşman klanı kayırıyor olur. Bir oyunda başarılı olmak için oyunda ne kadar kural varsa hepsini ihlal ederseniz, şikayet edilip ceza aldığınızda suçlu operatör olur.

Evet arkadaşlar bunları yapanlar sizlersiniz. Çoğunuz bunları yapıyor. Bizler nasıl olsa elimizdeki verileri sizlerle paylaşamıyoruz ya yazın durun bakalım daha ne kadar yazacaksınız...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
İyi de Ban yiyen yok işte :)

Sana Oyundan Bir kaç tane resim veriyimmi profiline koyarsın .
Arkadaşlarının neden ban yediğini Bildiğin ve Onlara ben söylemiştim banlanacaksın diye söyleyip burda arkadaşlarım haksız yere ban yedi diyerek tribünleri oynuyorsun.

:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Birbirlerinizin klanlarında yönetici yetkisi olan casus hesaplarınız olur, birbiriniz hakkındaki bütün planlardan önceden haberiniz olur, suçlu operatörler olur. İki düşman klanda karşı klanı operatörlerin kayırdığını söyler -ki nasıl oluyor da iki klanı birbirine karşı kayırıyoruz orasını bir türlü çözemedim. İki klanında birbirine karşı tarafını tutuyoruz herhalde.

Oyuncu aktif olarak oynamadığı bir dünyada küçük hesabının yanına bir de 26 puanlık multi hesap açıp kendince dünyadaki dengeleri sağlayacağını belirtir. Hesap hiç bir delil olmadan operatör hesabı ilan edilir.

Birbirlerinizin şifrelerini bilirsiniz, hesaplarına girersiniz, ceza aldığınızda operatörler düşman klanı kayırıyor olur. Bir oyunda başarılı olmak için oyunda ne kadar kural varsa hepsini ihlal ederseniz, şikayet edilip ceza aldığınızda suçlu operatör olur.

Evet arkadaşlar bunları yapanlar sizlersiniz. Çoğunuz bunları yapıyor. Bizler nasıl olsa elimizdeki verileri sizlerle paylaşamıyoruz ya yazın durun bakalım daha ne kadar yazacaksınız...

üstad iyi yazmışsın helal..savaşta herşey mübahtır ve en önemlisi de psikolojik savaş böyle böyle yok edersin savaştığın klanı... ;)

Hah işte tek somut yorum. Orada burada herkesi yıktık, herkesi yeneriz demeyle olmuyor, elle tutulur başarı göstereceksin ki kaale alalım.

Biz 8 ayda dünyanın yarısını tüm klanlara savaş açarak ele geçirip, sıkıldığımız için hesap sildik. Sizin gibi 2 yılda 237564632423 klanla dünyanın yarısını ele geçirmedik.

Dünya kapatmış olabilirsiniz ama Pusula'da ve Diablo'da olmayanlara sorun bakayım oyunun en marka klanı kim ;)

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Biz 8 ayda dünyanın yarısını tüm klanlara savaş açarak ele geçirip, sıkıldığımız için hesap sildik. Sizin gibi 2 yılda 237564632423 klanla dünyanın yarısını ele geçirmedik.

Dünya kapatmış olabilirsiniz ama Pusula'da ve Diablo'da olmayanlara sorun bakayım oyunun en marka klanı kim ;)
Yuru be kim tutar seni :)

DeletedUser

Ziyaretçi

En marka klan diablo adamların elle tutulur kanıtları var w15 :) tt2 hehehe :D: D

DeletedUser46585

Ziyaretçi

Sadece güldüm:) Bak aklında bulunsun ben diablo oyuncusu değilim, hiçbir zaman w15 de oynamadım. Yani anlayacağın diablo benim klanım değil ve kendi klanımı savunmuyorum ve dahi övmüyorum senin gibi. Dışardan bakan bir gözle diyorum ki pusula'nın henüz ortada dolaşan laftan başka başırısı yoktur zira istatistikler ve oyun kayıtları bariz ortadır. Ee laf ile de peynir gemisi yürümüyor malum.
Diablo klanı ise somut olarak ilk dünyayı kapatan klandır ve bu bir başırıdır hatta klanlar tarihindeki ilk başarıdır zaten mesajı bütün dünyalara atılmıştı:). Şimdi al ve somut olanları karşı karşıya koy bakalım hangisi ağır basacak lakin kibrini kendi tarafına koymadan tart ki adil bir tartım olsun. Ama yapar mısın? Hiç sanmam. Bana boşuna ''237564632423 klana savaş açtım sonra sıkıldım sildim'' diyerek gelme, görmediğim şahit olmadığım şeylere senin burada yazdıklarınla onay verecek değilim:) Ne zaman ki kayıtlara geçecek bir başarın olur ondan sonra gelip yazarsın ve tebrik ederiz ama şu anda o iş olmaz:) Hayır senin dediğine benzer olarak hangi dünyada oynadıysam insanlar beni hep övüp, benim gibi düşmanın sıkıntı olacağını ve iyi oyuncu olduğumu söylüyorlar ama inan hala bir başarım var diyemiyorum ki bence başarım da yok:) Sadece zevk aldığım sürece oynuyorum.

Kene savaşı ile alakalı yazan arkadaşlar için de diyeceğim şudur, bu bir strateji ve savaş oyundur. Hele ki klanlarda savaşırken yapılacakların sınırlı olması insanları farklı stratejilere yöneltmiştir ki artık opera ile aynı saniyede ordu ve mis atmayı, mis arası yapmayı salt oyunculuk sananlar oyunu kaybetmeye mahkumdur. Nihayetinde başarıyı getiren şey iyi iletişim ve ikna kabiliyeti dolayısıyla iyi diplomasiden geçer. Buna kalkıp da ''vay efendim siz maşa kullandınız, bütün dünya bize düşman oldu'' diye yakınmak, bahane bulmak cidden çok amatörcedir. Şayet kene klanının elinde olsaydı bütün dünyayı Dehşet'e düşman yapardı. Ama ne oldu? Dehşet açık ara baskın çıktı ve profesyonelce sizleri hesap silmeye itti. Nihayetinde bu sadece bir oyundur. w19 benim için özel bir yeri oldu hem düşman klandan hem de kendi klanımda çoğu kişiyle yeni tanıştım ve çok güzel dostlarım oldu iki tarafta da. Ben bu işten kârlı çıktığımı düşünüyorum ve epey eğlendim bu dünyada ki bu bana fazlasıyla yeter:) Kene ve ayyıldız klanındaki arkadaşlara verdikleri emeklerinden ve savaş için teşekkür ederim.

DeletedUser33624

Ziyaretçi
Sadece güldüm:) Bak aklında bulunsun ben diablo oyuncusu değilim, hiçbir zaman w15 de oynamadım. Yani anlayacağın diablo benim klanım değil ve kendi klanımı savunmuyorum ve dahi övmüyorum senin gibi. Dışardan bakan bir gözle diyorum ki pusula'nın henüz ortada dolaşan laftan başka başırısı yoktur zira istatistikler ve oyun kayıtları bariz ortadır. Ee laf ile de peynir gemisi yürümüyor malum.
Diablo klanı ise somut olarak ilk dünyayı kapatan klandır ve bu bir başırıdır hatta klanlar tarihindeki ilk başarıdır zaten mesajı bütün dünyalara atılmıştı:). Şimdi al ve somut olanları karşı karşıya koy bakalım hangisi ağır basacak lakin kibrini kendi tarafına koymadan tart ki adil bir tartım olsun. Ama yapar mısın? Hiç sanmam. Bana boşuna ''237564632423 klana savaş açtım sonra sıkıldım sildim'' diyerek gelme, görmediğim şahit olmadığım şeylere senin burada yazdıklarınla onay verecek değilim:) Ne zaman ki kayıtlara geçecek bir başarın olur ondan sonra gelip yazarsın ve tebrik ederiz ama şu anda o iş olmaz:) Hayır senin dediğine benzer olarak hangi dünyada oynadıysam insanlar beni hep övüp, benim gibi düşmanın sıkıntı olacağını ve iyi oyuncu olduğumu söylüyorlar ama inan hala bir başarım var diyemiyorum ki bence başarım da yok:) Sadece zevk aldığım sürece oynuyorum.

Kene savaşı ile alakalı yazan arkadaşlar için de diyeceğim şudur, bu bir strateji ve savaş oyundur. Hele ki klanlarda savaşırken yapılacakların sınırlı olması insanları farklı stratejilere yöneltmiştir ki artık opera ile aynı saniyede ordu ve mis atmayı, mis arası yapmayı salt oyunculuk sananlar oyunu kaybetmeye mahkumdur. Nihayetinde başarıyı getiren şey iyi iletişim ve ikna kabiliyeti dolayısıyla iyi diplomasiden geçer. Buna kalkıp da ''vay efendim siz maşa kullandınız, bütün dünya bize düşman oldu'' diye yakınmak, bahane bulmak cidden çok amatörcedir. Şayet kene klanının elinde olsaydı bütün dünyayı Dehşet'e düşman yapardı. Ama ne oldu? Dehşet açık ara baskın çıktı ve profesyonelce sizleri hesap silmeye itti. Nihayetinde bu sadece bir oyundur. w19 benim için özel bir yeri oldu hem düşman klandan hem de kendi klanımda çoğu kişiyle yeni tanıştım ve çok güzel dostlarım oldu iki tarafta da. Ben bu işten kârlı çıktığımı düşünüyorum ve epey eğlendim bu dünyada ki bu bana fazlasıyla yeter:) Kene ve ayyıldız klanındaki arkadaşlara verdikleri emeklerinden ve savaş için teşekkür ederim.

Goren sanacak dunyanin en iyi klanidir bu klan ana sorarsaniz casusluktan baska isleri yok ALLAH bilir crom klanindada casusunuz vardi

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Bunun bir oyun olduğunu unutan bazı arkadaşlar var karşınızdakini kırarak veya rencide ederek bir yerlere varamazsınız...

Evet oyunda yapılan bir kural hatası nedeni ile 3 gün saldırıya kapalı ceza aldım. Ertesi gün kapalı hesabı bır baska hesapla ilişkilendirip 3 gün daha eklendi ertesi gün süresize cevrildi. Vs Vs.

Neticesinde oyunda olduğumuz süre başarılı bir grafik çiziyorduk. Geride kalanlara başarılar dilerim.

Unutmadan söyleyelim bazı arkadaşlar dini istismar edip burada profilimle ilgili yazılar yazıyordu. Kendileri ceza alır bakıcılık vs taktiksel olur. Biz ceza alırız şifre paylaşımı vb. bu dinsizlik hak yeme olur... Benim bir başkasının hesabına dayalı olarak oynamaya ihtiyacım olmamıştır. Sadece arkadaşlarımın rencide olmaması için yardımcı olmuşumdur. Cezasını ben çekmişimdir. Şimdi sen taktiksel diyorsunya karşındaki o kadar emek harcasın çabalasın sen onun emeklerini boşa çıkarmak için hile hurda yapmış olmuyormusun ?

Sizlerden ricamdır Sultanım hakkında ileri geri yorum yapmayınız çirkefleşebilirim bu konuda kesinlikle yoruma kapalı bir konudur.

Oyun için yazın edin lafım sözüm yok sizlere

Bu güne kadar oynamış olduğum klanlar boyunca kendime oyuncu olarak gördüğüm 2 kişi gördüm Biri Bivya(Buğra) Biriside Ucanzi(Sercan) Kendilerini tebrik ederim bu 2 kişi haricinden kendimden daha iyi dediğim oyuncu olmamıştır.

İyi kötü günler geçildi geride kaldı zorla getirildiğim bu dünyada da yine ceza alarak veda ettim. Savaşarak yok olmak nasip olmadı daha bizlere Hakkımızda hayırlısı

Herkese İyi Oyunlar Diler
Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz.

Kene Klanında Sevdiğim Kardeşlerim Sizlere Selam Olsun ^^ İsim yazmama gerek yok

Şuan word 1. olarak gözüken şahışlarda gördüğüm en dandik oyuncudur. Belirtmeden Edemeyeceğim

DeletedUser43475

Ziyaretçi

adam nerden biliyor peki hangi hesaplar kimin ? ceza alıcak oyuncuları nereden biliyor ?

DeletedUser30626

Ziyaretçi

ağzına sağlık üstad çok güzel yazmışsın. tarafsız bir göz olaya bu şekilde bakar. 3-5 ay kasıp yeni bir dünya açılınca oraya gitmek ne zamandan beri başarı sayılıyo. oyunun ilk 3-5 ayı henüz dünya da gerçek savaşlar başlamamıştır. bu süreçte zayıf oyncular temizlenir. dengeler yeni yeni belli olur. kene tarzı klanlar böyledir ne zaman güçlü oyuncularla klanlarla sınır olurlar tökezlemeye başlarlar. sonra sıkıldık der hesap silerler. ama işin aslı başkadır. ordusu tükenmiştir. reel hayatı felç olmuştur. klanda hesap silenler ve ban yiyenlerde olunca bahane hazırdır. sıkıldık adminler rakip klanı kayırıyo tarzı bahaneler sahaya sürülür. başarısızlığın üstü bu şekilde örtülmeye çalışılır. bunun adı sizce sıkılmaktır. bize göre daha fazla rezil olmadan kaymaktır:D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
adam nerden biliyor peki hangi hesaplar kimin ? ceza alıcak oyuncuları nereden biliyor ?

gizli formunuzu gören casuslarımız vardı. orada multi kullananlar zaten açıkca multi kullandığını yazmışlardı. bizde bu fırsatı değerlendirdik. savaşta düşmanımız hata yaparken onu rahatsız etmeyiz.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
kimse benimsemiyomu bu klanı arkadaş. bikaç kişinin profilinde ismini görmüştüm:D

DeletedUser

Ziyaretçi
kene nasıl dağıldı ben onu çözemedim hala 19 da oynamıyorum da burdan bakıyorum ara sıra bişey mi kaçırdım op mu yapıldı kavga mı oldu ceza mı aldılar :)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
şaşılacak bi durum yok olması gereken oldu. onlar bu güne kadar zorlu klan görmemişler. sadece hava civa. form platformu ile oyun platformu bir deil. burada çok konuşmak oyundaki başarıya katkı sağlamıyo. sadece kendilerinin de dediğii gibi buradan ancak reklamlarını yapıyolar. tabi çeşitli bahaneleri var ama biz herzaman sonuç odaklı çalışıyoruz. sonuçta tek bi gerçek var kene bizimle girdiği mücadele sonunda dağılmıştır.