VOV vs DİĞER (isim önerileri)

.AMO.

Casus
Öncelikle tebrik ederim abi kazandınız ama bazı boş arkadaşlarınızın yazıları bizi hiç sinirlendirmiyor gram umursamıyoruz abi savaşmıyor geliyor forumda boş boş konuşuyorlar iste senin gibi savaşan bütün vov oyuncularını tekrardan tebrik ederim laflarımın hala arkasındayım vov klanı çok boş bir klandır bir kaç kişi dışında abi tekrardan tebrik ederim önümüzdeki dünyalarda tekrardan birlikte oynama dileği ile diyeyim bari :D

savaşmadan forumda konuşmasını seviyoruz belki çünkü pek savaşamadık siz yaptınız biz silmedik biz yaptık siz hesap sildiniz o yüzden rakip değiliz ciddiye almıyoruz. Lv patates ol gel bayrak kastırtırım belki

DeletedUser72279

Ziyaretçi
savaşmadan forumda konuşmasını seviyoruz belki çünkü pek savaşamadık siz yaptınız biz silmedik biz yaptık siz hesap sildiniz o yüzden rakip değiliz ciddiye almıyoruz. Lv patates ol gel bayrak kastırtırım belki
Boş atıyorsun atma

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Öncelikle tebrik ederim abi kazandınız ama bazı boş arkadaşlarınızın yazıları bizi hiç sinirlendirmiyor gram umursamıyoruz abi savaşmıyor geliyor forumda boş boş konuşuyorlar iste senin gibi savaşan bütün vov oyuncularını tekrardan tebrik ederim laflarımın hala arkasındayım vov klanı çok boş bir klandır bir kaç kişi dışında abi tekrardan tebrik ederim önümüzdeki dünyalarda tekrardan birlikte oynama dileği ile diyeyim bari :D
Kanka senin dünya başından beri forumdaki laflarına bakarsak champsin en sağlam oyuncususun anladığım kadarıyla :D biz 3 e karşı 1 ken sizin boş atıp tutmalarınıza bir cevap vermedik. Şuan sizi ezip geçtik inan kazanmak umrumda değil dünya basından beri her yalanınızı boşlarınızı size yedirdiğimiz için mutluyum :D ciddiye alıncak adamlar değilsiniz (sözüm champsa değil dünya başından beri forumdaki 3-5 champs şaklabanınadır)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Ya herşey iyi güzelde sadece Vov oyuncusu 700 kadar kişi var bi 700'de müttefik olduğunuz klanlardan oyuncu var. Bu dünyayı bildiğiniz gibi sadece 100 kişi kapatıyor, kalan 1300 kişi kendini kullandırtmış oluyor. O 1300 kişinin kullanılıp paçavra gibi kenara atılacak olmaları zorlarına gitmiyor mu? :) Neden kendinizi kullandırtıyorsunuz beyler :)
Öğlen 3ten beri yaklaşık 1 saattir işsiz gibi bu dünyanın forumunda biriken mesajları okuyordum her şey var kavga sevgi dövüş barış ama hep bir şey eksik diyordum. 100 kişilik kapatma limiti olan dünyada bu mesajı da gördüğüme göre artık eksik bir şey kalmadı teşekkürler dostum

DeletedUser72279

Ziyaretçi
işin gücün ona buna abi ayağı çekmek, yalakalık yapmak bir yere bir klana dahil olmak başka yaptığın hiç bir sey yok anca ortacı gibi dolan sen ortalıklarda....
@Lv RichWarrior tanıdığımdan dolayı yazdım boş yapıyorsun yapma.
Kanka senin dünya başından beri forumdaki laflarına bakarsak champsin en sağlam oyuncususun anladığım kadarıyla :D biz 3 e karşı 1 ken sizin boş atıp tutmalarınıza bir cevap vermedik. Şuan sizi ezip geçtik inan kazanmak umrumda değil dünya basından beri her yalanınızı boşlarınızı size yedirdiğimiz için mutluyum :D ciddiye alıncak adamlar değilsiniz (sözüm champsa değil dünya başından beri forumdaki 3-5 champs şaklabanınadır)
ben daha yeni geldim champsa daha onu bilmiyorsunuz burada şaklaban varsa o şaklaban vegas klanıdır artık alıntılamayın mesajımı cevap vermeyeceğim bir sonraki dünyalarda görüşmek üzere.

gelen

Yasaklı
bak kardeşim sende ne güzel yazmışsın, arkadaşım çağırdığı için oynamaya geldim, yani cümlenden de anlaşılacağı gibi sohbet etmek ve oyun oynamak amaçlı girmişsin. dünyayı sizin klan kapatsa seni almasalar da sıkıntı olmazmış. aynı durum her klan içinde var. arkadaşları için gelenler vs.vs. Ama sen hala kendi çapında manipülasyon çıkarma derdindesin. :) İstediğin kadar zorlayabilirsin tutan yok seni. :SD bakalım ekmek çıkacak mı bu söylemlerinde. :D
Müttefik olduğunuz klanlara bi sirkü atayım ben :)

Lv MORPHEUS

Acemi
@Lv RichWarrior tanıdığımdan dolayı yazdım boş yapıyorsun yapma.

ben daha yeni geldim champsa daha onu bilmiyorsunuz burada şaklaban varsa o şaklaban vegas klanıdır artık alıntılamayın mesajımı cevap vermeyeceğim bir sonraki dünyalarda görüşmek üzere.

oyunda bi etkin olmadığı için bilmemiz normal , diğer dünyalara girmeden kontrol et VEGAS varsa üzülürsün ;)

gelen

Yasaklı
Bir ata sözüyle DAHA seni gönderiyoruz...Git ötede inle...:D
'Havlayan KÖPEK ısırmaz'
İşte o yüzden "seni profil resminden daha kötü hale getiririm" deyip burada havlıyorsun di mi. Nerede yaşıyosun söyle benim arkadaşım senin gibi sokak köpeklerine kemik atıyor. Sanada attırayım :)