VOV vs DİĞER (isim önerileri)

Abi çıldırıcam Atatürk'ün düzenlediği çay partisiyle bu oyunun ne alakası var. Yunanla mı savaşıyorsun atom bombası mı atıyorsun oyun la alt tarafı.
İlkokul eğitimini güzel almışsın aferin. Noktamala işaretlerinden sonra boşluk konur, üç noktadan fazla da nokta konmaz. Minicik beyninle burada atasözü yazıp bana laf soktuğunu sanmaya devam et. Aynı eğitim düzeyinde olmadığımız belli, seni adam yerine koyup cevap vermeyeceğim. :) Ha kudurduysan kuduz aşını ben yaptırırım ama, senin gibi sokak köpekleriyle ilgilenen veteriner tanıdığım var :)

Dostum kafes mafes adres bi şeyler yazmışsın.Farkındayım ki herhangi bir konuda rekabete girmeyi seviyorsun.Sana bir teklifim var. Satranç oynayalım mı ?

@Lv RichWarrior tanıdığımdan dolayı yazdım boş yapıyorsun yapma.

ben daha yeni geldim champsa daha onu bilmiyorsunuz burada şaklaban varsa o şaklaban vegas klanıdır artık alıntılamayın mesajımı cevap vermeyeceğim bir sonraki dünyalarda görüşmek üzere.

Dur gitme lütfen.Daha şarkımızı söyleyeceğiz.

We are the champion my friend.

wait.for.it

Yasaklı
Öncelikle tebrik ederim abi kazandınız ama bazı boş arkadaşlarınızın yazıları bizi hiç sinirlendirmiyor gram umursamıyoruz abi savaşmıyor geliyor forumda boş boş konuşuyorlar iste senin gibi savaşan bütün vov oyuncularını tekrardan tebrik ederim laflarımın hala arkasındayım vov klanı çok boş bir klandır bir kaç kişi dışında abi tekrardan tebrik ederim önümüzdeki dünyalarda tekrardan birlikte oynama dileği ile diyeyim bari :D
Baya boş klanız ki tüm dünya vurduğunuz da bi avuç köy alabildiniz :D size bi vurduğumuz da dağılıyosunuz biz boşsak siz nesiniz :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Baya boş klanız ki tüm dünya vurduğunuz da bi avuç köy alabildiniz :D size bi vurduğumuz da dağılıyosunuz biz boşsak siz nesiniz :D
Konuşmayayım diyorum da bütün komutlarımızı görüyormuşsunuz ona rağmen bir avuç köy almışız köye gelen birlikleri görerek oynuyorsunuz ona rağmen köy veriyorsunuz.

Kimisi yazmış yok boş klanmışız yok bilmem kaç yüz kişi kendisini kullandırıyormuş dünya sonunda ayıklanacakmışız.
Ben yöneticime şu cümleyi yazmışım. Kardeş ben kanser oldum online sürem düştü.İstediğiniz an köylerimi toplayabilirsiniz.

Dünyanın kapanmasına 1 gün kala sezgin bana dese Erto seni toplayacağız diye yine üzülmem.

Bu arada @TaPaTeS sana bir şarkı armağan ediyorum.

TaPaTes

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kimisi yazmış yok boş klanmışız yok bilmem kaç yüz kişi kendisini kullandırıyormuş dünya sonunda ayıklanacakmışız.
Ben yöneticime şu cümleyi yazmışım. Kardeş ben kanser oldum online sürem düştü.İstediğiniz an köylerimi toplayabilirsiniz.

Dünyanın kapanmasına 1 gün kala sezgin bana dese Erto seni toplayacağız diye yine üzülmem.

Bu arada @TaPaTeS sana bir şarkı armağan ediyorum.

TaPaTes
Ben kapanma konuşunda bir şey diyemem tek isteğim @Lv SupeLTura ve @Ersingltkn kapatsın onlar benim için oynuyor biliyorum :p

Neyse yazdıklarım içinde kapanma ile alakalı bir şey bulursan o zaman dönüş yapacağım sana birazcık okuma da sıkıntı çekiyorsun galiba

DeletedUser72279

Ziyaretçi
anladım canım diğer dünyalar da sana başarılar diliyorum bu kafayla :D elbet bir gün sen de gülersin senin de çiçeklerin açar dlsakşdlksaşsaşlkd
Boşsun gerçekten hata bende senin gibi adamlara laf anlatıyorum genel olarak z kuşağı sizin gibi adamlara laf anlatamadığı için bu hallerdeyiz zaten ülkecek

wait.for.it

Yasaklı
Boşsun gerçekten hata bende senin gibi adamlara laf anlatıyorum genel olarak z kuşağı sizin gibi adamlara laf anlatamadığı için bu hallerdeyiz zaten ülkecek
Sen sanırım şu kısmı kaçırdın biz truva atmadan önce siz de attınız ya hani güzel kardeşim bunu bahane olarak kullanma bence :D diğer konu bizim komut görmediğimizi bilecek kadar akıllısındır diğer türlü 1 köy bile kaybetmezdik azıcık düşünseydin bunu kendin de bulabilirdin. Z kuşağından da pek bi umudum yok açıkçası yeni nesil eski nesilden daha çöp geliyor ki ben 24 yaşında biri olarak söylüyorum bunu

Ben kapanma konuşunda bir şey diyemem tek isteğim @Lv SupeLTura ve @Ersingltkn kapatsın onlar benim için oynuyor biliyorum :p

Neyse yazdıklarım içinde kapanma ile alakalı bir şey bulursan o zaman dönüş yapacağım sana birazcık okuma da sıkıntı çekiyorsun galiba

Sen yazdım demedim.Forumdaki bazı genel geçer cümleleri seçtim farkındaysan kimseyi alıntılamadım.
Seni alıntıladığım tek öğe şarkı.

TADINI ÇIKAR ;)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sen sanırım şu kısmı kaçırdın biz truva atmadan önce siz de attınız ya hani güzel kardeşim bunu bahane olarak kullanma bence :D diğer konu bizim komut görmediğimizi bilecek kadar akıllısındır diğer türlü 1 köy bile kaybetmezdik azıcık düşünseydin bunu kendin de bulabilirdin. Z kuşağından da pek bi umudum yok açıkçası yeni nesil eski nesilden daha çöp geliyor ki ben 24 yaşında biri olarak söylüyorum bunu
Reis bak şimdi zaten oyuncu olsanız köy düşürmezsiniz her neyse o konuyu geçelim zaten benim truva hakkında vov klanına bir şey demişliğim yok siz başlattınız truva olayını bizimkiler devam ettirdiler siz bitirici hamleyi yaptınız tekrardan tebrikler :D

Her neyse zaten z kuşağının çoğu ülkeden gidiyor zaten ümitsiz bir kuşak olduğunu kabul ediyorum maalasef bizden hayır gelmez:D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sen yazdım demedim.Forumdaki bazı genel geçer cümleleri seçtim farkındaysan kimseyi alıntılamadım.
Seni alıntıladığım tek öğe şarkı.

TADINI ÇIKAR ;)
Ben yabancı sevmiyorum ya bana Azer Bülbül,Zeki Müren,Cem Karaca vb.. şarkı öner

okumada diye yazılır ayrıca.Türkçe öğretmenin hamileydi de resim öğretmeni girdi derslere bir dönem sanırım. Olur o da olur. Elbet senin de bir gün çiçeklerin açar,müstakil binan üç katlı yükselir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
okumada diye yazılır ayrıca.Türkçe öğretmenin hamileydi de resim öğretmeni girdi derslere bir dönem sanırım. Olur o da olur. Elbet senin de bir gün çiçeklerin açar,müstakil binan üç katlı yükselir.
Yok ben okula gitmeyi tercih etmedim diyelim ya çok üşeniyordum uzaktı.