VOV vs DİĞER (isim önerileri)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Bilindiği üzere W68 de VOV klanına karşı dünyanın geri klan 6 klanı birleşti ( CHAMPS-VEFA-GÖLGE-LOFA-BABA-ÇUKUR ) Bu başlık tek çatı altında toplanan bu klanlara ortak bir isim önerisinde bulunmak için açılmıştır. İlgili klan yönetimindeki arkadaşlar hoşlarına giden bir tanesini seçebilirler.

Benim önerim : DÜVEL-İ MUAZZAMA (7DÜVEL)

bayram gibi klanız yaptıgımız hamle aylarca aralarını buldurmaya çalıştığımız düşmanları bır araya getırdı şımdı ortak savaş ılanı vermısler gözümüz Aydın sevıyelı bı savaş olsun forum adı değişse mı zehır vs dıgerlerı gıbı veya champs zehir vs dığerleri dıye

canım sıkıldı yazdım üstüme gelmeyın :*

Mertkrdss

Baltacı
bayram gibi klanız yaptıgımız hamle aylarca aralarını buldurmaya çalıştığımız düşmanları bır araya getırdı şımdı ortak savaş ılanı vermısler gözümüz Aydın sevıyelı bı savaş olsun forum adı değişse mı zehır vs dıgerlerı gıbı veya champs zehir vs dığerleri dıye

canım sıkıldı yazdım üstüme gelmeyın :*
Champs ı ne zaman arkadan vuruyorsunuz kanka tarih belli mi ? :D

gelen

Yasaklı
Ya herşey iyi güzelde sadece Vov oyuncusu 700 kadar kişi var bi 700'de müttefik olduğunuz klanlardan oyuncu var. Bu dünyayı bildiğiniz gibi sadece 100 kişi kapatıyor, kalan 1300 kişi kendini kullandırtmış oluyor. O 1300 kişinin kullanılıp paçavra gibi kenara atılacak olmaları zorlarına gitmiyor mu? :) Neden kendinizi kullandırtıyorsunuz beyler :)

JohnWick.

Casus
Ya herşey iyi güzelde sadece Vov oyuncusu 700 kadar kişi var bi 700'de müttefik olduğunuz klanlardan oyuncu var. Bu dünyayı bildiğiniz gibi sadece 100 kişi kapatıyor, kalan 1300 kişi kendini kullandırtmış oluyor. O 1300 kişinin kullanılıp paçavra gibi kenara atılacak olmaları zorlarına gitmiyor mu? :) Neden kendinizi kullandırtıyorsunuz beyler :)
vefa hayal kurmaya devam ediyor world sonu burda cips cola keyfimi yapıp izleme moduna geçicem :)) ranuna vadisi adlı oyuncu bazı yetenekler bakımından çok geride kalmış :)

Freaky

Casus

Paşam bana oynayan 1.300 tane oyuncu getir arka arkaya açılan her dünyaya girer yine kapatırım :)
50 kişilik kapatma listeli dünyalarda 50 kişiylemi oynanıyor.
700 tane vov oyuncusunun 700 tanesimi oynuyor.
İlk okul hesabıyla gelmeyin şuralara hakeden yerini alır.

JohnWick.

Casus
Paşam bana oynayan 1.300 tane oyuncu getir arka arkaya açılan her dünyaya girer yine kapatırım :)
hakeden yerini alır mı ? :) world sonu kapatma listesinde kaç tane lv göreceğim onu merak ediyorum kaç tane aztek göreceğim kaç tane vefa göreceğim ? gerçi vefa göremicem vefa silincek orası ayrı amacım tartışma yaratmak huzur bozmak değil gerçeklerı konuşuyorsak aztek vefayı arkadan toplamaya başlar izleyin ve görün :)

gelen

Yasaklı
"Hak edenler" listesini açıklarsanız, diğer oyuncularda aydınlanır hocam. Malum dünyayı kazandığınızı ilan ettiniz, hak eden kişilerin kim olduğu da belirlenmiştir.

Freaky

Casus
hakeden yerini alır mı ? :) world sonu kapatma listesinde kaç tane lv göreceğim onu merak ediyorum kaç tane aztek göreceğim kaç tane vefa göreceğim ? gerçi vefa göremicem vefa silincek orası ayrı amacım tartışma yaratmak huzur bozmak değil gerçeklerı konuşuyorsak aztek vefayı arkadan toplamaya başlar izleyin ve görün :)

Seninle çay içip muhabbet etmek isterdim şuan :)

Kapatma listesi o kadar basit birşey ki sayı da 100 ise sorunsuz halledilir.
Eğer ki AZTEK’ten kapatıcak olursa bu sayı gerekirse CARTEL’den verilir.
AZTEK destek amaçlı bizimledir ve dünya kapama hedefi olan bir klan değildir olsaydı bunu çoktan anlardınız.
Siz bunu dert etmeyin.
Biz anlaştığımız insanları yolda bırakmayız.
Önümüze gelene kapatmada Adınız olcak 50 kişi vercez demeyiz bu yüzden LOFA bizle devam etmedi.
Gerçekleri konuşuyoruz eğer ki bir anlaşma varsa ve bu anlaşma dışında hareket edilmiyorsa biz dosta kurşun sıkmayız.

gelen

Yasaklı

AZTEK destek amaçlı bizimledir ve dünya kapama hedefi olan bir klan değildir olsaydı bunu çoktan anlardınız.
Siz bunu dert etmeyin.
Önümüze gelene kapatmada Adınız olcak 50 kişi vercez demeyiz bu yüzden LOFA bizle devam etmedi.
Gerçekleri konuşuyoruz eğer ki bir anlaşma varsa ve bu anlaşma dışında hareket edilmiyorsa biz dosta kurşun sıkmayız.
İyi de siz klan liderleriyle anlaşıyorsunuz. Vefa'ya kaç kontenjan verdiniz 1 mi 2 mi? Kalan 298 Vefa oyuncusu sizin 600 oyuncunuz gibi kullanıp kenara atılmış olmayacak mı? Ayrıca Aztek oyuncularının hepsine sordunuz mu? Adamlar gecesini gündüzüne katıyor bizim mislere ara atmak için.

JohnWick.

Casus

Siz bunu dert etmeyin.
gecenin bu saatinde üşenmeden yazdığın için teşekkür ederim bende üşenmeden okuduğum için kendimi tebrik ediyorum ss aldım bu görüntüyü world sonu farklı bir boyut oluştuğunda sana whatsapp üzerinden göndereceğim :)

Freaky

Casus
"Hak edenler" listesini açıklarsanız, diğer oyuncularda aydınlanır hocam. Malum dünyayı kazandığınızı ilan ettiniz, hak eden kişilerin kim olduğu da belirlenmiştir.

Büyük bir klan bir dünyaya kaç kişi girer dostum 100 kişi mi ?
Peki bu giren 300-500 kişi kapatma listesinde olmıcak diye niye oynar emek gaspı mı ?
Kapatma hırsı olan 3-5 oyun acizi ekip yada oyuncu değiliz.
Biz bir aileyiz,dostuz,kardeşiz.
Bizim için sayılar,listeler önemli değil.
Kesimler,aktiflikler,OP günlerindeki ara atan arkadaşlar.
Sabahlara kadar uyumayıp sınır tutanlar.
Hakeden kendini bilir merak etme :)

Freaky

Casus
gecenin bu saatinde üşenmeden yazdığın için teşekkür ederim bende üşenmeden okuduğum için kendimi tebrik ediyorum ss aldım bu görüntüyü world sonu farklı bir boyut oluştuğunda sana whatsapp üzerinden göndereceğim :)
Bunu bilemem kâhin değilim.
Sadece söylemek istediğim açıktı, anlaşma dışında hareket edilmediği sürece hiçbir kurşun bizim tarafımızdan atılmaz.
Eğer ki yanlış yapılırsa bunlarıda göz ardı etmeyiz.
Kimsenin emeğinide kimseye yedirmeyiz yani.

gelen

Yasaklı
Büyük bir klan bir dünyaya kaç kişi girer dostum 100 kişi mi ?
Peki bu giren 300-500 kişi kapatma listesinde olmıcak diye niye oynar emek gaspı mı ?
Kapatma hırsı olan 3-5 oyun acizi ekip yada oyuncu değiliz.
Biz bir aileyiz,dostuz,kardeşiz.
Bizim için sayılar,listeler önemli değil.
Kesimler,aktiflikler,OP günlerindeki ara atan arkadaşlar.
Sabahlara kadar uyumayıp sınır tutanlar.
Hakeden kendini bilir merak etme :)
Benim bu mesajdan anladığım "Lv" tagı olan oyuncular dünyayı kapatacak, diğerleri kullanıldığıyla kalacak. Teşekkürler. Bu durumu kendine yediren Vov'da oynamaya devam etsin, ne diyeyim.