VOV vs DİĞER (isim önerileri)

darkdoruk*

Mızrakçı
Ah Furkan ah ben sana daha dunyanin basinda dedim gel bizimle yuru dunyayi kapatacagiz yanlis yerdesin diye.Istemedin hep yanlis yerdesin.

DeletedUser72279

Ziyaretçi

darkdoruk*

Mızrakçı
Alemsin sen ya aslinda tam Vegas tipi oyuncususun da o cevheri bulamadin daha kendi icinde :).Benden soylemesi.

wait.for.it

Yasaklı
Reis bak şimdi zaten oyuncu olsanız köy düşürmezsiniz her neyse o konuyu geçelim zaten benim truva hakkında vov klanına bir şey demişliğim yok siz başlattınız truva olayını bizimkiler devam ettirdiler siz bitirici hamleyi yaptınız tekrardan tebrikler :D

Her neyse zaten z kuşağının çoğu ülkeden gidiyor zaten ümitsiz bir kuşak olduğunu kabul ediyorum maalasef bizden hayır gelmez:D
komutlarımızı görüyosunuz dedin bu da eşittir truva hesap demek ben sana bunu anlattım.

wait.for.it

Yasaklı
Tamam iste komutlarımızı görüyormuşsunuz sen görmüyoruz demiştin gülüm :D
Yav azıcık düşün düşün gözünü sevim düşün, biz nasıl komutlarınızı görecez sizin siz de truva hesabımız yok bi kere sizin klanın içindeki ekiplerden biri sizin klana sinirlenmiş ve hesabı bize salmış birkaç günde gerçekleşen şeyle haftalar önceki operasyonun ne alakası var. Diğer bir konu komut paylaşımını herkes kapatıyor operasyon zamanları en azından bizim klan öyle siz öyle değilseniz sizin acemiliğiniz malum bizim içimiz de 2 tane hesabınız vardı uzun bir süre boyunca. Aradaki farkı anlayabildin mi???

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yav azıcık düşün düşün gözünü sevim düşün, biz nasıl komutlarınızı görecez sizin siz de truva hesabımız yok bi kere sizin klanın içindeki ekiplerden biri sizin klana sinirlenmiş ve hesabı bize salmış birkaç günde gerçekleşen şeyle haftalar önceki operasyonun ne alakası var. Diğer bir konu komut paylaşımını herkes kapatıyor operasyon zamanları en azından bizim klan öyle siz öyle değilseniz sizin acemiliğiniz malum bizim içimiz de 2 tane hesabınız vardı uzun bir süre boyunca. Aradaki farkı anlayabildin mi???
Yok kanka sen bu oyunu bilmiyorsun görüyordunuz ben ne dersem o :D

Kimisi yazmış yok boş klanmışız yok bilmem kaç yüz kişi kendisini kullandırıyormuş dünya sonunda ayıklanacakmışız.
Ben yöneticime şu cümleyi yazmışım. Kardeş ben kanser oldum online sürem düştü.İstediğiniz an köylerimi toplayabilirsiniz.

Dünyanın kapanmasına 1 gün kala sezgin bana dese Erto seni toplayacağız diye yine üzülmem.

Bu arada @TaPaTeS sana bir şarkı armağan ediyorum.

TaPaTes

Hocam çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda atlatırsınız