Violin vs AAS

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Ben bu oyunlarda şunu anlamıyorum abi yenildik kelimesi yada kaybettik

Ben venomdayken venomun içimizden geçtiniz bu gerçek foruma gelipde yok işte öle oldu böle oldu faln demedim çünkü sonuç olarak gg

Guzel kardesim sen neredesin biz neredeyiz, 50. Dunyada tek gerceg tricks herkesi yendi :)

Bunun dışında hikaye ve roman :)

O yuzden işine bak haydi opuldun başarılar diğer dunyalarda

beowulf21

Okçu
Bak çok guzrl bir noktaya deginmissin :)

Benim sizumun Alican Lara olmadığını hepiniz çok iyi biliyorsunuz :)

Bakin bizim durumumuza en iyi ornek pipicolarin ekibidir adamlarda aynı muamale yapildi yeter deyip biraktilar...

ADAM DEMİŞ YA, HİRSİZİN HİC Mİ SUÇU YOK HAKİ BEY :) bizim işte o hesap...

@beowulf21 senin soylediklerine gelince, O kadar DC konuşması yaptik en son ben, bizdrn bu kafar yeter artık birilerinin arkada yattigi, yonetimin üç beş kişiye klani peşkeş cektigi dedigimi, SENDE AYNEN SUNU SÖYLEDİN SİNUNA KADAR HAKLİSİN AMA BİRAZ DAHA İDARE EDİ N DÜZELECEK HRSEY DİYE KONUŞTUN... Bizde sizlerin hatrina sesimizi cikartmadik, ama degisem yine birsey olmadi....

B n dahil kaç kisi size op ve sav seklimiz yanlis biz el atalim dediğimizde yok biz hallederiz dediniz, daha da kituye gittik....

Kimse bana cikip demesini,@agy2012 ve ekibi bostu birşey yaomadi millete koy verdi.

Biz koy verseydik senin dediğin gibi TNS bizi toplamid olsaydi biz zaten haritadan silinmis olurduk sizdr coktan bitmis olurdunuz :)

Yik tns bizle dalga geciyormusta yok oyleymiste bunların hepsine biz halk arasında, g.... Yiyim ayagi diyoruz....

Ama hata sizlerde degil hata biz ve kaos un yonetiminde, sizlere zamaninda mudahale etmediğimiz için.....

Kafaniza göre milleti hain ettiniz buna bizde dahil pipicolar dahil, Serkan in ekibindeki arkadaslarin bir cogu dahil, Bİ DUSUN HERKES HAKSİZ HERKES HAİ SADECE SİZLER Mİ TEMİ Z V DURUSTTUNUZ :)

bu son mesajım olucam ALİ hoca dahada cevap vermicem dediğim gibi üslubumu bozmucam ben .sırayla gidelim şimdi yazdıklarına cevap verelim en üst satırdan inerek geliyorum .

alicanlara laf etmek zaten kimsenin haddine değil onlar bitaraflarını yırrtı 4 ay uyumadı herye koşmaya çalıştı..

pipijolara gelirsek onlardan ana ekibinden beni sırtımdan kimse vurmadı salan oldu evet en azından adamlar trikers oomadı :) onlarla ekibe dahil olan 3-5 gereksiz trikersa kaçtı kabul ama bunu tüm ekibe mal edemessin

gelelim diğer postuna ben hiç bir zaman yonetim 2-3 kişiye peşkeş çekio demedim zaten klan benim kendime peşkeş çekilmeyen klan başkasıan nasıl çekilio hayret ettim :) ben sana sunu onayladım klanda yatan çok adam var azıcık belimizi dogrultalım gereken yapılacak deidm ama siz kaybedeceğinze emin oldugunuz için rakip ,ile anlaşıp dostlarınıza balta çektiniz .farzet ki hersey köü gitti yav arkadaş hesap sil ha silesinmi yok son askerine kadar vuruş niye saf değiştiriosunki ?diye sorarlar adama

op şekline laf ettiniz kabul mikail hatada yapmış olabilir onada kabul lakin biz bir el atalım diyen olmadı hadi oldu diyelim sirkiler mesajına geri donmeyen adam nasıp op planlıcak desene bana.

(Kimse bana cikip demesini,@agy2012 ve ekibi bostu birşey yaomadi millete koy verdi.

Biz koy verseydik senin dediğin gibi TNS bizi toplamid olsaydi biz zaten haritadan silinmis olurduk sizdr coktan bitmis olurdunuz :))

şu sözler beni benden aldı ekibin boştu ali hoca bak tekrar diyorum 5-6 adamın dışındkai herkez toplanmaya mahkumdu ama arada siz vardınız ellemedik sagolsun @34yunu34 kardeşim bizden once topladı onları.
tns sizi toplasaydı biz silinmiş olurduk dedin ya ona istinaden diyorum bu adamlar ile biz zaten kapıştık ve galip ayrıldık demekki gücümüz yetti ama siz yenien başlayan adamları... YUNUS kardeşimin dediği gibi bize laf atmanız için sizin o cepheyi kazanıp bizim sürekli köy vermemiz gerekirdi ama sag taraftan bi girdiler masallah.tns dc de oyle böyle dalga geçmiyorlardı bak yüzleri burada yalansa söylesinler ya o dediğin g..yiyim ayağı yok gerçekler bunlar

DEMİŞSSİN BİZE ZAMANINDA MÜDAHALE etmemişsisnzi saba bişi diyimmi okadar şey oldu mikaile kızdıgım tek nokta neydi biliomusn hatır gönüle bi sürü gereksiz adam getirdi klana neymiş bize müdahale etmemişsiiniz o trikers sizin oradan girmeden once müdahale etmeyi deneseydiniz keşke de onlar girmeden biz orayı temizlemiş olsaydık .burada bana anlatma naptınızıgı o trikers mesajlarını gözümle gördüm az zaman vakti gelince çıkıcaz nirvanadan laflarınzı o yüzden bu son mesajım olacak inşallah vaktinizi aldığım için kusuru bakmayın

TEK KLAN AKTİF BİŞEKİLDE GİRMEMİZ GEREKEN DÜNYAYI BU HALE GETİREN KİMSEYE HAKKIM HELAL DEĞİLDİR

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Alican, herkes kendi penceresinden haklı....

Bu yuzden konuyu uzatmak hiç bir seyi cozmuyor maalesef....

Ben iendi adima ve ekibimizin kemik kadrisu adina şunu soyleyebilirim...

Elimizden geleni fazlasiyla yapmaya calistik...

Savaş kısmına gelirsek bu z ayrilana kadar Trick in tek ilerlediği bölge tahribat klanlarinin bolgesiydi.

50 dünya forumunda eski haritalar mevcut oraya bakidiginda bizim oradan ne tns ne de Trick ilerlemedi........ İSTEYE AYLİ HARİTALAR BAKABİLİR.

Bizim anlayamadığımız ya da insanlarin anlamamakta direttigi olay, birileri hep arkada yattı, biz konuşunca olaylar gecistirildi....

Tricks tns ile köy takasi yaparken barbar alip buyutirken bizimkiler ne yapti arkada fake bile gelmeyen yerde barbar kavgası rexerv kavgasi yaptılar maalesef :(

Herkes senin bnm gibi emek verseydi hersey çok farkli olurdu.

Neyse ben kendi adima sana ve ekibine saygi duyuyorum..... Basarilar...

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Dünya zamanında da bittikten sonrada tek kelime etmedim lakin cidden ya çok safsın olaydan haberin yok yada burada tribüne oynamaya çalışıyorsun

Sen sınır oynadığını idda ettin haklisin sağ tarafta 10.15 ufak TNS klanı oyuncusu vardı sadece Adamlarin koykeri ni rezleyip bize aldirmadiniz 10 tane adam sağ tarafi otobona çevirdi ve nedense sdc aas oyuncuları köy verdi .adamalra op yaptınız yaptığınız gün alamayip üstüne köy verdiniz Trikers sayenizde bölgeye yerleşti ve her konuşmada aas olmasa oraya gelemezdik dedielr size çöp dediler ..bunu açık açık dedielr bize Ama biz Naptık bi söz verdik devam edecegiz dedik .sonra biri çıkıp destek gelmio klandan çıkacağız dedi kendi aranızda 2 ye bölünmüş gibi gorundunuz ama meğersem daha bize söylemeden Trikers ile anlaşma bile yapılmış yani demem o ki ya delikanlı ca biz yaptık diyin geri çekilin yada saf ayağına yatıp bide savunma yapmayın

Kanka bazı konulara denklik getiremedik de ben getireyim. Öyle de böyle de 2 3 ay aynı catı altında oynadık bu arkadaşlarla biz kaos olarak geçtik Out yanına benim kefil olmam garantisiyle onlar da Nirvana oldu. Normal de Alican kabul etmiyordu Ass klanını hatta Ali abi de biliyor olayı ben sizi yedirmem dedim bizle oynarsınız dedim ve Alican beni kırmadı. Ve asıl konu Barbar diyorlar kaos topladı diyelim ki topladık w50 de oynayan arkadaşlar bilir. Wenom again lale klanlarını bitirdiğimiz 1 ay sürede 1 klanı tns klanı yani aas 3 klan neden 2 ayda bitiremedi ve yine olaya kaos müdahele oldu ? Bizim amacımız kıta kapatmaktı ve kapattık. 50 kişi ile world sonunu gördük niye götümüzü sağlama aldık yem etmedik kimseye kendimizi sonuna kadar da oynadık. Ve onu da geçtim bazı önemli konulara değinmemiş arkadaş ?
40 köyüm var operasyonda
5 köy gidiyorum
30 kamim var
Sınırda 8 köyüm var
Köyler boş mis arası ile tutuyorum düşman oyuncular biliyor zaten hala özelden konuşuruz.
Operasyon günü aas köy yazdırdığı hiçbir köye gitmedi fake çıkmadı peki önemli olan operasyona köy yazdırıp o kami misleri ne yapacak ? Savunmasız bekleyen Nirvana klanını toplayacak topladı Mı tabii ki hayır köylerini trickersden kafa oyunculara vererek bölgede güç sahibi ettiler adamları. Yani burda kimseye suç atmaya gerek yok olay bundan ibaret ama herkes haklı herkes güçlü ama önemli olan ise herkes yine lak lak devam. Saygılar Bu arada askerdeyim o yüzden reklamlardan sonra devam ediceğiz ;)

aizen*

Yasaklı
Hayırlı teskereler canım
Ya 50 geçti gitti kimin ne olduğu belli oldu clasikde başarılar herkese

DeletedUser62782

Ziyaretçi
50. Dünyada hakkında yorumda ekibimden kimsenin bulunmamasını talep ediyorum.Kafama vura vura ezdiler yönetimsel sistemsel beceriksizligimiz sayesinde .Ekibimden kimse satmamıştır tek benım orda kırıldıgım nokta köyler peşkeş edildi denilmesiydi öyle birşey yoktu.Teşekür ediyorum

İyi kötü oyun oynadık keyif aldık sohbetinden keyif aldım ama yönetimsel hatalar yaptık oldu bitti .

Luciferr

Dük
Screenshot_26.png

Şu an ki savaş durumu bu şekildedir. İlk günlerde pek saldıramadık konumumuzdan dolayı. Ayrıca bende şehir dışındaydım. Sağolsun hüseyin eksikliğimi hissettirmedi. 2 kişi oynuyoruz, burdan bunu bir kez daha söylemek isterim.

Ayrıca 50 de birçok olay oldu. Birçok diplomasi bozuldu yapıldı vs falan. Kaos klanı sözünün eri bir şekilde davranıp ilk konuşulduğunda nasıl kararlar alındıysa son kararı aldıklarında da aynı şekilde davrandılar. Kinim aas klanına, kaos klanının aksine davranıp hareket ettiler. Bilmiyor muyduk ? Farkındaydık aslında ballı porsuğum dışında. Neyse, aas klanından sonra %99 ihtimal ile hesap sileceğiz veya Mayıs modum ile konuşup izin verirse yardımcı olmak istediğimiz bir klana köylerimizi vereceğiz.

Gözle görülür bir değişiklik olduğu sürece istatisliği paylaşacağım. Keyifli oyunlar

Resimde saldırgan puanı yapmış herkes eklidir.

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Evet birde ben paylaşayım bakayım :)

İki gün oyuna bakmadık diye birilerinin sesi çıkmaya başlamış :D

Eklentiler

• 2019-04-23 (2).png
    2019-04-23 (2).png
    207 KB · Görüntüleme: 23
  • 2019-04-23 (3).png
    2019-04-23 (3).png
    201,3 KB · Görüntüleme: 20

Luciferr

Dük
Screenshot_32.png
Tamam canım 10 seviye kademelerinle şimdi aynı orduyu ne kadar zamanda çıkaracağını düşün xd
Ah keşke biraz erken davranıp sur11 iken destekleri yetiştirseydik :/

DeletedUser65893

Ziyaretçi
Hain klana bakya adamın kendini savunurkenki açıklamada diyo çıkarlarımız gereği trickse geçtik :D bide beouwolfa sallıyorlar :D
Bu adamları kim vuruyosa çok şanslı herzaman hain klan olarak anılacaklar..
Bunlarda oyun oynuyor ya 50de 10 kişilik tnsye kaç sefer gidip bitiremeyen, içimizden hergün hain çıktığı zamanlarda (en güçsüz olduğumuz dönem)bide sizin hainlik yapıp açtığınız savaşta bile öndeydik uzun bi süre sonra zaten bıraktık

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Hain klana bakya adamın kendini savunurkenki açıklamada diyo çıkarlarımız gereği trickse geçtik :D bide beouwolfa sallıyorlar :D
Bunlarda oyun oynuyor ya 50de 10 kişilik tnsye kaç sefer gidip bitiremeyen, içimizden hergün hain çıktığı zamanlarda (en güçsüz olduğumuz dönem)bide sizin hainlik yapıp açtığınız savaşta bile öndeydik uzun bi süre sonra zaten bıraktık

Guzel kardeşim senin ijudugunu anlamakta sorunun mu var ????

Beow un ekibine bir kelime eden oldumu, bizim sozumuzun kime gittigini bilen biliyor, sen ise laf salatası yapiyorsun....

Firumda boş muhabbeti seven ne kadar çok insan var senin gibi

XXMIV

Kılıç Ustası
7217 adlı eklentiyi görüntüle

Şu an ki savaş durumu bu şekildedir. İlk günlerde pek saldıramadık konumumuzdan dolayı. Ayrıca bende şehir dışındaydım. Sağolsun hüseyin eksikliğimi hissettirmedi. 2 kişi oynuyoruz, burdan bunu bir kez daha söylemek isterim.

Ayrıca 50 de birçok olay oldu. Birçok diplomasi bozuldu yapıldı vs falan. Kaos klanı sözünün eri bir şekilde davranıp ilk konuşulduğunda nasıl kararlar alındıysa son kararı aldıklarında da aynı şekilde davrandılar. Kinim aas klanına, kaos klanının aksine davranıp hareket ettiler. Bilmiyor muyduk ? Farkındaydık aslında ballı porsuğum dışında. Neyse, aas klanından sonra %99 ihtimal ile hesap sileceğiz veya Mayıs modum ile konuşup izin verirse yardımcı olmak istediğimiz bir klana köylerimizi vereceğiz.

Gözle görülür bir değişiklik olduğu sürece istatisliği paylaşacağım. Keyifli oyunlar

Resimde saldırgan puanı yapmış herkes eklidir.
Multi hesaplarınla köpeklediğin köyle mi hava atıyorsun sen kıyamam ben sana yaa canım benim

XXMIV

Kılıç Ustası
Tamam siz kraldınız helal size

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
violin mir ile de savaşta peki aas nin 2.bir savaşı varmı acaba haritada? Bilmediğimden soruyorum