Violin vs AAS

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Acaba doğru konuştukları bir şey var mıdır diye üşenmeden okudum bir de.. :) Her kelimeleri yalan olur mu yahu, oluyormuş...

Yahu.... yahu.... yahu......

Swn yapma yahu :)

Klanlar tarihinde tek yalanci biziz sizler hep dogrucusinuz :)

Senin icin erinmeden yazdim yahu :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Ayrica @Lofa Klaninida da tebrik ediyorum sadece oyunlarini oynuyorlar...

@ennivuccuvokke ....adamlari ornek al veya git ders al adamlardan :)

XXMIV

Kılıç Ustası
Sna gelince kalibresiz arkadasim ;)

Su oyunda tanidigim oyunda hic bir sey yapamayipta kendi kafana gore etrafina buldugun uc bes kisi ile klavye kahramanligi yapamayi bir yetenek Sana kisilerden birisin :)

Bu mesajina cevbp bile vermeyecektim ama her kay ettiginde aglaman yildirdi ayip ayip her dunya aglama :)

Klanimizda 10 un uzerinde 300 puanlarina altinda sursiz koy var Ne hikmetse hepsi cezali neden acana :)

Klanda oynayan 15 _20 kisiyiz daha dogrisu isten gucten firsat bulup oynamaya calisan diyelim :)

Bunlara ragmen hala agliyorsun senin icin yarin oyincakciya gidip cingirak alacagom Sana hediye etmek icin belji agladikca avunursun :)

Sende opuldun canim bnm :)
Abi hatta kargo adresi versin alıp yollamayan en adi olsun :)

XXMIV

Kılıç Ustası
Acaba doğru konuştukları bir şey var mıdır diye üşenmeden okudum bir de.. :) Her kelimeleri yalan olur mu yahu, oluyormuş...
50.dünyada yaptığın gibi burda da Show yapacak mısın çok merak ediyorum :) tricks sınırında 2 köy savunacağım diye tüm klanın savunmasını köyüne doldurdun burda da klanına ağlayıp show yaparsın biraz merakla bekliyoruz :)

K A R M A

Baltacı
Adama bak 67 kişilik klanla 23 kişilik klana yeniliyor üstelik 20 kişi geleceğini iddia etmişti daha önce? Bunun üzerine bir de oyuncularımız aktif değildi puanlara bakıp anlayabilirsiniz diyor ve işin içinden sıyrılmaya çalışıyor. Peki savaştığın klanda 23 kişinin 23 ü de aktif miydi? Lebron ve Enni oynuyordu belki de sadece. Savaş başlamadan meydan okuyan adam, köyleriniz alınınca yok multisiniz yok iş hayatım yoğun falan fişman. Boşuna yazıyorsunuz bir şeyler karalıyorsunuz üste çıkmak için ama boşş yenildiniz ezildiniz hem de senin tabirinle 20 kişiye :D Artık buraya girmeye yüzün yok senin agi gigi

XXMIV

Kılıç Ustası
Adama bak 67 kişilik klanla 23 kişilik klana yeniliyor üstelik 20 kişi geleceğini iddia etmişti daha önce? Bunun üzerine bir de oyuncularımız aktif değildi puanlara bakıp anlayabilirsiniz diyor ve işin içinden sıyrılmaya çalışıyor. Peki savaştığın klanda 23 kişinin 23 ü de aktif miydi? Lebron ve Enni oynuyordu belki de sadece. Savaş başlamadan meydan okuyan adam, köyleriniz alınınca yok multisiniz yok iş hayatım yoğun falan fişman. Boşuna yazıyorsunuz bir şeyler karalıyorsunuz üste çıkmak için ama boşş yenildiniz ezildiniz hem de senin tabirinle 20 kişiye :D Artık buraya girmeye yüzün yok senin agi gigi
biz de multi hesaplarımızı yağmalasaydık tabirin ile 20 kişilik klan ile 3 kişi oynayıp 17 sini savunma yapsaydık görürdük ki yenilmedik kimse ne köy verdi ne bir şey etti :) ama biz violin(çöp venom) klanını yok edeceğiz :) hem 70 kişi değiliz maximum 20 kişi oynuyoruz burda :))

XXMIV

Kılıç Ustası
he bir de şu var eleman bizim klana soktuğu elemanları yıktı dşkgşdskgşlsdkgşldsgds onlarla övünüyor bizim köyde bi laf var kendisi çalıp kendisi oynuyor diye :) o hesap

Luciferr

Dük
he bir de şu var eleman bizim klana soktuğu elemanları yıktı dşkgşdskgşlsdkgşldsgds onlarla övünüyor bizim köyde bi laf var kendisi çalıp kendisi oynuyor diye :) o hesap

Senin klanına soktuğumun elemanı niye yıkayım ? Nasıl bir mentaliteye girdin sen ? Bizim klanda multi potansiyelinde 1 tane isim söyle allah belamı versin ki köyü sana vereceğim. İsim ver bana, şu multidir de

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

almayaydını iyi hatırlıyom 2 tarafta 20 kişi savaşacaktı toplamasaydınız klana herkesi siz yagmalayamadınız onlar yagmaladı sizin klandakileri :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

Ahahhahah suc sizin degil suc egitiminizi tam vermeyenlerin :)

Ula kim koy verdi haritafa kim siliniyor kim savsiz ve kamisiz agliyor :)

Ben soyleyim sizzzzz :)

Narkoz44

Okçu
İstatistik falan alalım kim bıraktı kim kaybetti

Yoksa yorumlara bakıp en iyi lafı kim soktu falan oylamasımı yapacağız :p
Herkez ben kazandım diyor Clacic in beklenen en Gözde savaşı Bu şekilde sonuçlanmamalı kazananları tebrik edip kaybedenleri Bir dahaki sefere deyip , teselli eder şans dileklerinde bulunmak isteriz.

XXMIV

Kılıç Ustası
İstatistik falan alalım kim bıraktı kim kaybetti

Yoksa yorumlara bakıp en iyi lafı kim soktu falan oylamasımı yapacağız :p
Herkez ben kazandım diyor Clacic in beklenen en Gözde savaşı Bu şekilde sonuçlanmamalı kazananları tebrik edip kaybedenleri Bir dahaki sefere deyip , teselli eder şans dileklerinde bulunmak isteriz.
en haklı yorum bu :) bu bi oyun kazanana tebrikler kaybedene diğer dünyalarda da görüşmek üzere denir :)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ulan bu şarkıyı troll amaçlı paylaşacağım hiç aklıma gelmezdi :D:D @agy2012 Sana gelsin qral.Bi oyuncunuz vardı ya köyüne 1500-1500 savunma çekince aşkım neden hep fake atıyosun dedi.Bende bi gece orduyu attım sonrasında engelledi neden öyle yaptı ki ya ? Halbuki oyundan soğumasın diye oğuzcuğum'la akademi+demirciyi yıktık madenlere dokunmadık adam toparlasın oyundan soğumasın diye.

Şaka lan şaka yağma yapmak için ellemedik madenlere.

Arkadaşların kolu olduğuna bile şüpyeliyim açıkcası.Mirliva evet köyümü aldı çünkü onlarla da savaş halindeydik ama,2 kişilik Violin klanı ile değil de 70 kişilik aas klanı ile SA yaptığı için eminim ki çok pişmandır mirliva. Dünyanın madenini kaçırdılar valla.

XXMIV

Kılıç Ustası
Ulan bu şarkıyı troll amaçlı paylaşacağım hiç aklıma gelmezdi :D:D @agy2012 Sana gelsin qral.Bi oyuncunuz vardı ya köyüne 1500-1500 savunma çekince aşkım neden hep fake atıyosun dedi.Bende bi gece orduyu attım sonrasında engelledi neden öyle yaptı ki ya ? Halbuki oyundan soğumasın diye oğuzcuğum'la akademi+demirciyi yıktık madenlere dokunmadık adam toparlasın oyundan soğumasın diye.

Şaka lan şaka yağma yapmak için ellemedik madenlere.

Arkadaşların kolu olduğuna bile şüpyeliyim açıkcası.Mirliva evet köyümü aldı çünkü onlarla da savaş halindeydik ama,2 kişilik Violin klanı ile değil de 70 kişilik aas klanı ile SA yaptığı için eminim ki çok pişmandır mirliva. Dünyanın madenini kaçırdılar valla.
ahahahaha güldürdün fşlsgkşlsdkgşlksdgşlsdgsdgsşdkgşsld allah çarpsın kahkaha attım buna 2 kişilik olduğunuzu kabul ediyorsunuz demek peki ya çektiğiniz destekler multi hesaplarınızdı o zaman :)

Luciferr

Dük
ahahahaha güldürdün fşlsgkşlsdkgşlksdgşlsdgsdgsşdkgşsld allah çarpsın kahkaha attım buna 2 kişilik olduğunuzu kabul ediyorsunuz demek peki ya çektiğiniz destekler multi hesaplarınızdı o zaman :)

La bebe bana bak, ben multi kullanıyorum. Git banlat hadi. @Mayis @Strafe Bak modları da etiketledim. Ben multi kullanıyorum, allaşkına beni bi banlasanıza