Violin vs AAS

Luciferr

Dük
@XXMIV mis mesafesi çok diye herhalde bu kadar sesin çıkıyor. Harita konumunu şimdi gördüm xd

661 XXMIV
302365_thumb
AAS 9.084 20.04.2019

Diyalog kurmayalım lütfen.

DeletedUser55507

Ziyaretçi
Dinivicivenividivicivokke sen niye böyle tartışmalara giriyon yav boşver geç

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Normalde sildikten sonra dalga geçecektik ama gerek yok.Arkadaşlardan ricam oğuz'lara bulaşmasınlar bakın siz daha toysunuz şansınıza küçük olanı denk geldi...

Luciferr

Dük
Ben oğuz kemalim, bi küçük oğuz var bide @onmylove var. Hani kalibreyi siz düşünün. Sizin bastığınız orduyu ben çaylaktan çıkarken basıyorum. Hüseyin benden beter.

20 kişilik ekip diye ağladın, haritada kim yüksek puanlı adam varsa topladın, 70 kişi oldun. Artistlik yaptın, yetmedi forumda multici vs falan dedin. B.k attın ama çok şükür izi kalmadı.

w50 de arkadan iş çevirdin 3 5 köy uğruna. Aldın helal olsun, yetmedi TNS deki arkadaşları toplamaya çalıştın, gece gündüz ara attım savunma attım. Ordaki çocukların verdiği emeğe emekle karşılık verdim.

Sizler daha benim kalibremde bile değilsiniz. Kendinize iyi bakın. Klanınızı dağıtın da savaş bitsin. @agy2012 @Karaefe09 @XXMIV

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Acaba doğru konuştukları bir şey var mıdır diye üşenmeden okudum bir de.. :) Her kelimeleri yalan olur mu yahu, oluyormuş...

XXMIV

Kılıç Ustası
Ben oğuz kemalim, bi küçük oğuz var bide @onmylove var. Hani kalibreyi siz düşünün. Sizin bastığınız orduyu ben çaylaktan çıkarken basıyorum. Hüseyin benden beter.

20 kişilik ekip diye ağladın, haritada kim yüksek puanlı adam varsa topladın, 70 kişi oldun. Artistlik yaptın, yetmedi forumda multici vs falan dedin. B.k attın ama çok şükür izi kalmadı.

w50 de arkadan iş çevirdin 3 5 köy uğruna. Aldın helal olsun, yetmedi TNS deki arkadaşları toplamaya çalıştın, gece gündüz ara attım savunma attım. Ordaki çocukların verdiği emeğe emekle karşılık verdim.

Sizler daha benim kalibremde bile değilsiniz. Kendinize iyi bakın. Klanınızı dağıtın da savaş bitsin. @agy2012 @Karaefe09 @XXMIV
Komik çocuk :) multilerinle köpekleyip bir halta yaradığını düşündün aklın sıra :) en basitinden stup up :) ki elimizde multi olduğuna dair bir ton kanıt var biz bunları desteğe göndermiyoruz sizin eziklik ve kendi hilesiz ve kuralsız bir şekilde oynarsınız diye bekledik ki gerek kalmadı Mirliva klanı lebron denen arkadaşınızı yok etti :) biz sizi dünya başında da söylemiştik agy2012 ve karaefe09 hakkında yorumlar yaptınız agy2012 bazı sorunlar nedeni ile oyuna üç güne yakın giriş yapamadı siz de köyü kendi erkekliğiniz zannedip yıkınca bir nevi buralarda erkeklik tasladınız karaefe09 adlı arkadaşımıza gelirsek arkadaş gemi işinde uğraşıyor telefon kullanmıyor ve işleri çok yoğun o da bu vesile ile hesap sil yaptı ki o Arada köyü almışlar zaten :) biz bunu dünya başında da söylemiştik sizi biz çekirdek olarak görüyorduk çitlendiniz çöpünüz kaldı sadece :) benim çaylağım olamazsınız demişsin,sen biz At Avrat Silah klanı olarak dinleyeceğimiz ve rakip olarak göreceğimiz en son ama en son elemansın ki 50.dünyada sizi öyle güzel ezmişiz ki bize böyle kin beslemişsin :) sen böyle konuştukça multi hesaplarını köpekleyip bizden elin boş döndükçe biz whatsapp grubumuzda sana emin ol gülüyorduk :) herkes senin gibi işsiz güçsüz asosyal değil bunu da bil biz kimseye kin beslemiyoruz beslemeyiz de bu bir oyun bu dünyayı biz kapatacağız diye de bir iddiamız yok biz sadece oyunu kuralı ile oynayıp zevk alma peşindeyiz senin gibi evimde bilgisayar başında oturmuş 15 yaşında bir çocuk,ben bu klanı yok edeceğim şöyle böyle diye hiç konuşmadık buna İnan :) biz zevk alarak oynamaya bakarız siz kin besleyip dünyadan silinmeye bakarsınız silineceğinizi bildiğiniz için de 52.dünyada oynuyoruz burda pek işimiz olmuyor şöyle böyle yalanlar uydurmana da gerek yok siz bizi çaylak görün en iyisi sizsiniz :) ama şunu bilin ki siz ile diğer preli dünyalarda da karşılaşalım hatta siz kendinize bir bölge oluşturun biz oraya gelelim ama oyunu zevk işe oynayalım kin besleyerek değil :) istersen sana whatsapp grup konuşmalarını atayım BİZ SİZİ ASLA AMA ASLA TEHDİT OLARAK GÖRMEDİK GÖRMEYECEĞİZ benim yazacaklarım bu kadar burda havlamaya devam edebilirsin :) hadi her dünyada multilerini köpekleyip köy vermeye devam et iyi oyunlar :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
AAS : 67 Kişi
Violin: 23 Kişi

k9NGD7.png

Senin lafınla şimdi bu oyunu oynayacak yüzünüzün kalmamış olması gerekiyor ama bilemeyeceğim :D

Is yogunlugundan bir haftadir yoktum agzi olan konusmus :)

Burada gorunen 67 olsada oynayan 15_20 kisi ya vardir ya yoktur.
Bunu ogrenmek icin oyuncu puanlarina bakarak ya da mirliva ve reis klanlarina sorarak ogrenebilirsiniz....

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Normalde sildikten sonra dalga geçecektik ama gerek yok.Arkadaşlardan ricam oğuz'lara bulaşmasınlar bakın siz daha toysunuz şansınıza küçük olanı denk geldi...

Sana gelince cancagzim. Ne kadar cokk bahane uretip agliyorsun acikca siylesene abi siz buyuk geldiniz diye :)

Iki multi hesap yagmaladiniz sistiniz simdi nerelerdesin bakiyorum bakiyorum yoksun :) opuldun canim bnm :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

Sna gelince kalibresiz arkadasim ;)

Su oyunda tanidigim oyunda hic bir sey yapamayipta kendi kafana gore etrafina buldugun uc bes kisi ile klavye kahramanligi yapamayi bir yetenek Sana kisilerden birisin :)

Bu mesajina cevbp bile vermeyecektim ama her kay ettiginde aglaman yildirdi ayip ayip her dunya aglama :)

Klanimizda 10 un uzerinde 300 puanlarina altinda sursiz koy var Ne hikmetse hepsi cezali neden acana :)

Klanda oynayan 15 _20 kisiyiz daha dogrisu isten gucten firsat bulup oynamaya calisan diyelim :)

Bunlara ragmen hala agliyorsun senin icin yarin oyincakciya gidip cingirak alacagom Sana hediye etmek icin belji agladikca avunursun :)

Sende opuldun canim bnm :)