Violin vs AAS

XXMIV

Kılıç Ustası
Dünya zamanında da bittikten sonrada tek kelime etmedim lakin cidden ya çok safsın olaydan haberin yok yada burada tribüne oynamaya çalışıyorsun

Sen sınır oynadığını idda ettin haklisin sağ tarafta 10.15 ufak TNS klanı oyuncusu vardı sadece Adamlarin koykeri ni rezleyip bize aldirmadiniz 10 tane adam sağ tarafi otobona çevirdi ve nedense sdc aas oyuncuları köy verdi .adamalra op yaptınız yaptığınız gün alamayip üstüne köy verdiniz Trikers sayenizde bölgeye yerleşti ve her konuşmada aas olmasa oraya gelemezdik dedielr size çöp dediler ..bunu açık açık dedielr bize Ama biz Naptık bi söz verdik devam edecegiz dedik .sonra biri çıkıp destek gelmio klandan çıkacağız dedi kendi aranızda 2 ye bölünmüş gibi gorundunuz ama meğersem daha bize söylemeden Trikers ile anlaşma bile yapılmış yani demem o ki ya delikanlı ca biz yaptık diyin geri çekilin yada saf ayağına yatıp bide savunma yapmayın
Alican abi seni severim iyi adamsın sana kötü de konuşmam iğneleyici de konuşmam sen ne kadar nefret etsen de fakat sınırda oynayan arkadaşları desteklemek konusunda başarısız kaldınız elimizde savunma kalmadı artık mis arası yapmaktan millet işine gücüne gidemez oldu vs vs arkada barbar köylerine asılın diye sirküler attınız bizim ekibin tek bir tanesi oraya gidemedi yoğun saldırılar yüzünden size discordda defalarca ama defalarca söyledik destek lazım destek lazım sadece Mikail abinin o Showları foruma attıkları çok saçma ve gereksizdi

beowulf21

Okçu
Ne kadar boş adam var oyunda...

Yok toplayak demiste yonetim izin vermemiste.... Ebesi kızken dedesi almista kış gelseydi kar yagacaktida, yağmur yagarsa yollar camur olacakmista.......

Ulan azicik vicdaniniz bile varsa gorursun üz, Tns mi bizden toplasan 3 -5 köy aldı, oda normaldir karşılığında ise ben kaç köy aldigimizi bilmiyorum....

Ayrıca adamlar gercekten iyi oyuncu...

Savaşın başından sonuna kadar sinirda iynadik...
AVASİoplarinda nerrdeyse hiç köy vermedik....

TABİ SİZLERDE VERMEDİNİZ ÇÜNKÜ ARKA TARAFTA BARBAR VE PASİ F TOPLAMAK İCİN BİR BİRİNİZE DUSMUSTUNUZ...... SİNİRA BİLE İNMEY BİRAKİN ASKERİM OKUR DİYE DESTEK ATMA CESARETİNİZ YOKTU.

Biz aradan bir cekildik cin cucugu gibi dagildiniz İLK OKUL BEBESİ BİLE ANLARKİ SİZİ OYUNDA TUTAN BİZDİK, adamlarin ilk sınıra gekisinda KACİSİNİZ Dan belki :)

Ama normal sizler forum oyuncususunuz, saha iyuncusu degil saha top toplayicisiniz :)
dediklerini üstüme alınmıyorum lakin belki bi anlık gaflettir diye cevap vereceğim egerki sözün bana ise benim inmediğim sınır vurmadıgım adam kalmadı bunları geçtim sizlere sınıra inin yanıma gelin diye köy dahi verdim .adam haklı sizi vurmamız gerektiğini söyleyen oyuncu sayısı çoktu ama bi söz verdik diyip herkezi geri püskürttük bunu sizede zamanında söyledim aas de 5-6 kişinin dıındaki adamalr çöptü diyorusnya 3-5 köy verdik diye sen bide bunları @sefasakdi @34yunus34 ve bikaç kişi vardı senin çok iyi oynuyor dediğin adamlar nasul dalga geçiyorlardı sizin aas ekibiyle 3-5 aldılar haklısın ama adam başı 3*5 köy aldıalr en az sonra bi baktık masmavi taraf kırmızı olmuş. ben o 5 kişinn hatrına hep yanınızda durdum ama trikers ile mesajlasşmarınız (daha bize savunma atın dediğiğiniz dönemde klandan çıkmadan) seni tolgayı çok saymıştım lakin az biraz hakkım varsada helal değildir size yarı yolda bıraktıgınız için daha dogrusu 10 numara satış koydunuz için

beowulf21

Okçu
Alican abi seni severim iyi adamsın sana kötü de konuşmam iğneleyici de konuşmam sen ne kadar nefret etsen de fakat sınırda oynayan arkadaşları desteklemek konusunda başarısız kaldınız elimizde savunma kalmadı artık mis arası yapmaktan millet işine gücüne gidemez oldu vs vs arkada barbar köylerine asılın diye sirküler attınız bizim ekibin tek bir tanesi oraya gidemedi yoğun saldırılar yüzünden size discordda defalarca ama defalarca söyledik destek lazım destek lazım sadece Mikail abinin o Showları foruma attıkları çok saçma ve gereksizdi
benimde o ekipte yineledeğim 4-5 kişidien birisiydin ben iğnecelyici konuşmaktan yana olmadım hç ama bu mesahları görünce canım sıkılıuor diyorsun ki destek yetiremediniz canım kardeşim bu trikers o bölgeye siizn pasiflerden girmemiş olsaydı oraya zaten savunma gerekmeyecekti .hadi girdi sorun yok benim yediğim opu klanda 1 allah ın kulu yemedi daha oyun ortası bile değilken adamlardan 20 k fake kaç kami yedim hatırlamıorum ki kendi destekelrim dışında 1 allah ın kulundan destek gelmedi .ben kime bağırdım savunma atmadınız diye ? kimnle kavga ettim ?hadi hepsini geçiorum olabilir ya biz geri düşmüş olabilirz adamlar bi şekilde öne geçmiş olabilir klandan çıkıp 4 ay beraber savaştıgın adama kami sallamak nedir? elini vicdanına koy daha ayrılık konuşulmadan rakip klanla geçiş planları yapmak nedir? sizinle beraber klandan çıkıp rakibe gecenlere CÖP CELLAT klanına sallamadıkmı? onlardan ne farkınız kaldı madem olmadı ya hewsap silersin yada son baltana kadar savaşırsın rakibe geçip kendi arkadaşını vurmak kimseye yakışmaz kusura bakma kardeşim

PANDA*

Kılıç Ustası
Sen gelisme asamasina gelebilmiş miydin :)

şimdi dayı sen şey yap bulunduğun klanda streetballer sanji vs yaz bu PANDA* kimdir de anlatsınalar sana biz savaştan kaçmadık o dönem sanji streetballer ve trıcersta tanıdıgım birkaç abimiz ekibinede çağırdı o dönem ben klanı bırakıp gitsem zaten siz ve ekibiniz şuan yoktunuz vura vura indirirdik koylerınızı boş yapıp durma burda
sanki savaştıgınız kıtada oyuncu vardıda savaşmışlar gibi laga luga yapma, size mis attıklarında sızın klanlara geçiş yapıp ara atıyorduk köylerinize kaç arkadaş uykusuz kaldı sızın için.... on numarada sattınız yola çıktıklarınızı karekterimiz bu diyin geçin açıklama yapmanızada gerek yok.
kaldıkı aynı şekilde bize destek lazım oldugunda 10 mızrak kılıç destek attıyordu sizin o profesyonel oyuncularınız o donemın savunmasıyla ilgilenen yetkili papaoda bu duruma şahittir (millet 10-20 köy yapmış 10 kılıç mızrak atılıyordu :D)
çokta ifşalamak istemiyorum ekibini takılın hadiii :D

XXMIV

Kılıç Ustası
benimde o ekipte yineledeğim 4-5 kişidien birisiydin ben iğnecelyici konuşmaktan yana olmadım hç ama bu mesahları görünce canım sıkılıuor diyorsun ki destek yetiremediniz canım kardeşim bu trikers o bölgeye siizn pasiflerden girmemiş olsaydı oraya zaten savunma gerekmeyecekti .hadi girdi sorun yok benim yediğim opu klanda 1 allah ın kulu yemedi daha oyun ortası bile değilken adamlardan 20 k fake kaç kami yedim hatırlamıorum ki kendi destekelrim dışında 1 allah ın kulundan destek gelmedi .ben kime bağırdım savunma atmadınız diye ? kimnle kavga ettim ?hadi hepsini geçiorum olabilir ya biz geri düşmüş olabilirz adamlar bi şekilde öne geçmiş olabilir klandan çıkıp 4 ay beraber savaştıgın adama kami sallamak nedir? elini vicdanına koy daha ayrılık konuşulmadan rakip klanla geçiş planları yapmak nedir? sizinle beraber klandan çıkıp rakibe gecenlere CÖP CELLAT klanına sallamadıkmı? onlardan ne farkınız kaldı madem olmadı ya hewsap silersin yada son baltana kadar savaşırsın rakibe geçip kendi arkadaşını vurmak kimseye yakışmaz kusura bakma kardeşim
sana zaten bir şey demiyorum gerçekten fazlasıyla emek verdin ama savunma bakanımız ve senin özellikle senin klan ile ilgilenmemen nirvanayı bitirdi bana kalırsa

DeletedUser67910

Ziyaretçi
AAS yi eleştirenler AAS savaştan çekildiği zaman bikaç gün içinde dağılacak duruma geldi. çöp dediğiniz kadro tricksten 3 op yemesine rağmen bölgede tutundu

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
onun bu yazdıkları tanidiklarımla bi alakası yok çünkü biz artiz team ve alicanın ekibiyle zaten sınırdaydık :D barbar alacak vaktimiz bile olmadı

Bak çok guzrl bir noktaya deginmissin :)

Benim sizumun Alican Lara olmadığını hepiniz çok iyi biliyorsunuz :)

Bakin bizim durumumuza en iyi ornek pipicolarin ekibidir adamlarda aynı muamale yapildi yeter deyip biraktilar...

ADAM DEMİŞ YA, HİRSİZİN HİC Mİ SUÇU YOK HAKİ BEY :) bizim işte o hesap...

@beowulf21 senin soylediklerine gelince, O kadar DC konuşması yaptik en son ben, bizdrn bu kafar yeter artık birilerinin arkada yattigi, yonetimin üç beş kişiye klani peşkeş cektigi dedigimi, SENDE AYNEN SUNU SÖYLEDİN SİNUNA KADAR HAKLİSİN AMA BİRAZ DAHA İDARE EDİ N DÜZELECEK HRSEY DİYE KONUŞTUN... Bizde sizlerin hatrina sesimizi cikartmadik, ama degisem yine birsey olmadi....

B n dahil kaç kisi size op ve sav seklimiz yanlis biz el atalim dediğimizde yok biz hallederiz dediniz, daha da kituye gittik....

Kimse bana cikip demesini,@agy2012 ve ekibi bostu birşey yaomadi millete koy verdi.

Biz koy verseydik senin dediğin gibi TNS bizi toplamid olsaydi biz zaten haritadan silinmis olurduk sizdr coktan bitmis olurdunuz :)

Yik tns bizle dalga geciyormusta yok oyleymiste bunların hepsine biz halk arasında, g.... Yiyim ayagi diyoruz....

Ama hata sizlerde degil hata biz ve kaos un yonetiminde, sizlere zamaninda mudahale etmediğimiz için.....

Kafaniza göre milleti hain ettiniz buna bizde dahil pipicolar dahil, Serkan in ekibindeki arkadaslarin bir cogu dahil, Bİ DUSUN HERKES HAKSİZ HERKES HAİ SADECE SİZLER Mİ TEMİ Z V DURUSTTUNUZ :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
şimdi dayı sen şey yap bulunduğun klanda streetballer sanji vs yaz bu PANDA* kimdir de anlatsınalar sana biz savaştan kaçmadık o dönem sanji streetballer ve trıcersta tanıdıgım birkaç abimiz ekibinede çağırdı o dönem ben klanı bırakıp gitsem zaten siz ve ekibiniz şuan yoktunuz vura vura indirirdik koylerınızı boş yapıp durma burda
sanki savaştıgınız kıtada oyuncu vardıda savaşmışlar gibi laga luga yapma, size mis attıklarında sızın klanlara geçiş yapıp ara atıyorduk köylerinize kaç arkadaş uykusuz kaldı sızın için.... on numarada sattınız yola çıktıklarınızı karekterimiz bu diyin geçin açıklama yapmanızada gerek yok.
kaldıkı aynı şekilde bize destek lazım oldugunda 10 mızrak kılıç destek attıyordu sizin o profesyonel oyuncularınız o donemın savunmasıyla ilgilenen yetkili papaoda bu duruma şahittir (millet 10-20 köy yapmış 10 kılıç mızrak atılıyordu :D)
çokta ifşalamak istemiyorum ekibini takılın hadiii :D

Evet haklisin papao nun koyleri 10 kami kesemiyordu oyun basi olmasına ragmen tabi bütün savunmalar bir kaç kişide oldugu için millet elinde kalan 5-10 askeri etrafa atıyordu :)

TrivkT işi cozmustu sinunda klanin tüm savunmasi bir kaç kiside diye adamlarda onlara dokunmayiolp etrafini elma toplar gibi topladilar bunun en guzel irnegi her opta 100-150 koy vermenizdi cancagzim :)

aizen*

Yasaklı
Kardeşim 4 yada 5 köymü ayıp :))
Ah alican abi ah.

Sizin mis aralarını kim atıyordu gece vakte ğerçi siz mis arası nedir belmezsiniz :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Ahaha o Alican abine sor bakayim benim hesaptam mı s arasi atmismi daha doğrusu siz bize hiç op yaptiniz mi :)

Forumlarda duruyor :)

Trickers den yalvara yalvara sav istediginiz, adinida muttefiklik k0ymustunuz :) adamlar tüm savunmayi size atiyorlardi :)

Ah be guzelim, birde gercekleri siyleyebilecek cesaretiniz ve yuzunuz olsa :)

No sleep bize op yapti ahahhajaj :)

Ayrica bu konuda ortada senlik bisi yok niye kostur kostur geldin :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Ha birdr bilmem ne gibi klan klan dolasip el ayak öperek sav cektiginizi unutma :)

Haa miş aralarında tricks e bakicilik atip attirdiginizi ne cabuk unuttun :)

Gecmisini unutma şekerim :)

aizen*

Yasaklı
Tns geçti geldi gülüm :))
Ayrıca sadece benim profilimde 6 köy almışım sizden daha sayımmı sefayı barışı apoyu
Evet istedik napalım

Olayı açıklıyayılm gülüm herkese
Biz venom olarak başladık bizi güzelcene topladılar :)
Sonra biz arkadaş aramızda yukarıya taşınma kararı aldık ölesine takılcaktık daha köylerimiz yeni 2 k faln olmuş asker desen yok denilecek kadak az bize op yaptınız ve başarısız oldunuz
Başarosoz olmanızın hatası uzaktan mis atmanız 66 saat

Neyse sonra 1 hafta geçmedi biz akademileri kurduk siz yine op yaptınız,, ve bu opda köy vermeyi geç bizim köylerimiz çoğaldı
Uykusuz gecelerimi iyi hatırlıyorum çünkü biz max 15 kişiyiz köyleri yeni almışız vs vs
Ama iyi topluyorduk sizi nezaman op yapsanız biz dahada çoğalıyorduk zevkliydi

Sen diyorsun ya tns bize op yapmadı 15 kişi ile op yaptık ama 5 köy ama 2 köy yaptık :)) ve aldık patladık

Ama gelipde burda alıcan abilere laf atma bezim discorda gelip muhabbetimizi yapardık biz köy alırken alican abilerde bizim mis atkığımız köye mis arası atıyorlardı va gülerek zevk alarak savaşıyorduk

Sen sen ol sözünden alsa dönme ben yolun başında neysem sonundada o olurum kaybedeciğimi bilsem bile

aizen*

Yasaklı
Canımın içi ehhahe biz kendimiz atıyorduk çünkt trics oplarla uğraşıyordu evet olum alorom savunma sende al
Bana savunma aldın veseyre deme çünkü biz 3 hafta savunmasoz savaştık :pp

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Boşa salça olma canim bnm hadi isine baska kapıya :)

Tricks in tüm savunması olmasaydi...... neyse konumuz sen ve siz değilsiniz :)

Konumuz violin ve bizim savaş :)

aizen*

Yasaklı
Ben bu oyunlarda şunu anlamıyorum abi yenildik kelimesi yada kaybettik

Ben venomdayken venomun içimizden geçtiniz bu gerçek foruma gelipde yok işte öle oldu böle oldu faln demedim çünkü sonuç olarak gg

aizen*

Yasaklı
jgmpGD.jpg