VETERAN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
veteran da ne kadar havalı insanlar var bunu kestik şunu indirdik astık kestik lafla yürümeyin beyler veteranda değerli insanların olduğu kesin ama cakma king gibi kendini bişey sananların olduğuda kesin lafla değil icraat la yürüyün beyler bizim kimseye artisliğimiz yok oceanı bitirecez diyorlar bende diyorum bitir ozaman kesilen askerleriniz belli biz saldırılarımızı yaptık sıra sizde gösterin kendinizi

cakma king in daha önce bu oyunda neler yaptığı ortada, o kendini bişey snmasında kim sansın, pyunun bu zamanında yapılan saldırıları saldırımı sanıyosunuz siz? biz saldırmaya başladığımızda sizin köyleriniz bir bir düşer, bu aklına sok, 0 dan başlıyorum senin olabilidğince yakınından başlıcam, cakma king konuştu..

DeletedUser49316

Ziyaretçi
haktan yine konustu :D ve yine kasıp ban yiycek sen böyle oceana yarıyon la :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kanka haksız yedim ya cezayı oynama isteğim kaçtı.. özgür abidende yedim azarı :) günlük 5k madenini alırım hehe

DeletedUser

Ziyaretçi
Kumandan ben bu oyunu oynamak istemiyorum bak ciddili ekibi toplayıp bana dalarmısın mancınıklarla ? Yıkın köyüde ısınamadan oyundan soğuyayım ciddiyim bak 1 tane mızrak destek alırsam namerdim bak burda yazıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kumandan ben bu oyunu oynamak istemiyorum bak ciddili ekibi toplayıp bana dalarmısın mancınıklarla ? Yıkın köyüde ısınamadan oyundan soğuyayım ciddiyim bak 1 tane mızrak destek alırsam namerdim bak burda yazıyorum.

bende bunun ss sini aldım esat izleyici olarak takip edicem :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Alın ben 1 yıl oynamamışım 2 milyar aylık gelirim var işim gücüm var ne işim var oyunda xd ya yıkın yada banlatin sevap point kazanin xd

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaslar olay kisiselesmesin. Cikin savasin zaten zamanlan hersey belli olur o yizden kimse kendini germesin yormasin oyun size stress yapmasinn stress attirsin

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Bizimde mercedesimiz var söylüyor muyuz :D benimde gezmem lazım ne işim var oyunda .

DeletedUser49135

Ziyaretçi
benim tek varlığım klanlardaki köyümdü onuda aldılar la elimden crying

DeletedUser21135

Ziyaretçi
beyler bu saaten sonra konuşmak istemiyorum kim olursanız olun farketmez dostumuz belli düşmanımız belli ama bize laf atanlar raporla konuşsunsunlar şimdi oceandan köy indiriyonuz dediniz dahası yok hayali değil gerçekçi olun

OKYANUS geldiğinde havalanan sizdiniz biz aynen devam ama siz lafla kendinizi bitiriyorsunuz

ekibimi merak edenler takip edebilir

eğlence için oynayalım
tüm klanlara başarılar...

DeletedUser

Ziyaretçi
kumandan sen bizim lordsakaların dengesizlerin ekiptenmiydin w1de. w1 ibs yazıyorda tanıyrmusun diye merak ettim

DeletedUser

Ziyaretçi
Hafta sonu çalışıyorum ama yarın izinliyim xdxdxd işten yeni geldim ses kes :D bu arada kumandan ben sana teklifimi yaptım sonradan pişman olursun bak demedi deme.

DeletedUser

Ziyaretçi
getirmeye çalışıyorum 24e yiyin birbirinizi o zaman:)

DeletedUser

Ziyaretçi
gelecek gibiler bakalım beni pek kırmazlar. kendi oynamdığım dünyaya milleti çağırıyorum:))