VETERAN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha fazla tartışmak bizim değerimizi düşürüyor biri bunu burdan alsın:D kumandanlar kardeşim aç kendi diplomasi başlığını yaz oraya veteran bizim düşmanımızdır onları böyle yapacaz şöyle yapacaz yaz ama daha fazla buraya yorum atma :) atma ki raporlardan sonra gelip tebrik edecek yüzün olsun;)

bolubjk*

Ağır Atlı
Bu kumandanlar ve Ocean ekibi neler yapacak çok merak ediyorum ya :D
Bu savaşı takip edicem özellikle :D Gerçi Veteranlar karşısında şans bile vermiyorum ama oyun bu yine de:)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
olay kişiselleşmesin zevkini çıkarın arkadaşlar kaldıki veteren herkeslen nötr canı isteyen savaşı açsın bizim sttrateji olrak açmiyacağiz..

ocean klanları veya başka klanalr farketmez herhangi bir gizl düşmanlığımız yoktur oyunun hakkını vereceğiz açik ved enet sölim .. lakin savaş açan klanıda birinci hedefe koyacağiz başkada herkes nötr isteyen istediiğine dalabilir sorun yok zamanı gelince bölgede aksiyon zevkli olucak sizlerden ricam kırıcı veya küçümseyici konuşmalar olmasın her klan her oyuncu eski veya yeni farketmez benim için düşman veya dost klan olasada aynı değerlerde sayarım.. çizgimizi bozmadan kendimize yakışanı yapar savaşırız geriside önemli dğeildir

DeletedUser50933

Ziyaretçi
Kuzey doğu bölgesinde elbette bir gün şavaş çıkacak bu duruma herkes kesin gözüyle bakıyor.
benim isteğim ise yukardaki arkadaşında belirttiği gibi kaliteli ve tarafların birbirlerine saygi gösterdiği bir savaş olmasıdır.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
kesınlıklen veteranlar klanı yalş oratalaması olarak en ayaşlı klanardandır içinde eski kurt çok var çoğu abimiz çıkat oynu oynar gider barbaros yahya abi klan başkanımızdır yahya abide hakını verenlerdendir.. kaldıki hiç bir klan veya oyucuyklan kişisel sorun yok oyun gereği neyse onu yapariz zate her klnda dostlarımız arkadaşlarımız var lakin buraya savaşmak içinm geliyoruz oyunda olan oyunda kalsın

DeletedUser

Ziyaretçi
adab-ı mübaşere çerçevesinde savaşların yapılması daha münasip olur böyle gerginlikler hiç kimsenin hoşuna gitmiyor ;)

bu arada hayırlı olsun müttefikli inş daim olur :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben 0 dan başlıyorum bütün worlde 2 hafta avans :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben yani övünmek gibi olmasın ama kuzey doğuda VETERANDAN başka iddalı klan göremiyorum yani :S

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kuzeydoğudakilerin beni yenmeden önce egomu yenmeleri lazım, 0 dan başlıyorum..

DeletedUser50933

Ziyaretçi
kesınlıklen veteranlar klanı yalş oratalaması olarak en ayaşlı klanardandır içinde eski kurt çok var çoğu abimiz çıkat oynu oynar gider barbaros yahya abi klan başkanımızdır yahya abide hakını verenlerdendir.. kaldıki hiç bir klan veya oyucuyklan kişisel sorun yok oyun gereği neyse onu yapariz zate her klnda dostlarımız arkadaşlarımız var lakin buraya savaşmak içinm geliyoruz oyunda olan oyunda kalsın

evet daha öncedende biliyordum yaş ortalamanızın yüksek oldugunu ama açıkcası klanınızda bu kadar egosu yüksek oyuncu olduğunu yeni öğrendim. Bu arada MyrmdN ile müttefikliğinizde hayırlı olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Ego'mun kölesidir , hayat.

Bunun ego ile alakası yok ya abi ben anlamıyorum insanları söyleyecek laf bulamayan hemen olayı çarpıta çarpıta haklı çıkmaya çalışıyor. Enteresan insanlarsınız vesselam.

DeletedUser50933

Ziyaretçi
Ego'mun kölesidir , hayat.

Bunun ego ile alakası yok ya abi ben anlamıyorum insanları söyleyecek laf bulamayan hemen olayı çarpıta çarpıta haklı çıkmaya çalışıyor. Enteresan insanlarsınız vesselam.

Hangi olayı çarpıttım ? haklı cıkmaya çalıştığım konu ne ? sen niçin üstüne alındın ?

DeletedUser21135

Ziyaretçi
veteran da ne kadar havalı insanlar var bunu kestik şunu indirdik astık kestik lafla yürümeyin beyler veteranda değerli insanların olduğu kesin ama cakma king gibi kendini bişey sananların olduğuda kesin lafla değil icraat la yürüyün beyler bizim kimseye artisliğimiz yok oceanı bitirecez diyorlar bende diyorum bitir ozaman kesilen askerleriniz belli biz saldırılarımızı yaptık sıra sizde gösterin kendinizi