VETERAN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
esatın neresini seveyim lan

sende de sevilecek hal yok

ben cafe crown seviyorum konuyuda dağıtmayın.

yapmış olduğunuz diplomasiler hayırlı olsun diyorum ve sizi muhabbet için muhabbet köşesine davet ediyorum :)

DeletedUser21135

Ziyaretçi
kendoya kıyak yaptım :D yunus abi sende biliyosunki bizim müt olucağımız taraf dünyanın sonunu görücek, maydanızlarla müt olduk :p

onlarla nüt olmamız stalker sıdıka gibi klanlarla müt olmıcağımız anlamınada gelmiyo, bizim ilk hedefimiz kuzeydoğu(k35-36-45-46) burdaki klanları temizledikten sonra yapıcağımız diplomasi bizim için önemli olan, ben savaş istiyorum bunun içinde kendal dan iyi bi müt olamazdı, mayadanozlarla sonuna kadar müt oluruz muhtemelen, ama be şunu savunurum şuanda herkesin kendi savaşı, biz kuzeydoğudaki klanlarla savaşırken myrmdn ekibi bize yardımcı olamaz, bizde onların savaşında olamayız, ileriye dönük, diplomasi bende değil, ben sadece düşüncemi söylerim yetkili kişiye, yahya abi ve özgür abi stalkerla müt olmak istiyolar, mehhlayil şizofrenle olmak istiyo, ben kimseyle olmasın diyodum, şimdilik, diplomasiye bakan kişi bunu uygun gördü, ben kuzeydoğunun dışına çıkmak istemediğim için şimdilik herhangi bir diplomasiye gerek yoktu, bu diplomasiyi yaptık diye herhangi bi tarafı seçmedik, herkes kendi savaşını yapar, bizde dahil.

başkan sen her taşın altından çıkıyorsun OKYANUS tan bol bol köy alacaz diyende sensin mütlük teklifi verende bi yerinde dur hayali olma en azından biraz sabırlı ol ve köyünü geliştir

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanırım burası bize ait bir kısım kumandan. İstediğini söyleyebilir buna müdahale edemezsin. Aç kendi formunu sende ordan laf at buraya karşılıklı laflaşın biz sizi izleriz. Bu arada world 1'de "gestapo" nickinde 1 ay kadar oynamıştım belki hatırlarsınız diye söylüyorum burdada aynı kıtadayız öptüm

DeletedUser21135

Ziyaretçi
bende seni:)

hangi klandaydın gestapo nicikini hatırlar gibiyim

DeletedUser

Ziyaretçi
IBS , OCEAN bir klan daha vardı tam 3 ünün göbeğinde sınırdaydım. Hepsine girdim ya o savaştan sonra hepsi çağırdı kanka olduyduk sonra bıraktıydım hesabı eski sahibine :D senin nick neydi muhabbetimiz olduysa hatırlarım.

DeletedUser21135

Ziyaretçi
sylar23 esat ama değişmeler oldu bende en son bu hesaptı

DeletedUser21135

Ziyaretçi
ben bu nicki çok iyi hatırlıyorum ben vermişte olabilirim gerçek sahibi sen misin

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kendoya kıyak yaptım :D yunus abi sende biliyosunki bizim müt olucağımız taraf dünyanın sonunu görücek, maydanızlarla müt olduk :p

onlarla nüt olmamız stalker sıdıka gibi klanlarla müt olmıcağımız anlamınada gelmiyo, bizim ilk hedefimiz kuzeydoğu(k35-36-45-46) burdaki klanları temizledikten sonra yapıcağımız diplomasi bizim için önemli olan, ben savaş istiyorum bunun içinde kendal dan iyi bi müt olamazdı, mayadanozlarla sonuna kadar müt oluruz muhtemelen, ama be şunu savunurum şuanda herkesin kendi savaşı, biz kuzeydoğudaki klanlarla savaşırken myrmdn ekibi bize yardımcı olamaz, bizde onların savaşında olamayız, ileriye dönük, diplomasi bende değil, ben sadece düşüncemi söylerim yetkili kişiye, yahya abi ve özgür abi stalkerla müt olmak istiyolar, mehhlayil şizofrenle olmak istiyo, ben kimseyle olmasın diyodum, şimdilik, diplomasiye bakan kişi bunu uygun gördü, ben kuzeydoğunun dışına çıkmak istemediğim için şimdilik herhangi bir diplomasiye gerek yoktu, bu diplomasiyi yaptık diye herhangi bi tarafı seçmedik, herkes kendi savaşını yapar, bizde dahil.

başkan sen her taşın altından çıkıyorsun OKYANUS tan bol bol köy alacaz diyende sensin mütlük teklifi verende bi yerinde dur hayali olma en azından biraz sabırlı ol ve köyünü geliştir

yav istediğimi istediğime derim, sanane, bütün köyleriniz VTRN tarafından rezervli, 3 gün ceza yedim size kıyak geçiyo modlar, özellikle sana, köyümü geliştiriyo(dum) zaten sizleri daha çabuk toplıyabilmek için, yetki bende istediğimi derim.. bunu sen sorgulayamazsın.

DeletedUser21135

Ziyaretçi
madem savaş istiyosunuz savaşalım bizde bu iş anca böyle çözülür.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçek sahibi benim adamım ya :D saldırı alınca mesaj attı senden başka kimse kurtaramaz al hesabı diye zaten bütün klanların kurucuları kankamdı savaştan sonra bütün klanlara girip ortam yapıp bırakmıştım hesabı ben bıraktığımda 400-500k falandı hesap sonra 6-7 milyon oldu diye hatırlıyorum ben oyunun başında savaştıydım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Boşver knk bırak konuşsunlar:) Misler çıkınca çok merak ediyorum bu yazışmlar devam edecek mi:)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yok kanka sonuç belli zaten hiçbişekilde değiştiremezler sonucu.. 3 güne demircimi 20 lerdim 5 güne misimi basardım..

madem savaş istiyosunuz savaşalım bizde bu iş anca böyle çözülür.

savaşın olucağı zaten bizim bölgemizde başlamanızla kesinleşti, nötr klanada vururuz kimseye savaş açmıyoruz, isterseniz savaş açarsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya bi dakika abi professional adamlar gibi konuşuyoruz değil mi burada ? Yani iki ekipte oyunu bilen adamlardan oluşuyor değil mi ? Ben öylesine başlamış biri olarak oyuna girer girmez haritada OCEAN klanını renklendirdim yemyeşile boyadım. Aaaa bi de ne göreyim ?? Bizim çocukları ortalarına almışlar. Hmm dedim demek ki burada bi savaş var o kesin. Bu savaşı OCEAN başlatır diye düşünmüştüm. Demek ki fazla ciddiye almışım sizi. Şahsen OCEAN'ın yerinde olsam direk şimdi savaş ilanını basardım. Bunun 2 handikapı var.

1-) Çoğunluk sizde olduğu için daha oyuna motive olamadan oyunu bırakan VETERAN oyuncusu olabilir mesela ben.
2-) Çoğunluk sizde olduğu için ve kendisini oyuna motive etmek isteyen biriside pekala size fena halde sarabilir mesela ben.

Yani demem o ki bana yakın bütün oyuncularınızı destekleyin bebeklerim sizi gözüme kestirdim vura vura gelicem bununda Screen Shot'ını al. Esat dediydi , yapmadan gitmedi helal olsun dersin bi kulaklarımı çınlatırsın hadi öptüm bye.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kanka diyorum ya 3 güne benim saray hazırdı, 3 gün ertelendi, sonrasını onlar düşünsün

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya kimse kavga etmiyo benimle bütün marjinal kimliğim zedeleniyo hooff daraldım oyunu bırakıcam :(

DeletedUser21135

Ziyaretçi
he baba siz güçlüsünüz biz kötü yüz sonuç belliyse şimdiden gidelimtt2

krmD2m.jpg

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Yanlış adama yanlış resim attın bebek

korkunc-ebeveynler-unluler-korkunc-ebeveyn-kotu-ornek-1303878.jpg

şimdi oceandan adam yıkacaz rapor koyacaz gelecek diyecek o pasifti gelin beni yıkın yıkacan yıkacan en son onu yıkacan 1000 bahane ile gelecek yine konuşacak biliyom başıma geleceği :D boşver kanka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır abi ben olaya değişik açıdan yaklaşıyorum :D Yukarıda ki resimde aslında anlatılmak istenen şudur ;

"Tepem atarsa kendi çocuğumu bile yerim."

Kimle savaşacağınızı bilin diye söylüyorum. Isırırım acımam , twitterda Vampeyır akımı kurmuş adamım ben. Raad olun hepinize yeterim hadi kaçtım ben bak işe gidiyorum ha hergün bu saatte bunuda not al op yaparsınız xdxdxd