VETERAN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21135

Ziyaretçi
beyler hiç bir klanı gözünüzde büyütmeyin neyin ne olacağı hiç belli olmaz benim gözümde klanların önemi yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel diplomasi fakat erken diplomasi bence veterant adına onlar benim w24 favorim aksilik yaşamazlarsa uzun süre kafa klan olurlar. Diğer klan bana göre büyük kapalı kutu ve bana göre başarılı olabileceklerini de sanmıyorum bugunden bahsetmiyorum tabiki...

MyrmdN bu klan bence worldün en sağlam 3-4 klanından birisi. sonradan bırakıp gitmezlerse worldün sonunu görme ihtimalleri yüksek.

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Yunus haklı arkadaslar biz ACEMİYİZ . boşverin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yunus haklı arkadaslar biz ACEMİYİZ . boşverin :D
Kendal orda şuandan bahsetmiyorum diye not düştüm şuan gayet de iyisiniz ama bnm görüşümdür uzun soluklu olmaz belli bir dönem yürür kıtanızı temizler sonrasında değişir iş bence yoksa şuanda tabiki çok iyi durumdasınız

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Kendal orda şuandan bahsetmiyorum diye not düştüm şuan gayet de iyisiniz ama bnm görüşümdür uzun soluklu olmaz belli bir dönem yürür kıtanızı temizler sonrasında değişir iş bence yoksa şuanda tabiki çok iyi durumdasınız

Sıkılma durumu olmasa devam edebiliriz kardeşim . Ama dediğim gibi ben ne kadar düşman verirsem o kadar oynarlar . Kotaya göre bi durum var , biraz hareketli gecmedi mi hemen soguyorlar elemanlar .

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen sıkılmadıgımız ve bol bol düşmanımız oldugu sürece oynarız oyunu ;)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Güzel diplomasi fakat erken diplomasi bence veterant adına onlar benim w24 favorim aksilik yaşamazlarsa uzun süre kafa klan olurlar. Diğer klan bana göre büyük kapalı kutu ve bana göre başarılı olabileceklerini de sanmıyorum bugunden bahsetmiyorum tabiki...

kendoya kıyak yaptım :D yunus abi sende biliyosunki bizim müt olucağımız taraf dünyanın sonunu görücek, maydanızlarla müt olduk :p

onlarla nüt olmamız stalker sıdıka gibi klanlarla müt olmıcağımız anlamınada gelmiyo, bizim ilk hedefimiz kuzeydoğu(k35-36-45-46) burdaki klanları temizledikten sonra yapıcağımız diplomasi bizim için önemli olan, ben savaş istiyorum bunun içinde kendal dan iyi bi müt olamazdı, mayadanozlarla sonuna kadar müt oluruz muhtemelen, ama be şunu savunurum şuanda herkesin kendi savaşı, biz kuzeydoğudaki klanlarla savaşırken myrmdn ekibi bize yardımcı olamaz, bizde onların savaşında olamayız, ileriye dönük, diplomasi bende değil, ben sadece düşüncemi söylerim yetkili kişiye, yahya abi ve özgür abi stalkerla müt olmak istiyolar, mehhlayil şizofrenle olmak istiyo, ben kimseyle olmasın diyodum, şimdilik, diplomasiye bakan kişi bunu uygun gördü, ben kuzeydoğunun dışına çıkmak istemediğim için şimdilik herhangi bir diplomasiye gerek yoktu, bu diplomasiyi yaptık diye herhangi bi tarafı seçmedik, herkes kendi savaşını yapar, bizde dahil.

tehdit mi ediyor la bu seni çeto :D alıyım façasını aşağıya :D

kanka sen benimlesin çetini beraber indircez troll

DeletedUser

Ziyaretçi
ikiniz bile az gelirsiniz bir kaç kişi daha toplayın yanınıza :cool:

DeletedUser49135

Ziyaretçi
şakasına multilerim ile yazıcam ama ss ini alırlar sonrada haksız ceza yediğimde gösterirler :)

burak ve kendalıda aldım ben yanıma tt2

DeletedUser49316

Ziyaretçi
ben mustafaya dalarım gerisine karısmam o değilde abi cok iyi yaaaa :D mustafanın köyü

DeletedUser49135

Ziyaretçi
alalım sana :D ben boşaltırım senin ordu azcık bişey zaten ziyan olmasın :p bak modlar bana yetişmen için ceza verdiler bana tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben VTRN klanına girer girmez 10 tane klan savaş ilanı yapar sanıyodum. Kimse yapmadı demek ki beni seviyolar demek ki benim oyunu bırakmamı istemiyolar galp galp galp

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kanka seni sevdiklerinden değil beni seviyolar tt2