V.I.P. Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser47463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yahu samet neyin defansını yapıyorsun yada bana cevap vermeyerek neyin havası bu bilemiyorum. Ancak ithamlar hoş değil. Konuyu o başlıga çekersen bende çok yere çekerim, mehmetin avukatlıgı sana mı kaldı şimdide. Zaten GöLGe de hala S i N S e R & Bolubjk olmamasının sebeplerinden biri de ali abi gibilere olan davranışlar. Ulan kaç world beraber oynadıgımız GöLGe nin has ve has oyuncularını dışladı mehmet bunlardan biride hangman91'dir. Kuruculugunu yapmış oldugum klandan beni soyutladı, ee bu mehmetin ne başarısı var oyunculuk anlamında yada GöLGe ile söyler misin başarı varsa arkasında hep başka isimler var samet "Ama ben, ama sen, ama nusret" başarı mehmetin değil... Gelelim NOP klanına, Bu ekip değil mi kardeşim Tor browser dan yakalanan, hesapları banlanan, uzun zamandır yurt dışında Türkiye suncusuna trip atan (Tavşan daga kusmuş misali) ee ne konuşuyoruz hala ? Kusura bakmada Ali abinin ne botunu, multisini ne de kural ihlalini gördum bazı olumsuz durumlar olmuş yada hiç bir dunyada kasmamış olabilir. Ama sizin saygı duyma kriterleriniz ile benimkiler farklı. Ben insana insan oldugu için deger veriyorum siz genelde nasıl kastıgı ile alakalı...

Samet birde GöLGe , Nop dedigin klanlar bu kadar iyi madem ikimizde aktif world oynuyoruz şuan bir ara topla o ekibi gel ben karşına ekip çıkarıcam görelim :) Ben de zaten bu fırsatı bekliyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat, sen içinde olmadığın, içeriğini bilmediğin bir konuya atladın. Sapla saman birbirine karışmasın diye sana cevap vermedim. Artistlik yaptığım bir husus yok. Bak burada konunun Mehmet, Ünsal, Nop ya da Gölge ile bir alakası da yok. Şimdi sen de Ali 2 oldun başıma. Ben kafayı mı yedim abi ? 2 hafta evvel açılmış bir dünyada klan kurmuşum oyun oynuyorum, benle hiçbir alakası olmayan bir Nop klanını arayıp toplayıp hadi Serhata karşı savaşacağız diye örgütleyecek miyim ? Sebep ? Yani o kadar acayip bir cümle ile geliyosun ki karşıma nereden tutacağımı bilemiyorum.

Ben burada tırnak içinde söylüyorum "yakın arkadaşlarımın kurduğu bir klanla ilgili yorum yapıyorum" konuyla alakasız, benle de alakasız bir adam gelmiş bana alakasız bir şekilde sataşmaya çalışıyor. İki saattir susuyorum. Efendi gibi cevabımı verip gidiyorum, deli deli hareketlere devam ediyor. Ben de arkadaşın geçmişte yaptığı benzer hareketlerden mütevellik yediği ambargoyu gösteriyorum. Çünkü empati yapmayı bilmiyor. 3 entry önce yazdığı cümlenin farkında değil. Ve durmadan her cümleye bir karşılık verme telaşına girmiş.

Şimdi sen geliyosun, Ali yi savunmak istersin anlarım. Yine konuyla alakasız insanları, bu konunun içine çekip bağlama derdindesin. Neyse bu benim son yorumumdu başlıkta. Daha yorum yapmayacağım.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Senden bir tebrik beklerdim hiç bakmıyorsun w33 e galiba :p

Geçenlerde bi göz atayım dünyalara dedim sıra 33 e geldiğinde şaşırdım kaldım bi sonra raiddeki arkadaşlara diyince sinser 1.ci olmuş diye dediler hesabı almış kendi hesabı değil vs. Yani 2 dakikada olsa bir şaşkınlık yaşattın kabul yine tebrik ederim klanıda iyi tuttun bu sefer ayakta :D ama sana klasik formunda yazdığım birşeyi hatırlatayım ne olursa ol egonu içinde tutmaya çalış çünkü senin egon dışarıya çıktığında rahatsız edici bir etki yaratıyor çevrende bak tuteye bana neden cevap vermiyosun yazmışsın adam klasikte veriyordu kavga ediyordunuz burada da versin kavga mı etsin istiyorsun ? cevap verse bir dert vermese bir dert :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Samet bilmemek degil ögrenmemek ayıp, bende ögrendim bilmiyorsun dedigin konuyu ona göre yorum yapıyorum... Şimdi sen konulardan dolayı ali abiyi eleştirirsin anlarım. Hani sana sataşmış gibi gelmiştir, takılırsın falan sorun yok. Ama şu yanlış olan "Mehmet davet atarsa, mehmet kabul ederse, mehmet şöle yaparsa" kim olm mehmet :D Ulu bilge kişilik mi ? Abi bırakın bunları Allah aşkına. Şu forumda beni sevmeyenlerin ve sevmeyeceklerin tek sebebi doğruları tokat gibi yapıştırmam nokta samet. Sen burada pre kastın, bir çok yerde ben serhatın yerinde olsam beni atardım bile yazdın. Ben senin pre kastıgını bile bile, köyün sınırda kalıyor diye sana bile sormadan destek attım. Başka bir worldde oynadıgını ve orada kastıgını biliyorum. Ama yaptığım şey sevgimden, saygımdan sana karşı. Şimdi bu duşunce ile yola çıkarsak mehmet güzel güzel zamanında klana almıcagını söylemiş, ama arka plandan da bunu bunu yaptı vs diye sanırım hepinize anlatmış yanlış olan bu. Yani madem hatayı affetmiyorsun ve kişinin yüzü varken saklıyorsun mahçup olmasın diye hep saklıcaksın ! Ünsal dedin, ünsalın yorumlarını gördum bende ona dair yorumda bulundum. Konunun içinde olan mevzular ile ilgili konuşuyorum yani.

Yahu samet kardeşim guzel adamsın, iyi adamsın, adamın dibisin. Seviyorum da seni ama bana veya yanımda ki insanlara iki yüzlü davranan insanların adı ile konuları ile gelme. Onlar geçmişlerini temizledi mi ki ? Ali abi geçmişinden gocunsun...

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Geçenlerde bi göz atayım dünyalara dedim sıra 33 e geldiğinde şaşırdım kaldım bi sonra raiddeki arkadaşlara diyince sinser 1.ci olmuş diye dediler hesabı almış kendi hesabı değil vs. Yani 2 dakikada olsa bir şaşkınlık yaşattın kabul yine tebrik ederim klanıda iyi tuttun bu sefer ayakta :D ama sana klasik formunda yazdığım birşeyi hatırlatayım ne olursa ol egonu içinde tutmaya çalış çünkü senin egon dışarıya çıktığında rahatsız edici bir etki yaratıyor çevrende bak tuteye bana neden cevap vermiyosun yazmışsın adam klasikte veriyordu kavga ediyordunuz burada da versin kavga mı etsin istiyorsun ? cevap verse bir dert vermese bir dert :D

Raiddeki arkadaşların, Hesap devir alırken kendi hesabımın 73. sırada ve 5 misyonerinin hazır olduğunu söylemedi mi :( İnsanlarda ki bu egoyuda ben anlamıyorum işte, hesap devraldıda yaptı falan. Eski hesabımla bu hesabı toplasaydım, beleş hesap topladı. Yahu kardeşim %100 hakkını vere vere mi oynuyorsunuz hepiniz :) şaşkınlığın daim olacak gibi. Klan guzel oldu. Sonuna kadar gidicez inş. :) Tute ile sorunumuz yok kanka, o bir konuda ali abiye yükleniyor, bende haksızsın diyorum hepsi bu biz sarılır barışırız sonra sametlen. :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Raiddeki arkadaşların, Hesap devir alırken kendi hesabımın 73. sırada ve 5 misyonerinin hazır olduğunu söylemedi mi :( İnsanlarda ki bu egoyuda ben anlamıyorum işte, hesap devraldıda yaptı falan. Eski hesabımla bu hesabı toplasaydım, beleş hesap topladı. Yahu kardeşim %100 hakkını vere vere mi oynuyorsunuz hepiniz :) şaşkınlığın daim olacak gibi. Klan guzel oldu. Sonuna kadar gidicez inş. :) Tute ile sorunumuz yok kanka, o bir konuda ali abiye yükleniyor, bende haksızsın diyorum hepsi bu biz sarılır barışırız sonra sametlen. :)

Beni hiç anlamıyorsun dimi ? crying

DeletedUser

Ziyaretçi
Hasan, Serhat ın orada en büyük kerizliği hesapları birleştirmemek oldu. Kendi hesabıyla bu yakındı. Birleştirse yine 1.olurdu. Acemi işte, zamanla öğrenecek.

Adam benle bile kavga etmeyi başarıyo :D Bi de öyle bi zamanlaması var ki, ataşla oynuyo farkında değil. :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bana böyle gel işte, kendin ol :)

Özele bak sen bi tt2

Hasan, Serhat ın orada en büyük kerizliği hesapları birleştirmemek oldu. Kendi hesabıyla bu yakındı. Birleştirse yine 1.olurdu. Acemi işte, zamanla öğrenecek.

Adam benle bile kavga etmeyi başarıyo :D Bi de öyle bi zamanlaması var ki, ataşla oynuyo farkında değil. :D

Sorma samet, bir nokta işimi fena halde bozdu. :D

Vadlecx

Kılıç Ustası
Ya böyle dolu dolu uzun uzun nasıl yazıyosunuz ya:|

Bi de bişey dicem, vurduğumuz dağılıyor onu nasıl şey etcez?