V.I.P. Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser47463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Öncelikle herkese selamlar, hedefimiz world sonunu görmekti en düşük ihtimalle 2 klandan 1'i olmaktı.
Klanımız tecrübeli, bilgili, senelerdir bu oyunu oynayan gerek düşman klanda savaşmış, gerekse yıllarca yanyana savaşmış oyuncuları barındırıyor. İnce ince işlenmiş güzel insanlardan oluşan bir ekip olacaktı, özelliklerin kötü oluşu sebebiyle gelecek arkadaşlarımızda oynamak istemeyeceklerdir hatta hiç gelmeyenler olacaktır,isteyip devam edenlerede köylerimizi bırakır elimizden gelen yardımı yapar öyle geçeriz 34e..

Sağlam gireceğiz fakat geleceğimiz hakkında bu seferlik çok iddaalı olamıyorum, en kötü ihtimaliyle bölgeyi paramparça eder öyle bırakırız

Klan kurucuları:

dejavvu is here (IDejjavu ShadowI) -Tahsin
***All is well*** -Onur
MoussaWA -Enes

Bölgemiz KuzeyDoğudur, tüm klanlara başarılartt2

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Once klanimiza sonra 33 e katilicak tüm klanlara basarilar :)

Bengam

Ağır Atlı
Hadi hayırlısı olsun :) başarılar şimdiden bakalım kaç klan gelicek oynamaya. :)

DeletedUser34972

Ziyaretçi
enes kardeşim inşallah güzel bir dünya olacak dostluğun ve arkadaşlığın kazandığı bir dünya olması dileğiyle... sabırsızlıkla bekliyoruz hayırlı olsun şimdiden

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Size köy büyütmeye geliyorum :D malum tahsin pek sever beleş köyü :D

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Sen suna pre kasicam desene :). Klanimizdapre kasanlara yer yok kardesim :)

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Klanınıza gelecem demedim ki zaten tahsin cim :*

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Ben varken baska klanda oynama şansin var mi sence :)

DeletedUser47463

Ziyaretçi
buna iyilikte yaramıyor yav bana büyüt sen en iyisi :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
La pre kasacaz diye tek köylü mü kalacaz sandınız. Hepinize yetecek kadar büyütürüm :D kaç tane istiyonuz deyin hele :D