V.I.P. Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser47463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yok artık daha neler :D 34.dünyada zaten geberiyorum yorgunluktan. bu da can :D

DeletedUser

Ziyaretçi
benim acamın :D 33.dünyada oynamak değil ali :D şu teklifini iki hafta evvel dile getirseydin, gerçekleştirebilirdin. gerçi hoşuna gider miydi onu bilemem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Pek bir etki ediceğini sanmam samet çünkü 34 e çağırdı lar gitmezsen ayıp ederdin o yüzden teklif etmedim :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bize bu söylenmedi samet, bize öyle bir bilgi gelmedi. :(

DeletedUser

Ziyaretçi
ali sana söz veriyorum. bak delikanlı sözü. bolubjk seni nop klanına davet ettiği gün, 33.dünyaya gelecem. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim Mehmet'in davetine ihtiyacım yok gerekte yok :) bir kere oynadım yeter aynı yerde iki kere oynamayı sevmem ben :) neyin egosu bu hayırdır :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Durduk yere başını yakma Ata :D

Benim Mehmet'in davetine ihtiyacım yok gerekte yok :) bir kere oynadım yeter aynı yerde iki kere oynamayı sevmem ben :) neyin egosu bu hayırdır :)

Ali 2 saattir deli numarası yapan adamlar gibi beni kışkırtmaya çalışıyosun. Ne yapmaya çalıştığını anlasam ona göre bir cümle kuracağım :D Anladığım kadarıyla beni 33.dünya'ya getirip kendini zorla yıktırtmanın peşindesin :D Fakat başka bi adam gelip beni 32., 31. dünyalardan da çağırabilir. Gaza gelip manyak biri birilerini yıkmak uğruna haftalarca istemediğim bir ortamda takılacak değilim :D He illa takılmamı sağlamak istiyosan beni eğlendirecek birşeyler yapmalısın :D Ki anlamı olsun :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
"beni eğlendirecek birşeyler yapmalısın" bunu biraz daha açabilir misin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Mehmet'ten davet istemesi yeterli :D Sonra söz veriyorum, istediği dünyaya istediği an giriş yapıp istediği klanla savaşırım tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Ali 2 saattir deli numarası yapan adamlar gibi beni kışkırtmaya çalışıyosun. Ne yapmaya çalıştığını anlasam ona göre bir cümle kuracağım :D Anladığım kadarıyla beni 33.dünya'ya getirip kendini zorla yıktırtmanın peşindesin :D Fakat başka bi adam gelip beni 32., 31. dünyalardan da çağırabilir. Gaza gelip manyak biri birilerini yıkmak uğruna haftalarca istemediğim bir ortamda takılacak değilim :D He illa takılmamı sağlamak istiyosan beni eğlendirecek birşeyler yapmalısın :D Ki anlamı olsun :D

Gel sana oyna diyoruz hesap var diyoruz sen neyin düşüncesine girmissin öyle bir derdim olsa direk derim dolaylı yoldan söylemem :) bana gelmiş bokubjkden bahsediyon banane ondan onun davetine ihtiyacım yok nop'ta biri sürü tanıdıgim var gelip istesem oynarım bir dünya yeter benim için gerisi boş iş zamanım yok :) düşman bol gel al sana eglence

DeletedUser

Ziyaretçi
gelip istesem oynarım bir dünya yeter benim için gerisi boş iş zamanım yok :) düşman bol gel al sana eglence

Bak Ali beynini kullanınca ne güzel yorumlar yapıyosun.

düşman bol gel al sana eglence

Sonra şartelleri kapattığında böyle yorumlarla cümleyi devam ettiriyosun.

Benim anlamadığım husus biri benim adıma Samet 33.dünyada oynamak istiyor diye yorumlar yaptı da ben mi görmedim :D Anlayamadım yani :D Ben oyun başında premium kasmak dışında 33.dünyada hiç oyamadım, oynama niyetim de olmadı :D 34.dünyadan da gayet güzel keyif alıyorum ve başka bir dünyaya gitmek gibi niyetim yok.

He gece beni rüyanda mı gördün bilmiyorum, illa beni istiyosan ben de sana eşit şartlarda bir teklif sundum. Sen Mehmet'ten davet iste git o klana söz gelirim diyorum, daha ne diyim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim cumlelerimi seçip niye cevap veriyon normal yaz :) algılamakta zorluk mu cekiyon :) bana laf atma samet benim sana karşı bir garezim yok :) ha kimseye de eyvallahim yok çok şükür tamam anladık 33 de pre için gelmişsin hosgelmissin birsey mi dedik sildin hesabını w34 de keyfine bakıyorsun birsey diyor muyum Hayır :)

Bana mehmetten bahsetme w17 de yaptığımı herkese anlatmış ne yapım yani bütün nop onun tapusu mu :) hem onun dışında kiler yazarım ona kadar düşmedik çok şükür :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Samet yanlış anlamada Ali abi mehmetten davet isteyecek adam değil :).. Ali abi uzun zamandır kasmamış ve bir amaçla oynamamış olabilir ama w11'den beri bizim yanımızdadır fikirleri ile duruşu ile :) Mehmete sık sık dedigim bir laf vardır. Asist yapmışın sana da çakim :p "Yıldızlar takımın senin olsun, ali abi gibi insanlar benim olsun." , "Sizin hevesiniz 3,5 ay kadar, Ali abi gibi insanlar benimle sonuna kadar" :)

Ali abiyi yedirmeyiz ulan ! :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben oyun oynarken ilk muhabbet girgirima bakarım girdiğim oynadım klanlarda ortama bakarım hoşuma giderse belli bir süre oynar sonra sıkılırım benim oyun içinde bir gayem yokki :) isterse bütün dünyayı toplasın tek kalsamda keyfine bakarım ben :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bak Ali, sana durumu şöyle izah edeyim. Senin kafanda yarattığın, game of thrones, lotr, marvel gibi dünyalar var. Kafan o kurduğun dünyada karşı tarafı görmüyosun. Sen bana aklınca şunu demeye çalışıyosun. Samet 33.dünyada oynayamadı. Eee ? E ben zaten 33.dünyada oynamadım ki diyorum. Zaten oynayamazdı. Her zaman bekleriz. Bla bla bla. Eee ? Abi benim zaten 33.dünyaya giriş yapıp birinci olmak gibi bir hedefim yoktu ki olsaydı da emin ol zirveyi zorlardım. O da bambaşka bir mesele. Ama hiç olmadı. İlgimi çekmedi o dünya. Premi kastım, gittim. Bana desen ki Samet 34.dünyada köy kaybetti. He bak bu nokta atışı olurdu. Çünkü 34.dünyada ciddi ciddi zirveye oynayıp da çat diye verdim köyü. Bu benim oyun hayatımda yaşadığım en büyük rezillik oldu :D On numara dalga konusu :D Ama sen alakasız birşey diyosun bana. Ben niye geleyim olum 33.dünyaya ? Delirdim mi ben ? Kafayı mı yedim ? En yeni dünyada güzel güzel arkadaşlarımla kasıyoken geleyim buraya.

Ama şu var. Misal ben sarı saçlıyım. Biri bana sarı dese rahatsız olmam. Ama biri bana gün içinde 345678 defa sarı sarı sarı sarı dese sinirlenirim. Bu yüzden insanlar, başkalarını darlayan kimseleri sevmez. Senin Nop ve Gölge'den ambargo yemenin temel sebebi de bu. İnsanları darlıyosun.

Geçmişini silemezsin darklovesick

Al bak burada mazin duruyo. 8.sayfadan itibaren bi tekrar okumaya başla. Sonra 4.5oo post kasmadan evvel ben nerede hata yapıyorum diye düşün. Taam mı canım :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaw gene nerelere çekiyorsun ben sana onu mu ima ediyorum 33 de oynamadıysan oynamadın ben sana oynamami dedin çoğu üye gelip pre kasacagini biliyorduk senin oynamani isterdim esat i da cagirirdin iyi olurdu diye düşündüm ama olmadı zorla sana oyna diyeçek halim yok 25 26 yaşında insansın kendi kararını kendin veriyorsun ona karışmam zaten ne yapıyorsan yap banane istediğin yerde oyna kasabilirsin ne diyeyim yani :)

DeletedUser

Ziyaretçi
O attığın linke baktım orda mehmet ile w17 de bir surtusmemiz oldu bende saygı ile karşıladım birsey demedim zaten kendiside yazmış onu yazdıklarını oku bir zahmet.