Udw-Udw Çatısı Altındaki Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
arada bir can sıkıntısına girer foruma bakarım, görünce dayanamadım yazayım dedim. tartışma çıkacak sanırım, çıkmasın. oyundu, bitti. kızdığımız şeyler oldu, kızdığımız kişiler oldu ama hepsi geride kaldı. bu oyunu bir daha kolay kolay oynamayız zaten, o yüzden meydan okumalara gerek yok. gelin aynı dünyaya başlayalım falan bunlara gerek yok cidden. he zaten başlarsak, isteyen ekip gelsin aynı bölgede başlasın. hatta bir ekip değil, iki üç ekip gelsin. çünkü w25 ve classic 5'te karşımızda 1 ekip yoktu, birkaç ekip vardı. demem o ki, rüzgara gerek yok, boş tartışmalara gerek yok. olan oldu, olan şeyleri de bilenler zaten biliyor.

herkese reel hayatlarında başarılar...

DeletedUser59593

Ziyaretçi
arada bir can sıkıntısına girer foruma bakarım, görünce dayanamadım yazayım dedim. tartışma çıkacak sanırım, çıkmasın. oyundu, bitti. kızdığımız şeyler oldu, kızdığımız kişiler oldu ama hepsi geride kaldı. bu oyunu bir daha kolay kolay oynamayız zaten, o yüzden meydan okumalara gerek yok. gelin aynı dünyaya başlayalım falan bunlara gerek yok cidden. he zaten başlarsak, isteyen ekip gelsin aynı bölgede başlasın. hatta bir ekip değil, iki üç ekip gelsin. çünkü w25 ve classic 5'te karşımızda 1 ekip yoktu, birkaç ekip vardı. demem o ki, rüzgara gerek yok, boş tartışmalara gerek yok. olan oldu, olan şeyleri de bilenler zaten biliyor.

Hangi ekipler vardı abi ?

DeletedUser58583

Ziyaretçi

Teşekkürler,ben sana saygı duyuyorum erdal abi.

DeletedUser59593

Ziyaretçi
w25 : eşkiya, azro, vahşet, gaddar, (bize hiç yardım etmeyen ve dünyadan gitmemizi isteyen prolar da rakipti bana kalırsa)..
classic 5 : udw & acemiyiz

yapma kendal, hala tek ekip vardı karşınızda deme, bana bari deme yani :))

Peki siz de vuslat , alarm değil miydiniz ve pusuladan 5 10 kişi ?

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Yada pusula yi yikanda iki ekip ti ? Bundan da bahsedelim abi onlara gelince problem yok ama alarm a gelince problem oluyorsa sıkıntı

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Peki siz de vuslat , alarm değil miydiniz ve pusuladan 5 10 kişi ?

vuslat'tan 20 kişi vardı, gerisi rakı'nın muhtelif oyuncularıydı, bizimle alakaları yoktu. dünya başında pusula'ya saldırmak için gelmişti çoğu. tek klanlardı. 75 aktif adam. sonra azaldılar. 50'lere falan düştüler. çaprazlama baktığında, pusula bölgesini pusula kapatmıştı. sizin bölgeyi siz. udw bölgesini de udw. bizim önümüzde, merkezde ise rakı vardı. pusula önündeki rakı köylerini toplamıştı. 4 bölge. pusula-udw-acemiyiz-alarm&rakı...

burada alarm ve rakı'nın avantajı yok. haritaya baktığında zaten sizinle anca aynı oluyorduk bu şekilde:) pusula'dan 5-10 kişi dediğin kimler merak ettim, bizim pusula'da oyuncumuz yoktu. trygltkn vardı, çok yakından tanırım. dünya başında dedim pusula'da oynama bize gel diye, gelmedi. abi pusula'da başlıyorum dedi. savaşta da bize karşı elinden geleni yaptı. pusula gidince bize geldi. pusula'dan bize gelen birkaç kişi ise gayet normal, giden rakipten alınan birkaç oyuncu.

sen pusula'yla müt olduğunda harita şu şekildeydi zaten; yanlış mıyım?

yuvarlak içine aldığım bölümde çok az bi' rakı köyü vardı. merkezi pusula ve sizden birkaç oyuncu toplamıştı.

yani bölge savaşı oldu, pusula kaybetti. doğal olarak siz de kaybettiniz. sonradan kazandınız diyelim:)

bak kendal, klan olmak ayrı bir şey, bilirsin. 100 kişi toplanınca klan olmuyor. klanı idare edecek kişiler lazım, organize edecek kişiler lazım, 20 aktif adam lazım en az, classic'te daha fazla aktif adam lazım. siz acemiyiz ve udw aktifleri olarak ve organize eden kişiler olarak bizden sayıca üstündünüz. köy sayınız da bizim iki katımızdı. devam edebilirdik, forumda yaşanan olay silmemize neden oldu. he devam etsek kazanır mıydık? zor. sana da dedim bunu. ama en azından halen daha savaş devam ediyor olabilirdi, buna emin ol:)

kolay gelsin kendal sana, bayram sana da.

DeletedUser59593

Ziyaretçi
vuslat'tan 20 kişi vardı, gerisi rakı'nın muhtelif oyuncularıydı, bizimle alakaları yoktu. dünya başında pusula'ya saldırmak için gelmişti çoğu. tek klanlardı. 75 aktif adam. sonra azaldılar. 50'lere falan düştüler. çaprazlama baktığında, pusula bölgesini pusula kapatmıştı. sizin bölgeyi siz. udw bölgesini de udw. bizim önümüzde, merkezde ise rakı vardı. pusula önündeki rakı köylerini toplamıştı. 4 bölge. pusula-udw-acemiyiz-alarm&rakı...

burada alarm ve rakı'nın avantajı yok. haritaya baktığında zaten sizinle anca aynı oluyorduk bu şekilde:) pusula'dan 5-10 kişi dediğin kimler merak ettim, bizim pusula'da oyuncumuz yoktu. trygltkn vardı, çok yakından tanırım. dünya başında dedim pusula'da oynama bize gel diye, gelmedi. abi pusula'da başlıyorum dedi. savaşta da bize karşı elinden geleni yaptı. pusula gidince bize geldi. pusula'dan bize gelen birkaç kişi ise gayet normal, giden rakipten alınan birkaç oyuncu.

sen pusula'yla müt olduğunda harita şu şekildeydi zaten; yanlış mıyım?

yuvarlak içine aldığım bölümde çok az bi' rakı köyü vardı. merkezi pusula ve sizden birkaç oyuncu toplamıştı.

yani bölge savaşı oldu, pusula kaybetti. doğal olarak siz de kaybettiniz. sonradan kazandınız diyelim:)

bak kendal, klan olmak ayrı bir şey, bilirsin. 100 kişi toplanınca klan olmuyor. klanı idare edecek kişiler lazım, organize edecek kişiler lazım, 20 aktif adam lazım en az, classic'te daha fazla aktif adam lazım. siz acemiyiz ve udw aktifleri olarak ve organize eden kişiler olarak bizden sayıca üstündünüz. köy sayınız da bizim iki katımızdı. devam edebilirdik, forumda yaşanan olay silmemize neden oldu. he devam etsek kazanır mıydık? zor. sana da dedim bunu. ama en azından halen daha savaş devam ediyor olabilirdi, buna emin ol:)

kolay gelsin kendal sana, bayram sana da.

Evet biz daha aktiftik abi . Fakat iki yorulmuş bir ekip bir tane de canlı bir ekip vardı . Zaten avantajlı olmasaydik alarm 3. Gün de pes etmezdi . 1 hafta sonrada hesap silmezdi. Demek istediğim şu , siz bizi udw , alarm olarak yiksaydiniz da iki ekip yikmis olacaktı . Biz sizi yıktık . Sonuç sadece değişen diplomasi dir sonuc aynı kapıya çıkıyor . Bunun da tek sebebi pusula nin erken gidişi .. Ama worldde en çok savaşan iki klan kapattı . Ne alarm , ne pusula ne rakı bizim ceyregimiz kadar savasmamisdir. Ben hak etme konusunda gönlüm rahat .. Harita olarak eşit olsada , ekip aktifliginde biz üstündük. Ama ne kadar üstün olursan ol biz savunmamizi ve saldırılarımizi iyi yaptık . Strateji konusunda baskıyı sizin bölgeye kurduk . Ve kurduğumuz strateji sonucu sizi pes ettirdik. Dedigim halen geçerli olurda alarm c6 gelirse tek e tek kapışmaya ekibim ve hazırız isterseniz aynı bölge , isterseniz farklı bölge ilerde tek e tek savaş fark etmez .

Bilmedenoldu*

Yasaklı
pusula erken gitti, rakıyla aramız bozuldu. sonra aramız bozulmasına rağmen köyleri toplamadık, bazı kişileri klana aldık. sonra onlardan dolayı sıkıntılar çıktı vs vs vs, böyle oldu işte :) avantajlıydınız tabii ki, bunu biz de biliyorduk ama bu kadar erken gitmezdik emin ol. forumda yaşanan olay sonrasında işler değişti, elzem oynamam dedi, özgür siliyorum dedi, emir oynamam dedi. deliliğe orduları salladık. baya kestik, kesildik. ben deliliğe orduları salladıktan sonra dedim bırakmayın abi, yapmayın etmeyin, orta bölgeleri bitik, bütün savunmalar delilikte toplandı, deliliğe gidiyormuş gibi yapıp merkezdeki diğer köylere sallayalım kamileri misleri falan dedim ama olmadı:)))) deliliğe attığımız ordu kadar kami vardı halen daha :) böyle oldu işte, geçmişi deşmenin pek de manası yok :) c6'ya gelmeyiz. w34'e gelmeyiz. c7 bilmiyorum gelir miyiz ama ekip bir daha oynamak istemiyor:) alarm kurulursa alarmın gençleri kuracak, abi siz de gelin başımızda durun diyecek, anca böyle olur sanırım, bütün işleri gençler halledecek, bizler oyunumuzu oynayacağız :D diğer türlü artık zor, reel hayatlar müsaade etmiyor:)

DeletedUser55217

Ziyaretçi
olum siz ne ayaksınız ya udw bi başına kaldıgından beri worldde 50 kere ayrılıp barıstınız liseli çiftler gibisiniz ha birbirinize nazlanıyomusunuz napıyosunuz 80i tamamlayında bitsin bu bekleyiş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
UDW kesinlikle dunyayı haketmedi,en cok UDW savaştı deniyor,kimle savaştı ? Acemiyiz dunya basında Gölge ile savaştı,alarm in kıtasında kalabalık bi klan vardı onunla sonra Pusula ile savaştı.Udw başladığında zaten kıtasında klan yoktu savaşacağı.Diplomasiler sonucu orduları ve hesapları hazır sekilde olan UDW yorgun acemiyiz i yıkamadı ama dunyayı UDW haketti oyle mı :) Kandırmasın kimse kimseyi.Bu dunyayı alarm ve acemiyiz haketti kendi gözümde.Acemiyiz karışmasaydı alarm UDW yi teke tekte yine yıkardı.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
UDW kesinlikle dunyayı haketmedi,en cok UDW savaştı deniyor,kimle savaştı ? Acemiyiz dunya basında Gölge ile savaştı,alarm in kıtasında kalabalık bi klan vardı onunla sonra Pusula ile savaştı.Udw başladığında zaten kıtasında klan yoktu savaşacağı.Diplomasiler sonucu orduları ve hesapları hazır sekilde olan UDW yorgun acemiyiz i yıkamadı ama dunyayı UDW haketti oyle mı :) Kandırmasın kimse kimseyi.Bu dunyayı alarm ve acemiyiz haketti kendi gözümde.Acemiyiz karışmasaydı alarm UDW yi teke tekte yine yıkardı.

Her kelimesine katılıyorum.

DeletedUser41971

Ziyaretçi

yıksaydı bırakmasaydı :D 100 lerce orduları vardı bişi yapamadılar sonuçta 2 kıtaya 2 kıta savasıyorduk :D

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Dünyayı pek takip etmedimde Togito sen bu Udw ile kavgalı değilmiydin hangi ara aranız düzeldide tekrardan böyle savunur oldun :)