Udw-Udw Çatısı Altındaki Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23230

Ziyaretçi
w28 de bir olayları olmuştu diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim :)

DeletedUser53807

Ziyaretçi
Acemiyiz mevzusu Alarm mevzusu falan değil ya ben ciddi soruyorum dünyayı Mirmidons ile UDW mi kapatacak? Ben bu dünyada kalan son 2 ekipten birindeydim. UDW ile sözleşmiştik sona kalınca savaşıcaz diye. Acemiyizi 1 günde paramparça edip tüm kuzeydoğuyu fethedince UDW biz de onlarla savaştık ve yenildik.. Yenildik gittik öbür ekip nerden türedi? Mirmidons ne yahu?

Luciferr

Dük
%66 olmus. Son 20 gun kalmıs. Beyler köy toplamaya üşeniyorsanız gerçekten ben halledebilirim. ALLASKINA 1 HAFTADIR %66 NAPIYONUZ OLUM SİZ

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Acemiyiz mevzusu Alarm mevzusu falan değil ya ben ciddi soruyorum dünyayı Mirmidons ile UDW mi kapatacak? Ben bu dünyada kalan son 2 ekipten birindeydim. UDW ile sözleşmiştik sona kalınca savaşıcaz diye. Acemiyizi 1 günde paramparça edip tüm kuzeydoğuyu fethedince UDW biz de onlarla savaştık ve yenildik.. Yenildik gittik öbür ekip nerden türedi? Mirmidons ne yahu?

Aklının almadığı şeylere kafanı yorma

Tanımsız

Okçu
Classic te diplomasi olayi kapatilip klan limiti 200 olsun. Herkes kendi ekibiyle eglensin
diplomasi classicte gereksiz. Aksi taktirde oyunda konusulacak yere forum basinda oluyo herkes
c6 farkli olacak ama c7 boyle olmali

DeletedUser47511

Ziyaretçi
her şey tamam da şu myrmidons kelimesi nasıl okunuyor bi çözemedim :/

DeletedUser614

Ziyaretçi
Miradonos
Yani ben böyle okuyorum :D Hiç düzgün okumak için de uğraşmadım :D

AvB.

Hafif Atlı
LeXaL kardeş merhaba bize mirmidıns klanının anlamını açıklar mısın rica etsem büyük bir hayranınızım da

DeletedUser45265

Ziyaretçi
benim bildiğim kadarıyla öyle farklı anlamda mı kullandılar bilmiyorum ama :)

DeletedUser623

Ziyaretçi
Yav iyi ki bi buralar niye sessiz , illa karışsın mı yazdık yav tt2

Neyse buralar güzel yerler iyi değerlendirin tt2