Udw-Udw Çatısı Altındaki Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Yav yine ne oldu klanlar bölünmüş udw ve ismi acemiyiz olup sonra udw çatısı altına giren ekip olarak??:D

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Serverın ömrünü uzatmak için mi böyle yapıyorlar ?

DeletedUser45629

Ziyaretçi
birlikte dünyayı kapatamayacaklarını bu anlaşmayı duyduğumuz anda söylemiştik zaten hocam :D hayırlısı olsun artık

AvB.

Hafif Atlı
Sizde sırtlan misali pusuda mı bekliyorsunuz ? Bir terslik olsa da bizde oturup izlesek, hazmedemediğimiz olaylara soda gibi gelse, bu adamlar bizim canımızı çok yaktılar şimdi kendi içlerinde bir karışıklık çıksa da bizde yolumuzu bulsak prim falan yapsak misali ?

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Sizde sırtlan misali pusuda mı bekliyorsunuz ? Bir terslik olsa da bizde oturup izlesek, hazmedemediğimiz olaylara soda gibi gelse, bu adamlar bizim canımızı çok yaktılar şimdi kendi içlerinde bir karışıklık çıksa da bizde yolumuzu bulsak prim falan yapsak misali ?

Aynen o misal hocam çabuk anlıyosun tebrik ederim :D

DeletedUser24418

Ziyaretçi
burası kapanmaz artık :D dayı nın speed de yaptıkları ortada.çok kişiden küfür yedi çok kişinin ahını aldı :) bu oyun zevk oyunu ama başı kişiler puan uğruna dostlarını ve arkadaşlarını satıyor..neyse hayırlısı olsun

***DAYI***

Ağır Atlı
burası kapanmaz artık :D dayı nın speed de yaptıkları ortada.çok kişiden küfür yedi çok kişinin ahını aldı :) bu oyun zevk oyunu ama başı kişiler puan uğruna dostlarını ve arkadaşlarını satıyor..neyse hayırlısı olsun

hayrıdır hoca sende epey değişmişsin :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Kendal ayıp ediyosun beklediğin falan öyle bişey yok :D benim isteğim c6nın açılması ama şunu da görmek isterim ki alarmın karşısında nasıl birlik içindeyseniz dünyayı kapatırken de öyle birlik içinde olun :D

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Kendal ayıp ediyosun beklediğin falan öyle bişey yok :D benim isteğim c6nın açılması ama şunu da görmek isterim ki alarmın karşısında nasıl birlik içindeyseniz dünyayı kapatırken de öyle birlik içinde olun :D

Kendi laflarinla çelişme o zaman .. C6 nin açılış tarihini biz uzatmaya calissakta, calismasakta storm istediği zaman kapatır . Bizim uzatıp , uzatmamamiza bakmaz ..

World senin için bitmiş . Ne diye burada laf olsun torba dolsun amacı guduyorsun? Hayırdır yani insanlar in bizimle dalga gecmesini mi düşünüyordun? . Sırf bu birleşme olduğu zaman ilk gün bunlar ayrilirlar lafını yedirirken de burda konuyu açıp bana lafımi yedirdiler demeni isterim .. ;)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Çeliştiğim yok ilk günden beri söylüyorum çabuk kapansın diye :D Şurda 2 sohbet edelim dedik Kendal hemen kızıyosunuz a a a , dalga geçilmesi mi?yok estağfirullah düşmanınızla birleşmişsiniz o varken şimdide ayrılmanız mı dalga konusu olacak yok yok :D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Allah Allah burdan bana ne çıkabilir saçma sapan konuşmayın ya , Kendal ve saz arkadaşları insanlara saldırmayı çok iyi bilirler bunu oyun sürecindede görmüştük zaten.savaş çıkacak dendi bende başlık açıp aslını öğreneyim dedim.Burda boş yapan ben değilim

Luciferr

Dük

Çok kişiden küfür yedi ahını aldı, neden peki ha ? Köyleri topladı diye mi ? Zaten bu oyunda köy kaybedenler küfretmiyor mu ? EEE neyin ahı peki bu ? Bazen nasıl boş konusulacagını bile bilmiyorsunuz :)