Udw-Udw Çatısı Altındaki Acemiyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Classic te diplomasi olayi kapatilip klan limiti 200 olsun. Herkes kendi ekibiyle eglensin
diplomasi classicte gereksiz. Aksi taktirde oyunda konusulacak yere forum basinda oluyo herkes
c6 farkli olacak ama c7 boyle olmali

diplomasi olmayan bir hiç bir world düşünemiyorum :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
diplomasi zaten ana mesele siz gol atmak olmayna futbol maci gordunuzmu hi c :D

Ben görmedim ama görenler var :D
Zamanında şuanda hangi takımlar hatırlamıyorum ama Dünya kupasında sırf gruptan güçsüz takım çıksın diye iki takımda savunma top çevirmiş. Yani amaçları gol atmak değildi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Aynen diplomasi olmalı. Speedde diplomasi yapamadık zevki olmadı bence. Diplomasi olsa neler neler yapardık biz AYVA olarak :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Bende o uzun süren geceyi gündüzü karıştıran azılı savaşları sevmiyorum :D

ne gereği var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kapatında mart 15 itibari ile baslayalım artık sıkıldım

Tanımsız

Okçu
Classicte bi nevi speed ve speed 3 kisiyle rahat kapatilabilir
bunu classic icin dusunursek 150 kisilik birbiriyle koordineli calisan kisilerin dunyayi kapatmasi cok daha eğlenceli olur :)

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Mustafa kardeşim millet senden niye bu kadar tiksiniyor nasıl bi korku saldıysan tebrik ederim valla senin gibi rakiplerim veya dostum olsun isterim eğlenmesini iyi biliyorsun keske yanına gelipte beraber oynayabilsem:) bence küfredenlere sus çünkü sen susustukça büyürsün bırak milletin ahını al eğlenmeyi öğrensinler inşallah beraber oynarız seninle bir gün beraber küfür yeriz beraber ahıtlar alsın ha şunu bilin oyun ne zaman biter belli olmaz çünkü bu oyun savaşmak savaşın nasıl neden başlıcağı ne belli olur nede biyeceği efsane kendal abi hala efsanesin:) mustafa kardeşim milleti aldırış etme ...

DeletedUser59940

Ziyaretçi
Ahahahah oyunu adam gibi oynayıp milletin köyünü alınca dayanamayıp küfür etsinki büyük olan adam küçük adamcığa cevirelim valla saygı gösterilecek rakip mustafa kardeşim .

DeletedUser58583

Ziyaretçi
yav sız gene ıyısınız ben maydonoz dıye okuyorum onu

Allah aşkına bana deki bu okiyamadığın isim hakkında maydonoz ile bağdaştırmanızı cidden anlamıyorum,zaten bu konuda gereken hassasiyetimi kendaal dahilinde bir çok kişi biliyor.

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Sizde sırtlan misali pusuda mı bekliyorsunuz ? Bir terslik olsa da bizde oturup izlesek, hazmedemediğimiz olaylara soda gibi gelse, bu adamlar bizim canımızı çok yaktılar şimdi kendi içlerinde bir karışıklık çıksa da bizde yolumuzu bulsak prim falan yapsak misali ?

A:SD:AS:D şakamısınız siz anlamıyorum
ulan unuttuk mu sandınız?
daha dün gibi aklımda burda yazılanlar şimdi çıkıp safa yatmayın.

acemiyiz udw olmuştu. Ozaman herkes biliyordu zaten neyin ne olduğunu yalandan birleşmiştiniz. Birşey diyemedik. Şimdi çıkıp sırtlan gibi pusuda mı bekliyorsunuz oldu.
Oh ne güzel. Siz iki yüzlüsünüz gerçekten. Alarm hepinizin canını çok yakmış Can düşmanlarını kendine karşı 1 etti şimdi bir olan oldu sana yine iki. Ne olduğunuz gün gibi ortada. Hadi canım hadi dağılın evinize. Buda Udw nin ne kadar 2 yüzlü olduğunun göstergesi olarak tarihe geçer. Hadi eyvallah. Siz devam edin. Biz acemiyizle birleştik demeye acemiyizden çıksın kendal benim klanım udw dir desin tatlıya bağlansın.
Unuttuk sandınız dimi. :D rezilsiniz

DeletedUser59556

Ziyaretçi
İyi olmuş foruma girdiğim bunlarıda gördüm. Udw olan yokolan acemiyizi tekrar kurmuşlar. Demekki koşullar sağlanmamış. Classic 6 da bilinsin bunlar. Ozamanlar gelip burda laf ebeliği yapanlar gün gelecek aynı şekilde laf ebeliği yapmaya çalışacak. Utanma denen birşey yok çünkü

DeletedUser58583

Ziyaretçi
:) arkadaş geçmişten geliyor köyden de yarın geldiğini bildirdi bana kaale almayın.Bu tür hemcinsler sadece zarardır vakit öldürür.