UDW & Prozac Savaş Raporları

• Konuyu başlatan BloodyKnife
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazık te te te:D:D:D

njj95.jpg

DeletedUser41769

Ziyaretçi
:) Arkadaşlar K34 prozac karşı atağı yoktur 2 kişi saldır attı onlarda kesildiler

Bizim amacımız asker kesmek değil demiriclerini fçiliklerini ana binaları yıkmaktır ve amacımıza ulaştık devame diyoruz

DeletedUser43679

Ziyaretçi
:) Arkadaşlar K34 prozac karşı atağı yoktur 2 kişi saldır attı onlarda kesildiler

Bizim amacımız asker kesmek değil demiriclerini fçiliklerini ana binaları yıkmaktır ve amacımıza ulaştık devame diyoruz

kesecek asker mi kaldı mustafam? misler çıkana kadar yıkım. ya da hesap sildirene kadar.

DeletedUser43967

Ziyaretçi
vallaha batu biz boburlenip gururlancagımıza şerefimizle aglarız ki agladıgımızı nerden cıkardın bilemiyorum

ama soylemiştim sana anlayış farkı diy

DeletedUser43679

Ziyaretçi
şöyle 3-5 gün daha görürsünüz zaten bizim tarafları. ağlarsak arkanızdan ağlarız çok mu yaktık acaba canlarını diye.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazık la :D adamın bir tek maden seviyeler 28lerde kaldı gerisi hersey sıfırlandı travma yasıyor galiba:D

DeletedUser39758

Ziyaretçi
şöyle 3-5 gün daha görürsünüz zaten bizim tarafları. ağlarsak arkanızdan ağlarız çok mu yaktık acaba canlarını diye.

anlatın heyecanlı oluyor. 3-4 gün önce yok beraber olup anatol'e dalalım diyipte, daha sonra beraber bize saldıran kişilerin karakterinde sorun vardır. Sıkıntı yok, olur böyle artistlikler ilk başlarda.

DeletedUser43679

Ziyaretçi
k34 de bizi en zorlayacak klan siz gibi geliyordunuz ama beklediğimden çok kötü çıktınız be batu. sıkma canını yıkılan köyüne bakıp bakıp ah çek.

DeletedUser43679

Ziyaretçi
artık yorum yapmıyorum cevap vermemi gerektirecek bir yorum olmazsa. raporlar ortada.

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Hocam abileirm dostlarım Klanımdaki oyuncular ve abilerime sesleniyorum sakın muhattap alamyın bu bir oyun oyun derecesinde söz söylemedikçe sakın ama sakın

iyi oyunlar