UDW & Prozac Savaş Raporları

• Konuyu başlatan BloodyKnife
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
nkbtd.jpg

nkbtt.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Düzeltiyorum demınki resımler yanlış yüklemişim

Tebrikler yasinnn İsmi gözkmedi:D:D:D

nkcg5.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Bina seviyelerine bak :D prozactan böyle kötü performans beklemezdim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrikediyorum sizleri güzel savunma yaptınız ozelıkle batualp ve alıens :)

nkcqu.jpg

DeletedUser39758

Ziyaretçi
Tebrikediyorum sizleri güzel savunma yaptınız ozelıkle batualp ve alıens :)

İşte 2 kişiyle oynanmıyor bu oyun. Zamanında böyle olacak diye attığımız üye, ALİKAPTAN gelmiş burda konuşuyor boş boş. Anlat ali kaptaaaaannn caroline seni bozdu hemde çok bozdu =)

DeletedUser

Ziyaretçi
80 hafifle mis atan köyü destekli arkadaşın durumu. şovalyesi ivedilikle eşyayı bulmuştur. görüşünceye kadar sağlıcakla kalın.

uieauİÜUİAÜUİÜUİÜ.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar birde bir konuya açıklık getirmek istiyorum kaç gündür fake ve kami saldırıları geliyor içerde hiç destek gören oldu mu ? yok. destek alacakmıyım hayır, oyuna devam edecekmiyim hayır, eee köyü almak yerine hala anlamsız mancınık atışlarınız sebebini çözemedim :) muhtemelen bak köy yıkıyorum diye bir düşünce içerisindesinizdir. ama lütfen saldırdığınız askerlerinize bir bakın, mis atan arkadaşınız bile 600 balta 80 hafifle mis atıyor. biraz asker basın, Oyunu bırakacağım için köyü yıkmanızı rica ediyorum, zira yıkım emirlerinin süreleri çok uzun :(

Son olarak savaşta katkısı olan dost düşman tüm birliklere teşekkür ederim. bundan sonrası için tüm w18e başarılar.

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Operasyonlar durumu Proz@c ve Prozac klanlarının harita üzerinde ki hakimiyeti.

Lejant ekliyorum.

Yeşil:UDW
Mavi :REDS
Pembe:prozac

ngtnm.png

1. Durum (Op Öncesi)
ngtmw.png

2. Durum (Op 3. Günü Sabahı)
nk0gv.png

DeletedUser

Ziyaretçi
hakikaten ya?

bu kadar hakareti etmeyi gerektirecek ne gibi bir durum var Allah aşkına?

önce sataşıyorsunuz sonra karşılığını buluyorsunuz daha sonra kalkıp niye hakaret derecesinde sözler sarf ediyorsunuz?

Ya edebinizle susun yada konuştuysanız karşılığını göreceğinizi bilin... Yaptığınız hakaretlerle ergenlik seviyesinden kurtulamadığınızı görüyorum ne yazıkki. Sizin bu takındığınız tavrı ilk okul çocukları yapmaktan haya eder oldular artık.

DeletedUser

Ziyaretçi
baturalpe laf edene var ya, sokarım kulağına çay kaşığını.