UDW & Prozac Savaş Raporları

• Konuyu başlatan BloodyKnife
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizden ricam aferim 34 te prozac klanına üstün geldiniz birçok oyuncu perte çıktı ama bunu artisliğe vurmayalım lütfen .

Prozac klanından kimse gelip buraya yorum atmıcak atanları bende klandan atıcam o kadar diyorum.

Tekrar tebrik ederim 34 teki prozac tabiri caizse biçtiniz.

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Hocam Sağolun bazı yanlış anlaşılmalar oldu artislenmek saygılı bir savaş olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben teşekkür ederim tebrik ederim iyi oyunlar iyi akşamlar.

DeletedUser43967

Ziyaretçi
Sizden ricam aferim 34 te prozac klanına üstün geldiniz birçok oyuncu perte çıktı ama bunu artisliğe vurmayalım lütfen .

Prozac klanından kimse gelip buraya yorum atmıcak atanları bende klandan atıcam o kadar diyorum.

Tekrar tebrik ederim 34 teki prozac tabiri caizse biçtiniz.

Bi yanlışımız varsa affola bilmiyen arkadaşlarada soylemek isterim batu arkadaşımızla bi konuşmamız geçti ve muttefiklik işaretlicektik kendisi bana dediki ustadım ben akşam yonetimdekilerle goruşiyim size donucem aradan 2 gun gecipte cvp atmazsa eger ve bunun ustunede caylak kalkarsa udw olarak ben oyuncularıma dur demem hani senden msj gelse yine dur dicem sizin orduları kesince msj attı arkadaş hani biz muttefiklik işaretlicektil oyle konuşuyorduk ne olduda saldırılara başladınız bumu sizin dostlugunuz dedi ortada bişey yok 2 gun msj atmıyanda o neyse onuda geçtim bi konuşmuşluk var k.b ustadım dedim zarar ne ise karşılarım tabi kendileride sıralamada bizi geçince bu teklifimi aglamak olarak gordu neyse sen buyuk oyuncusun batu benden iyisin bunda şupen olmasın

BenWade. ustadım bir daha tartışma olmucaktır olursa senin uygulucagını bende uygulucam burda 2 klanın savaşı var ben sizdende raporlar bekliyorum sizde elinizden geleni yaptınız sizde ordularımızı kestiniz biz tek tarafli saldırı duzenlemedik bu yuzden sizdende raporlar bekliyoruz en azından guzel bir savaş cıksın oyun oldugunu unutmadan

DeletedUser

Ziyaretçi
nasıl kişilere saldırı çıkıyorsanız adamlar saldırı ordusunu köyde bırakıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim ordum koyde 10 saniye durmaz :)
Surekli.alacak koy ariyorlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsun başkan düşman klandan ilk köyün aldı :))

njw7q.jpg

njw7z.jpg

njw86.jpg

njw8c.jpg

njw8j.jpg

DeletedUser43130

Ziyaretçi
Bu A.L.I.E.N.S savunma oynadığını söylemişti. Köyün gideceğini görünce baştan başla yapmış.
Köy gitmeden casusladım. Barbara düşmüştü. pr@zac ta artist çok olunca böyle oluyor.
Benim arkadaşı bir saldırı aldığında klandan atan dahi.Ve Forumdaki raporlara bakıp yorum yapan diğer dahiler:( Desteklenmesi gereken oyuncuya 2. bir şans vermeyen klanı babalarının çiftliği olarak kullanan zihniyetler.:( Sizler kendinizi biliyorsunuz:
Oyunculuğunuzu raporlarınızda gördük. Klan yönetmek boru değil. :( Siz boru sanıyorsunuz hala.Atarım Asarım keserimle olmuyor bu işler.
Klandan adam atmak hüner değil.Klandaki oyuncuları klanda tutmak hüner. Sizin bu despot yaklaşımınız sürecektir. ... Yoksa napam Seni tebrik ediyorum.:)

F111-2009 copy.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser44205

Ziyaretçi
Tşk ederim ustadım aslında A.L.İ.E.N.S de cok guzel bir savunma vardı nerdeyse kilit noktası idi bu arkadaş duvarlarını düşürdügümüz arkadaşların birine destek atmış olsa tek başına savaşın kaderini degiştire bilirdi ama ne yazıkki kendisi bencilce davrandı attıgımız saldırılarda asker kaçırmadı misli saldırılarımızda ise koyu boştu tabi

DeletedUser43130

Ziyaretçi
prozac klanındayken benim arkadaşa destek atmasını istediğimde duvarı yükseltsin gbi saçma laflar etmişti.Amacı destek atmamakmış.
Duvarı 10 olmayan oyuncuya destek atılmazmış:( Arkadaşa saldıran kişide 180 balta 90 hafif 20 mancınık askeri vardı..
Bu orduyu kesemedik:( Arkadaş klandan çıkarıldı. Destek alma şansı kalmadı. Aynı gece başka bir arkadaşıda yönetici klandan attı.
Bunlar hakettiklerini buldular.

Beni biraz anlasaydın.

DeletedUser44205

Ziyaretçi
Son yaşananlardan haberim var ben isterdimki cok çekişmeli bir savaş olsun 2 tarafta eglensin