UDW & Prozac Savaş Raporları

• Konuyu başlatan BloodyKnife
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39758

Ziyaretçi
Senide UDW bozmuş.Şaftın falan yamulmuş.Dağılmışsın evlat. Bu iyi günlerin. Ben sizden davet istemedimki. Siz teklif etiniz katıldım. Kıta 34 te prozacı çamura batırdın.
Beceriksiz yönetici:( Seni çokmu aramışlar:( Ergen üstü:)
Beni siz atmadınız. Ben klandan çıktım. Beyin fonksiyonlarında durmuş.Zavallı. Senin bir halt beceremeyeceğini tahmin etmiştim.
Sana başka cevap yazma gereği duymuyorum. İstediğini yaz.

Beni biraz anlasaydın.

Benim beyin fonksiyonlarım en azından arada duruyor, seninki yaşın kaç olmuş hiç çalışmadığı için bu cümleleri kuruyorsun.

Yaşımın kaç olduğunu biliyorsun, ergenlik olayını da bu yaşına kadar öğrenemediysen bence kimin giremediği ortadan. Sen girmiş gibi yapmışsın ama girmemişsin.

Yaşına hürmetim var, seni daha fazla bozmak istemiyorum. Herkes kimin ne olduğunu biliyor zaten. Acemi oyuncu.

Tamam her şey iyi güzel de prozac klanı k 34te tek klan idi müttefiği yoktu . (varsa da ben görmedim) diğer yandan çift udw ,çift reds ve türkiye klanları müttefik ve beraber saldırdılar . Bu şekilde klan dışı destek olmayan dünyada sanki yıkılmış gibi göstermek yersiz.
Bu dünya da doğru dürüst kesim savaş olmuyor ki.
udw anatol ve cellatlar ile müttefik mi bilmiyorum ama reds müt .Masmavi harita yarın bu klanların hepsi düşman olacak yoksa evden eve nakliyat.Arkadaşın verdiği haritalardan belli zaten.
1. prozac işi kotarır,eşkiya diğer taraftan bastırırsa (mütlük kagıt üzerinde değilSE) her şey olur.
ben olsam udw - prozac müt geri kalan herkes kuzeyde düşman yapardım.En temizi,üstelik yabancı değiller. w18 ölü doğan bir dünya oldu.
neyse...
Ha bana biri mesaj attı prozactan kacmışşsın düşmana geçmişsin diye .cevap vermeye gerek yok ama beni kendileri attılar eski w17 pusula davasına.Ben prozac ve Barış için oynardım ama pusula asla. sabunsuz denen arkadas gusul abdesti alsın yoksa teyemmum yapsın ;)

Doğruyu söylüyorum,9 köyden kovuyorlar harbiden doğru atasözüneyse köy kaybetmeyi tercih ederim ;)

JrFly

Dük
Tamam her şey iyi güzel de prozac klanı k 34te tek klan idi müttefiği yoktu . (varsa da ben görmedim) diğer yandan çift udw ,çift reds ve türkiye klanları müttefik ve beraber saldırdılar . Bu şekilde klan dışı destek olmayan dünyada sanki yıkılmış gibi göstermek yersiz.
udw anatol ve cellatlar ile müttefik mi bilmiyorum ama reds müt .Masmavi harita yarın bu klanların hepsi düşman olacak yoksa evden eve nakliyat.Arkadaşın verdiği haritalardan belli zaten.
1. prozac işi kotarır,eşkiya diğer taraftan bastırırsa (mütlük kagıt üzerinde değilSE) her şey olur.
ben olsam udw - prozac müt geri kalan herkes kuzeyde düşman yapardım.En temizi,üstelik yabancı değiller. w18 ölü doğan bir dünya oldu.
neyse...
Ha bana biri mesaj attı prozactan kacmışşsın düşmana geçmişsin diye .cevap vermeye gerek yok ama beni kendileri attılar eski w17 pusula davasına.Ben prozac ve Barış için oynardım ama pusula asla. sabunsuz denen arkadas gusul abdesti alsın yoksa teyemmum yapsın ;)

Doğruyu söylüyorum,9 köyden kovuyorlar harbiden doğru atasözüneyse köy kaybetmeyi tercih ederim ;)

sen 10.köye muhtar olursun :D " Teyotara " :D

DeletedUser101

Ziyaretçi
kagit uzerinde mutluk olmaz bizde uzun vadeli planlar yaptik.. batiya yayilmayacagimizi kararlastirdik ama gir denilirse kita 34 ten girmeye baslariz yakin zamanda

DeletedUser43679

Ziyaretçi
neyse...

w 17 de forumunda pusulaya olan sözlerinden sonra prozactan çıkarılmış oyuncu arkadaşım. bulunduğun klan hakkında ileri geri konuşmak senin için haz verici bir olay galiba? çifter çifter giren klanlardan birisindesin şu an

DeletedUser

Ziyaretçi
w 17 de forumunda pusulaya olan sözlerinden sonra prozactan çıkarılmış oyuncu arkadaşım. bulunduğun klan hakkında ileri geri konuşmak senin için haz verici bir olay galiba? çifter çifter giren klanlardan birisindesin şu an

adamsın :D

sabunsuz neden gusül abdesti alsın ayrıca? aklıma enteresan şeyler geliyor da buradan söyleyemiyorum troll

pusula dışında ileri geri konustuğum bir klan yok .Prozac ise pusula değil olamazda.Okuduğunuzu anlamakta zorluk çektiğinizi görüyorum.Anlatsam da 3. kişi olduğunuz için size düşmez ;)

sabunsuz nerede k34te ne halde,yarası bar ki gocunup atıyor.Ne oldu sonucta k34te prozac bitti.Kompleks yapmanın manası yok.

seni ancak gerenimo gibi her söze atlayan ,forumsal yasam ürünleri adamsın diye pohpohlar .Elemanın görevi bu forumda şakşakçı.

Tebrik edip geçeceksin bir başarı varsa ama bunu abartmanın anlamı yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Diyorsun ki usta ortada bir başarı varsa tebrik edip geçeceksin abartmanın anlamı yok.

Soruyorum şimdi sana var olan başarıyı herkes gönlünce kutlama özgürlüğüne sahipken senin takındığın şu tutum ve söylediğin söylemler bana çekememezliğin dik alası geliyor ki bu dediğime katılmayacak taraflı tarafsız kimse yoktur şuan burada.

Eminim ki sen de elde ettiğin bir başarıyı gönlünce yaşadın. Yine sana karşı senin yaptığın gibi tavır takınanları da "e e" kaka ilan ettin. Senin dediğin gibi kazandığı başarıyı mütevazi bir şekilde yaşayan ben bu oyunda çok az kişi tanıyorum. Lütfen yav. Sırf eleştirmek için eleştirmeyelim. At gözlüklerini çıkarım biraz daha geniş perspektiften bakarak yaklaşalım olaylara.

Kendimizin yaptığı şeyleri başkaları yaptığında eleştirmeyelim.

Haydin selametle.

DeletedUser

Ziyaretçi
pusula dışında ileri geri konustuğum bir klan yok .Prozac ise pusula değil olamazda.Okuduğunuzu anlamakta zorluk çektiğinizi görüyorum.Anlatsam da 3. kişi olduğunuz için size düşmez ;)

sabunsuz nerede k34te ne halde,yarası bar ki gocunup atıyor.Ne oldu sonucta k34te prozac bitti.Kompleks yapmanın manası yok.

seni ancak gerenimo gibi her söze atlayan ,forumsal yasam ürünleri adamsın diye pohpohlar .Elemanın görevi bu forumda şakşakçı.

Tebrik edip geçeceksin bir başarı varsa ama bunu abartmanın anlamı yok.

hehehehehehe :D:D:D:D

pusula sevdandan vazgeç,aramıza almayacağız seni :D barındırmam seni pusula'da ehehehe

DeletedUser

Ziyaretçi
Köyüm destekli diye sağa sola rahat rahat kami atan bir diğer reds klanı yöneticisi ;

nrdgx.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Destekle oynamaya alışmış nasılsa içerde destek var diye rahat rahat oyun oynayan bana hiçbirşey olmaz diye milis bile basmayan arkadaşın kademesi.

nrdj2.jpg

Hepiniz Saglıcakla kalın, Sonraki serverlerde nasipse görüşmek üzere. Reds klanı yöneticileri bir kişiyi bile tutmakta zorlanıyorlarsa k34 de işleri çok zor olacaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
5 gün öncesinde kesilmiş diğer reds yöneticisi raporu koymuştum tekrar koyuyorum. oda burda dursun :)

nrdp3.jpg