TROLL VS KABUS

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
6040incix2159138.jpg

sizin hainler de vur vur bitmiyor yaf

tüm klan hain mübarek

O deilde bu savaş haddinden fazla uzamadımı mustafa reis performansında düşüs var senin :)

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Arkamıza şöyle bir yaslandığımızda arkamızda olmaması gerekenler :)

DeletedUser63977

Ziyaretçi
Geçenler vatan sana canım feda laf etmişti sınırları savunma ile doldurun, biz sadece ara atarız oyuncuyuz diye artık bakıyorum da kendileri de oyunculuğu bırakmaya karar vermiş her köyü tank etmişler nede olsa arkaların da galaxy abileri var :))) unutmasınlar ki kabus bittiğinde Troll ovaya indiğin de nereye kaçacaklar . Unutmayın ki Kurt puslu havayı sever .

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Uykunun önemi adlı metni okuduk arkadaşımızı tebrik ediyorum

Ne galaksiymiş be toki sınırını tutuyor kudret sınırını tutuyor troll sınırını tutuyor üstüne bi de kabusu destekliyor. Bizim neredeyse iki katimiz olan troll den birisi de bundan şikayet ediyor. Bence şikayet etme böyle bi sey yapiyosak gerçekten taktire şayan:D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Alperen bu arkadaşlara yorum yapmayın. Kaale alacağınız kişinin önce tw sinden dosyasına bakın değecekse yazın

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Sayın trol oyuncuları bu savası hıcbır klandan destek almadan 3 ay daha yürüte bilecegimi söylüye biliyorum :)

galaxyden destek almış olsaydık atağa geçmiş sayılırdık bunuda cok iyi biliyorsunuzki atağa geçtiğimizde sizleri çok güzel ağlatacagız içinizdeki oyuncularınız şikayetci :)

bu savas cok uzadı evet dunyanın yarısına sahıp olan bır klan 4-1 olmayan bır klanı 3 aydır ugrasmaya calısıyor sonuc alamadı bıraz utanılması gereken durum bence kalkıpda burda ıstatısklerı atmayın bence ılk önce utanmanız lazım :)

kılıçbey mıs atmasını bılmeyen bır oyuncu bunu tum dunya gördü

bu arada kılıç cım gecen gun mıs atmısın arkadaslar kronos burda kg yazmıs dalga geçmışler hesapta ben yoktum kamı atmamışsında cocuklar naptında bu kadar korkuyor bu herıf senden dedıler güldürdüler artık cocuklarda güler oldu sana bıraz daha gelışmen lazım :D :D

DeletedUser58741

Ziyaretçi
daha ıstersenız acıklama yapa bılırım bazı konular hakkında sızı tum dunyaya rezıl edip gonderırım bızım ışımız savaş meydanındadır burda luzumsuz luzumsuz konusmak bana zevk vermıyor savaş meydanında konusulmasını tercıh ederım savaş meydanında trolun hiç şansı yok anca oyuncu cekerler ama tebrik ediyorum ha o konuda ne verıyorsunuzda ınsanlıgını kaybetmışler koşa koşa geliyor onu merak edıyorum bundan dolayı sayın posedion u tebrık ediyorum

hı bır ara lord xavi mesaj atmıştın sızın ekıbı sevıyorum orasını dagıtacaz bu operasyonda sızı kaybetmek ıstemıyorum bıze gelın dıye mı yazmıstın bıde bu ısler burda konusulmaz telefondan goruselım dıye mı demıştın tam hatırlamadım sen yazmıştın daha ıyı hatırlarsın ha :D :D :D

ertesi günü posedion lord xavi göruşmesi

hayla aramadın

yeğen bızım cakallarla ışımız olmaz aslanlarla ışımız olur sız bizım yüreğimiz yeter kısacası

TROLLENDİN diye bir yazımı gormuştun posedıoncum ha :D :D

haykırdıydım gulmekten ha :D :D koskoca 30 yasını almış bır yaratıkın ugrastıgı ışlere bak cok kotusunuz cok neyse yazacak yüzünüzde olmaz sızın buraya daha fazla :D utandırmıyacam daha fazla hadı iyisiniz ;)

DeletedUser58741

Ziyaretçi
kilicbey
phone.png
26.10. tarihinde saat 13:26
Ok
213948_thumb
..KRoNoS..
phone.png
26.10. tarihinde saat 13:25
Aģlama tamam :))
219945_thumb
kilicbey
phone.png
26.10. tarihinde saat 13:24
Ya oyununu oynasana niye boş konuşuyorsun alamazsam geri çekerim savunmamı
213948_thumb
..KRoNoS..26.10. tarihinde saat 13:18
Ala bileceğini düşünüyor musun destek atmissin haykirdim :)))

nazık kılıcbeyciğim benım :D :D anğara bebesi şeklin yeter :D :D

S.D.44

Baltacı
Geçenler vatan sana canım feda laf etmişti sınırları savunma ile doldurun, biz sadece ara atarız oyuncuyuz diye artık bakıyorum da kendileri de oyunculuğu bırakmaya karar vermiş her köyü tank etmişler nede olsa arkaların da galaxy abileri var :))) unutmasınlar ki kabus bittiğinde Troll ovaya indiğin de nereye kaçacaklar . Unutmayın ki Kurt puslu havayı sever .
bundan sonra galaxye söyleyelim bize destek mestek atmasınlar. çok göze batıyor demek ki:). SAYIN GALAXY ÜYELERİNE DUYURULUR. Bakın adamlar anlamış bize destek(!) attığınızı. lütfen destek atmayalım:)

Luciferr

Dük
bundan sonra galaxye söyleyelim bize destek mestek atmasınlar. çok göze batıyor demek ki:). SAYIN GALAXY ÜYELERİNE DUYURULUR. Bakın adamlar anlamış bize destek(!) attığınızı. lütfen destek atmayalım:)

Kardeşim senın köylerinde benım 40 çiftlik savunmam vardı onu bi geri gönderir misin sana zahmet

DeletedUser58741

Ziyaretçi
canlarımsınız buraya bakmıyoruz dıye esıp gurlemış Yaratıklar :D sustu kaldı dogruları yüzlerine vurunca