TROLL VS KABUS

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Hasan, Alper celallenmeyin olm adam bizdenmiş, o da trollü topluyor jdkskka

ZOj0Pz.jpg

Adam bizim klandan daha iyi toplamış helal olsun hocam deminki saygısız mesajım için özür dilerim cjcjcjcj

DeletedUser63977

Ziyaretçi
Bak bakalım bundan sonra neler oluyor. Hepiniz komik çocuklarsınız birazcık sevdim sizi :D

DeletedUser63977

Ziyaretçi
Ah porsucuk yakın olsaydın bana sabahlara kadar vururdum seni .

DeletedUser62318

Ziyaretçi
Yok yok ben vururken topluca zevk almaya bakın :):)
valla yaşınız kaç ,bu oyunu ne zamandır oynuyorsunuz bilmiyorum.ama sadece barbar toplayarak veya kendi içinizdeki arkadasları toplayarak oyuncu olduğunuzu sanıyorsanız aldanıyorsunuz.şu dünyada tek barbar toplamayan klan kabus goruntuye göre. ortada tam. barbar marbarda yok. eğer olsaydı ve sizin gibi onlarda toplasaydı sen burda böyle konusamazdın. 80 90 saatten kami atıp sonra zıbarıp yatmak oyunculuksa siz yanlış oyunu oynuyorsunuz. millet uğraşıp ara atıyor v.s atıyor. gene gidebildiğiniz 1 arpa boyu yol. klanınıza binbir dalavereyle devşirdiğiniz oyunculardan baska bir halt ettiğiniz yok. gerçekten dışardan bakan halinize gülüyor.

DeletedUser53776

Ziyaretçi
Hocam aranıza girip dayak yiyerek çıkan adam olmak istemem:D ama orda barbar yoksa kabus klanı toplamış demektir :D
Yani burası pek olmadı :D:D
.şu dünyada tek barbar toplamayan klan kabus goruntuye göre. ortada tam. barbar marbarda yok. eğer olsaydı ve sizin gibi onlarda toplasaydı sen burda böyle konusamazdın.

DeletedUser58741

Ziyaretçi
Barbar ıllakı vardır ıstemsız bu olmak zorunda her klan gıbı bızde aldık bunu ınkar etmeyiz biz

ama genel duruma bakarak yorum yapmış arkadas ondan dolayı haklı

trolun yonetımınden once pasıflerınızı bız bulup vurup alıyoruz sonrada faruk emmım topluyor köylerını :D :D

bunları beyan etmıs bır nevıde haklı ya yonetıme baksana trolun hepsının köy ortalaması 10k masallah nazar degmesın bol bol adam toplamalar :D savasmayın sız orda arkada köy toplayın

DeletedUser63977

Ziyaretçi
valla yaşınız kaç ,bu oyunu ne zamandır oynuyorsunuz bilmiyorum.ama sadece barbar toplayarak veya kendi içinizdeki arkadasları toplayarak oyuncu olduğunuzu sanıyorsanız aldanıyorsunuz.şu dünyada tek barbar toplamayan klan kabus goruntuye göre. ortada tam. barbar marbarda yok. eğer olsaydı ve sizin gibi onlarda toplasaydı sen burda böyle konusamazdın. 80 90 saatten kami atıp sonra zıbarıp yatmak oyunculuksa siz yanlış oyunu oynuyorsunuz. millet uğraşıp ara atıyor v.s atıyor. gene gidebildiğiniz 1 arpa boyu yol. klanınıza binbir dalavereyle devşirdiğiniz oyunculardan baska bir halt ettiğiniz yok. gerçekten dışardan bakan halinize gülüyor.
Yaşın kaç bilmem de kendi kendini komik duruma düşürme. 20 saatten mis atıyoruz ona bile ara yapamayıp köy veren biz değil sizsiniz. Size saldırı askeri ile ara yapıp gönderdiğim oldu. Oyunuza bakın yada hiç uğraşmayın w44 açılacak orada başlayın

DeletedUser62318

Ziyaretçi
Yaşın kaç bilmem de kendi kendini komik duruma düşürme. 20 saatten mis atıyoruz ona bile ara yapamayıp köy veren biz değil sizsiniz. Size saldırı askeri ile ara yapıp gönderdiğim oldu. Oyunuza bakın yada hiç uğraşmayın w44 açılacak orada başlayın
sen ne ara barbar almaktan başını kaldırıp da mis attın veya ara attın :D hayır benim anlamadığım nokta savunma puanın yok. saldırı puanın 550 600k. ne kestin ne ara misledin ne ara ara attın, hadi sen bunları yaptında istatistiklerinemi yansımadı.demekki klanlarda sorun var :D ayrıca ordada sen başlarsın. geçersin geriye toplarsın barbar.Hadi bol şans.

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Ah porsucuk yakın olsaydın bana sabahlara kadar vururdum seni .

askjdasdjsafadsfsakljdhnasb gyfaugf ksdfıuhsaıljfgsagfıosagdukasgdıasgdıga

DÜNYANIN EN KISA FIKRASI sajkdhısagduasgfdyasuydfyuad

alşkdhhasfdtaıusdjaphdgıaudhaşsldbvhsagdojpşjdskhglıojap

Vururken cagır da beraber vurak

Kanka ne diyo bu ashdgahugdıashdhasld

Neyse zamanı geldiğinde alıntılayıp dalga geçebileceğim postlar kasılıyor ckslslal porsuk bunu beğendi fkslsl

DeletedUser65510

Ziyaretçi
askjdasdjsafadsfsakljdhnasb gyfaugf ksdfıuhsaıljfgsagfıosagdukasgdıasgdıga

DÜNYANIN EN KISA FIKRASI sajkdhısagduasgfdyasuydfyuad

alşkdhhasfdtaıusdjaphdgıaudhaşsldbvhsagdojpşjdskhglıojap

Kanka ne diyo bu ashdgahugdıashdhasld

Neyse zamanı geldiğinde alıntılayıp dalga geçebileceğim postlar kasılıyor ckslslal porsuk bunu beğendi fkslsl

Sana abla dediler ya ona gönderme yaptı sanırım :p

DeletedUser63977

Ziyaretçi
Sizden sıkılıp bırakmadığım gün seni silen adam ben olacam