TROLL VS KABUS

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

**BayRam**

Kılıç Ustası
galaxy oyuncuları troll ve galaxy forumunda çok inaktif lütfen muhabbet edesim var sizle :)

**BayRam**

Kılıç Ustası
bayram geçtiğimiz 34284717832. tepiği yedin dünyada muhabbet edemedin şimdi mi geldin :) Valla yapma sende çok komik oluyor :)

Ne demeye çalıştığını anlamadım :) ben galaxyi sevmiyor olabilirim,fakat bu içindeki oyuncular ile muhabbetimi değiştirmez,komik olan şu hasan tamam mı sana aciyorum,acizsin şu forumda.Olanlar gerçekleri değiştirmez.:)

DiOny SoS

Mızrakçı
Ne demeye çalıştığını anlamadım :) ben galaxyi sevmiyor olabilirim,fakat bu içindeki oyuncular ile muhabbetimi değiştirmez,komik olan şu hasan tamam mı sana aciyorum,acizsin şu forumda.Olanlar gerçekleri değiştirmez.:)

Bizim boynumuzda tasma yok bayram :) Takınca forumda trol trol gezinen çıkarınca böyle ciddiyet abidesi takılıyoruz. Herkes görüyor sanırım kim aciz kim değil

Yeri yurdu belli olmak güzel bisey , ordan oraya atlamıyor cok sükür .

Hem hasan , sen niye laf ediyorsun bayram a durup dururken laf sokuyorsun , olağan birsey söylemis sohbet dönmüyor demiş . Yanlıs birsey mi söylemis ki gelip laf ediyosun ?

Birilerine satasacaksan bu bayram yada bizden biri olmasın sana zahmet

Troll ve Galaxy klanlarına worldu belirleyecek son düzlem de basarılar dilerim .

DiOny SoS

Mızrakçı
Yeri yurdu belli olmak güzel bisey , ordan oraya atlamıyor cok sükür .

Hem hasan , sen niye laf ediyorsun bayram a durup dururken laf sokuyorsun , olağan birsey söylemis sohbet dönmüyor demiş . Yanlıs birsey mi söylemis ki gelip laf ediyosun ?

Birilerine satasacaksan bu bayram yada bizden biri olmasın sana zahmet

Troll ve Galaxy klanlarına worldu belirleyecek son düzlem de basarılar dilerim .

Lafın içinde bir kinaye varsa cevabını alır kendal buraya gelip başkası yazsa ciddiyede almam kinayede aramam

Lafın içinde bir kinaye varsa cevabını alır kendal buraya gelip başkası yazsa ciddiyede almam kinayede aramam

GALAX2 - .onmylove dün saat 02:52Teşekkürler Alıntı Düzenle

Beyler toki kudret troll forumuna bizi eklemediniz çok kırıldım vallahi alacağınız olsun.

BENDEN BEJEYE GELSİN :D

https://www.youtube.com/watch?v=w0yMqtl9da0

Bizde bunu kinaye olarak algılayalım hasan o zaman , lafim meclisten dısarı ama orda millet espriye vurmusken sende aynı seyi yapıp espriye vurabilirdin . Karsılıklı ufak seyler olabilir cok büyütmemek gerek

DiOny SoS

Mızrakçı
GALAX2 - .onmylove dün saat 02:52Teşekkürler Alıntı Düzenle

Beyler toki kudret troll forumuna bizi eklemediniz çok kırıldım vallahi alacağınız olsun.

BENDEN BEJEYE GELSİN :D

https://www.youtube.com/watch?v=w0yMqtl9da0

Bizde bunu kinaye olarak algılayalım hasan o zaman , lafim meclisten dısarı ama orda millet espriye vurmusken sende aynı seyi yapıp espriye vurabilirdin . Karsılıklı ufak seyler olabilir cok büyütmemek gerek

Oradan yazsın çizsin istediğini yani şurada yazdığı yazıyı az çok sende yorumluyorsundur kendi kafanda bence masumane değil yine kalabalıkta efelik yapan klasik bir bayram gördüğümüz için gerekli tepkiyi vermem benim normal ha ama dediğim gibi bayram bu lafımı söyler geçerim ben onun lafının bende bir önemi yoktur çünkü

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Bana 2 tane delikanlı verin şu forumu ateşe vereyim çok sıkıldım :D

**BayRam**

Kılıç Ustası
1.mesele şu hasan ciddiyet demişsin de ben seni ciddiye almam.
2.benim dediklerim de artniyet yoktur seni ve senin oynadığın kişilerin %70ini sevmem tabi kriterler bazında hem muhabbet hem de kişilik konusunda sevdiğim kişiler de vardır galaxy de.Bu pressman olur kurosaki ichigo olur vs.
3.durum ise ben yazdım kimse gelmedi ortak forumunuz da,maksadım ne sizi küçük düşürmek ne de sinirlendirmek aksine muhabbeti severim,neticesin de oyun oynuyoruz fakat senin o beynin reelle oyunu ayırt edecek kadar çalışmıyor,bu üzücü durum bunu yazarken de beni sen zorladın.
4.ben sana burada herhangi bir hakaret içerikli şeyler yazmadım,öncesin de aramızda bi samimiyet vardı fakat o samimiyeti kendal bağlamında bitirdik.
5.bu postum da sana karşı aşağılayıcı ağır söylemler de bulunmak istemiyorum,lakin insanlar ağır ithamlar da bulan insanları sevmez forumun seviyesini korumak,fakat seni takdir eden olursa eğer bunu biliyoruz ki senin şakşakçılarındır,benim sözüm bu kadar.Sana da ekibine de başarılar dilerim.

iyi geceler.

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Gerçek hayattaki silik tipler oyunda abicilik oynuyor ya bitiyorum :D