TROLL VS KABUS

• Konuyu başlatan DeletedUser51219
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser532

Ziyaretçi
kbs1.jpg

BU İSTATİSTİKLER KABUS KLANI KURULUSUNDAN İTİBAREN 17 GÜNLÜK SAVAŞ İSTATİSTİKLERİDİR

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

15 klan 2 klana karşı iken bu istatisliği koymaya utanmıyorsanız siz kendizce eğlenin bu dünyada oynayanlar kabus sizi nasıl dize getiriyor biliyor o sonuçladaki farkında içimize sızdırdıgınız hainlerin köylerini alarak yaptıgınız aşikar

DeletedUser51219

Ziyaretçi
6140incik4677063.png

BİR SÜRÜ ARKADAŞINIZ SİLİNDİ YADA BIRAKTI ONLARDA MI HAİNDİ ANLAYAMADIM BEN

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Troll klanında sade bir üye olarak genel faaliyetlerin savunmasını yapmak görevi bana ait değil fakat oyunun başından beri olan şu 15 klan muhabbetine deyinmek istiyorum bir kere klan sayımız fazla olsada worldde herkesin bildiği üzere 40 saat 50 dk lık bir mis sınırı var yani anlayacağınız oplara 15 klanın 15 ide katılamıyor kami atmak deseniz benim süremle dünyanın öbür ucundakı arkadaşın süresi arasındaki fark ortalama 20-30 saat o süreleri herkese kordine edecek şekilde ayarlamak(örneğin gece 4 e denk gelen kami zamanı olabilir çoğumuz ben de dahil o satte ayakta değilimz okulumuz işimiz gücümüz var, herkesin var Allah kolaylık versin) çok zor hatta bir oyun için fazla emek isteyen bir olay opların her hafta olacağını da varsayarsak zorlama bir uğraşı olarak da nitelendirilebilir savunma olarak deseniz her bölgenin sıkıntısı farklı bizim üste ne kadar resmi olmasada galaxy ile güneybatı da 7/24 klanları ile mevcut bir savaşımız var var yani 3 kıta tek kıtaya asker yığmıyoruz siz üç klansanız opta size saldıranda o kadar adam çünki bir tek size saldırılmıyor :) bir tek oraya destek lazım olmuyor uzun lafın kısası bu bahaneler bana doğru gelmedi.

Not: yorumum kişiseldir eğer size göre yanlış düşünüyorsam sadece beni muhattap alarak cevap verin :) teşekkürler...

S.D.44

Milis
Bu tarz istatistik paylaşmak yerine, içimize doldurduğunuz hainlerin olduğu zamanki oplarda aldığınız köylerin sayısıyla azalan hain sayınıza istinaden yaptığınız oplarda aldığınız köylerin sayısını karşılaştırıp koyarsanız başarınızı(!) görmüş olursunuz. tek bir istatistiğe bakmak oyunu ve işi bilmeyen adamları kandırır:). ayrıca sizin hem savunma da hemde saldırıda kestikleriniz bizim sadece savunma da kestiklerimize denk:). önemli olan bunlar değil mi? bu kadar saldırı ve op yapılıp bu kadar kesim yapılıp alınan köy sayısı ilginç :). biz saldırıken 18 milyon kesmişiz aldığımız köy ortada .sizn kadar kesmiş olsak aldığımız köyü 2 ile çarp:) sana bu saaten sonra bir grafik nasıl okunur nasıl sonuçlar çıkarılır öğretemem;)

DeletedUser62551

Ziyaretçi

İyi bir iletişiminiz var ama istatistiklere sallarken boş yapma :) Al sana içinizden bir haini daha biraz toplamışız

S.D.44

Milis

İyi bir iletişiminiz var ama istatistiklere sallarken boş yapma :) Al sana içinizden bir haini daha biraz toplamışız

garibim ya, şunu yazarken bile kendisi inanmamış ki cümle bozuk olmuş. yazdığından o dediğin ben oluyorum. hadi klanıımdaki herkese benim hain olduğumu söyle:). yazık sana:)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
garibim ya, şunu yazarken bile kendisi inanmamış ki cümle bozuk olmuş. yazdığından o dediğin ben oluyorum. hadi klanıımdaki herkese benim hain olduğumu söyle:). yazık sana:)

Yazık daha cümleden anlam çıkaramıyorsun :)

DeletedUser62551

Ziyaretçi
Orada ne demek istediğimi anlayacak kapasitede olduğunu düşündüğümden dolayı ben kusurluyum özür dilerim :D

Bundan sonra arkadaşlara söylerim sana tek dalsınlar tamam böyle haksız rekabet olmasın :D

S.D.44

Milis
Orada ne demek istediğimi anlayacak kapasitede olduğunu düşündüğümden dolayı ben kusurluyum özür dilerim :D

Bundan sonra arkadaşlara söylerim sana tek dalsınlar tamam böyle haksız rekabet olmasın :D

özrün kabul oldu;). sıkıntı yok 20 kişide gelseniz oyunun OYUN olduğunun bilincindeyim. dediğim gibi iyi oyun takdir edilir;)

DeletedUser65588

Ziyaretçi
Bir pazar sabahı her şeyin daha güzel ve temiz olduğu bir dünyaya uyanacağız diyorum ve kaçıyorum hafiften :)

yalnız cidden o cümleye bu yorumu yaptıysan bu başlıkta tartışmaya gerek artık ben bile utandım yazdığından dünyayla alakam yok ama bu kadar mı cümlede anlamı bilmez bir insan

S.D.44

Milis
yalnız cidden o cümleye bu yorumu yaptıysan bu başlıkta tartışmaya gerek artık ben bile utandım yazdığından dünyayla alakam yok ama bu kadar mı cümlede anlamı bilmez bir insan

bana öğretsene cümleden anlam çıkartmayı. sen önce yazdığın şeyi dikkatli oku bak bakalım eksik bir kelime var mı;)

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Troll klanında sade bir üye olarak genel faaliyetlerin savunmasını yapmak görevi bana ait değil fakat oyunun başından beri olan şu 15 klan muhabbetine deyinmek istiyorum bir kere klan sayımız fazla olsada worldde herkesin bildiği üzere 40 saat 50 dk lık bir mis sınırı var yani anlayacağınız oplara 15 klanın 15 ide katılamıyor kami atmak deseniz benim süremle dünyanın öbür ucundakı arkadaşın süresi arasındaki fark ortalama 20-30 saat o süreleri herkese kordine edecek şekilde ayarlamak(örneğin gece 4 e denk gelen kami zamanı olabilir çoğumuz ben de dahil o satte ayakta değilimz okulumuz işimiz gücümüz var, herkesin var Allah kolaylık versin) çok zor hatta bir oyun için fazla emek isteyen bir olay opların her hafta olacağını da varsayarsak zorlama bir uğraşı olarak da nitelendirilebilir savunma olarak deseniz her bölgenin sıkıntısı farklı bizim üste ne kadar resmi olmasada galaxy ile güneybatı da 7/24 klanları ile mevcut bir savaşımız var var yani 3 kıta tek kıtaya asker yığmıyoruz siz üç klansanız opta size saldıranda o kadar adam çünki bir tek size saldırılmıyor :) bir tek oraya destek lazım olmuyor uzun lafın kısası bu bahaneler bana doğru gelmedi.

Not: yorumum kişiseldir eğer size göre yanlış düşünüyorsam sadece beni muhattap alarak cevap verin :) teşekkürler...

Vay bee troll klanı tam bir düşman çemberinde yalnız başına savaşıyor :p

Demek bi de ciddi ciddi böyle olsa bu forumda ne yazılar okuyacağız aman Allahım ürperdim :D

Güneybatı savaşı da kanları donduracak seviyede 7/24 klanı dünyanın favorisi,baş etmek oldukça güçtür kolay gelsin hocam:D