Tow&Dejavu Vs Basher

battosai

Mızrakçı
Emin ol şu 3 klan arasın da kapatmayı düşünen kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez o düşünenler de kapatır zaten burada ki amaç dünya kapatmak değil amacımız güvenilir dostluk kazanmak idi ve bu amaç a da ulaşmış bulunuyoruz :)
Bu dostluk un kurulmasın da etkin rol oynayan pakt ın dışındaki klanlar a teşekkür ediyoruz :D:D
yapma ugur ne dostlugu cikarlar simdilik boyle diyor basher i vurucaginizi dunya alem biliyor kendinizi kandirmayin

KiLiJE

Mızrakçı
yapma ugur ne dostlugu cikarlar simdilik boyle diyor basher i vurucaginizi dunya alem biliyor kendinizi kandirmayin
Dünya alem yanlış biliyor abi :)
Çünkü dünya Alem dc de toplanıp bize savaş açarken basher açmamıştı hatta toplantının amacı da şeymiş Ben her klana yalan konuşuyormuşum bu yalanları ortaya çıkaracaklar dı fakat yapılan toplantı da benim kimseye yalan söylemediğim anlaşıldı (sahi kimlerdi bu yalan konuşanlar) ,herkes anladı da basher hariç herkes savaş a dahil oldu neden acaba :)
Kısacası Biz basher e basher bize vurmaz da alyans şahi ye şahi alyans a vurur mu orası önemli :)
Ya aslın da sizin T.C aşkınız olmasa idi o günler sizde bizim yanımızda olsaydınız keşke
fakat hayatımız da keşkeler e yer olmuyor maalesef kısaca beni çok kırdınız incindim :)

Bobo?

Baltacı

Tüm savınız bizim sınırda diye şuan elinizden gelen kendi paktınız bozulmadan önce bizimkine şer sokmaya çalışmak mı?

O zaman atıyorum sürtüşme yaşandı başka klanla savaşınız başladı, ikinci bir sınırdan vuran klan haritanın sonuna kadar kaç çiftlik savunma görür? :p

KiLiJE

Mızrakçı
Hatta ekleme yapayım tow orta da bir pasta iken basher neden bu pasta dan nasip almadı müttefik de olsa bir an da çıkıp vurmadı :)
@NML Cygni neden vurmadınız kanka bunu yapan çok iyi müttefikler de var siz çok iyi müttefik değilmisiniz yoksa :( :D

Canikkk

Yasaklı
Hatta ekleme yapayım tow orta da bir pasta iken basher neden bu pasta dan nasip almadı müttefik de olsa bir an da çıkıp vurmadı :)
@NML Cygni neden vurmadınız kanka bunu yapan çok iyi müttefikler de var siz çok iyi müttefik değilmisiniz yoksa :( :D

Muttefiklikk arkadan iş çevirmek değil mi la sonra baktın tutmuyor denize düşün yılana sarılır:D

Vurcamiz zaman haber ver :) Son baktimda TOW da sorumlu hala bendim içden içe umutlarinizla devam edin dünyaya tabi lafim yok ama kendi klanina bak şu zamana kadar her klana bakdin az klaninla ilgilen tcymis oymus buymus onu klandan cikardin bunu yapdin tutmadi buda tutmaz ;) He sölemeden gecemiyorum çikar icin eş dost satmayi sen iyi bilirsin yada cikar için birilerine eş dost demeyi iyi bilirsin yoluna bak sen devam et :)

Canikkk

Yasaklı
Vurcamiz zaman haber ver :) Son baktimda TOW da sorumlu hala bendim içden içe umutlarinizla devam edin dünyaya tabi lafim yok ama kendi klanina bak şu zamana kadar her klana bakdin az klaninla ilgilen tcymis oymus buymus onu klandan cikardin bunu yapdin tutmadi buda tutmaz ;) He sölemeden gecemiyorum çikar icin eş dost satmayi sen iyi bilirsin yada cikar için birilerine eş dost demeyi iyi bilirsin yoluna bak sen devam et :)

Akşam geleyim mi cigkofteye

battosai

Mızrakçı
Dünya alem yanlış biliyor abi :)
Çünkü dünya Alem dc de toplanıp bize savaş açarken basher açmamıştı hatta toplantının amacı da şeymiş Ben her klana yalan konuşuyormuşum bu yalanları ortaya çıkaracaklar dı fakat yapılan toplantı da benim kimseye yalan söylemediğim anlaşıldı (sahi kimlerdi bu yalan konuşanlar) ,herkes anladı da basher hariç herkes savaş a dahil oldu neden acaba :)
Kısacası Biz basher e basher bize vurmaz da alyans şahi ye şahi alyans a vurur mu orası önemli :)
Ya aslın da sizin T.C aşkınız olmasa idi o günler sizde bizim yanımızda olsaydınız keşke
fakat hayatımız da keşkeler e yer olmuyor maalesef kısaca beni çok kırdınız incindim :)
tc yi banazliyi nasil kullanip bir kenara attiklarini herkes gordu gormeyen bilmeyen kalmadi ugur sen bizim kimseyi satmadigimizi satmayacagimizida iyi.. ismi lazim degil kendini bisey sanan oyun oynadigini sana isleri gucleri yalan fbilirsin bizimle oynamis birisin sonucta
Onu bunu bırakında az savaşın oturmaya mı geldiniz :troll:
dunya basindan beri hic durmadan savasan klanami diyor bu arkadas yoksa bu dunya ile alakasi yok tesadufmu forumu takip ediyor

battosai

Mızrakçı
sen beni nerden tanidinda buna kanaaat getirdin merak ettim multi ha bu arada noktasiz hesabin ne oldu yedilermi onu