Tow&Dejavu Vs Basher

berke9812

Mızrakçı
rakip elendiğinde içerden içerden birbiirini yiyecekler.. 20 kisilik klan mı olur, burada elenen sizde olabilirisiniz karşı tarafta. dünyada klan ayarı cok sıkıntı

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Perşembe akşamı görüşmek üzere. Üzmeyin birbirinizi :)

Ben Zekeriya bey'den cevabı bekliyorum. Nede olsa buraya konuyu o açtı.
Bence en iyi satan kazanır daha doğrusu sizlerin deyişiyle strateji yapan :p Basher mi Towu ya da Tow mu Basheri satacak tik tak tik tak...
:) Cane kim kimi sattını dünya sonunda görürsün biz dostlarımızla kavga kıyamet te etsek word kapatmak için o muhabbetlere girmeyiz dünya sonu çok yanılcaksın kapatmak bizim dostlara nasip olursa :)
Zekeriyaa gurkana gurkana guven olmaz dikkat et :p

Hayatımın en buyuk yanlısısana guvenmek engın :D
O ac herif hicbisey odemez sizi tanistirirken bunu demeyi unutmusum bak cigkofte yemeye cagirir bize odetir :)) haksizmiyim bilader @Mandıra Filozofu

Len geldınde ne zaman hesap ödedin utanmaz herif :D

KiLiJE

Mızrakçı
Çok merak ediyorum 20 kişilik kapatmaya kimi alıcaksınız ? Nede olsa sadece sizin ekip 40 kisi. :p
Emin ol şu 3 klan arasın da kapatmayı düşünen kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez o düşünenler de kapatır zaten burada ki amaç dünya kapatmak değil amacımız güvenilir dostluk kazanmak idi ve bu amaç a da ulaşmış bulunuyoruz :)
Bu dostluk un kurulmasın da etkin rol oynayan pakt ın dışındaki klanlar a teşekkür ediyoruz :D:D