Tow&Dejavu Vs Basher

Canikkk

Baltacı
Arkadaşlar merhaba,

Bu daha önce verilmiş bir sözdür. Tüm wordün kafasında da bu soru işareti varmış evet Basher klanları adına Tow ve Dejavu klanlarının rızasını alarak bu mesajı yazıyorum.

Basher&Dejavu&Tow klanları kardeş klanlardır. Bir sonraki wordlere de birlikte gireceklerdir.

W64 klanlarına duyurulur.

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Arkadaşlar merhaba,

Bu daha önce verilmiş bir sözdür. Tüm wordün kafasında da bu soru işareti varmış evet Basher klanları adına Tow ve Dejavu klanlarının rızasını alarak bu mesajı yazıyorum.

Basher&Dejavu&Tow klanları kardeş klanlardır. Bir sonraki wordlere de birlikte gireceklerdir.

hayırlı olsun güzel haber

FilozofBatu35

Baltacı
Alla Alla kendini zeki sananlar daha insan içine çıkamaz bu haberden sonra
Arkadaşlar merhaba,

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Ben Zekeriya bey'den cevabı bekliyorum. Nede olsa buraya konuyu o açtı.
Bence en iyi satan kazanır daha doğrusu sizlerin deyişiyle strateji yapan :p Basher mi Towu ya da Tow mu Basheri satacak tik tak tik tak...

Ben Zekeriya bey'den cevabı bekliyorum. Nede olsa buraya konuyu o açtı.
Bence en iyi satan kazanır daha doğrusu sizlerin deyişiyle strateji yapan :p Basher mi Towu ya da Tow mu Basheri satacak tik tak tik tak...
Kapatma listesi diye bir gayemiz yoktur biz buraya dünya kapatmaya değil sadece savaşıp kazanmaya geldik isteyen klan dünyayı kapatabilir.

DeletedUser74985

Ziyaretçi
Kapatma gayemiz yok ?
Savaşıp kazanmaya geldik ?

Eeee :DSavaşı kazandığında kapatmaya girmek istemeyecekmisiniz ? Hadi sen girmek istemeyecen ya başkaları. O kadar oyuncunun emeği var. Neyse hayırlısı :)

Kapatma gayemiz yok ?
Savaşıp kazanmaya geldik ?

Eeee :DSavaşı kazandığında kapatmaya girmek istemeyecekmisiniz ? Hadi sen girmek istemeyecen ya başkaları. O kadar oyuncunun emeği var. Neyse hayırlısı :)
İstemiyoruz bizim olmayanı istemenin manası yok değilmi savaşıp giderim en fazla.