Tow&Dejavu Vs Basher

hadi canim benmi demisim bunu ugura ben size inandim yalancinin mumu olmussunuz keske klanlarinizi parcalayip bolup egrelti gelin gibi baska klanlarin arasina siginmadsn direk savasabilseydiniz ama sizde o yurek yokmus
:) Sonuc ne mister oñu soylermisin sonuc su biz dostlarimizlar beraberiz devam ediyoruz zamaninda dil uzattin towda burda dejavuda burda hic sikinti yok :) he sende dostlarinla berabersin satmaya calisdigin ve satip vazgecdigin dostlarinizla :)

Canikkk

Yasaklı
kafami buluyosun benimle super bucurun barbar mevuzusubda wo grubuna gelio savas cikmasin baska isler var engin seni satti biz onu vurucaz sende gel birlikte olalim diyen sizofreni bulup getirin bana bu yazan ayni kisi degil

Ben yazdığım konuştuğum her şeyi biliyorum:D için rahat olsun babalar gibi de savaşımızı verdik vermeye de devam edeceğiz. Madem o kadar sözünün erisin dursaydın Enginin arkasında neden durmadın?

Enginin yalan söylediğini sen söyledin bizi birbirimize düşürüyor dedin yapma etme gitme :D

Herkes senin secret savaş açacağını biliyordu ekibin müttefiğin vs

Arkadan bir ton iş çeviriyorlar ya bilerek yapıyorsun yada gerçekten seni iyi kandırıyorlar.

Birazdan engine de savaş açacağım kendi klanlarima da hesap silip gideceğim diyen sensin :D

Neyse sana daha cevap vermeyeceğim sonuna kadar devam cevabı ilgili yerde vereceğiz.

hadi canim benmi demisim bunu ugura ben size inandim yalancinin mumu olmussunuz keske klanlarinizi parcalayip bolup egrelti gelin gibi baska klanlarin arasina siginmadsn direk savasabilseydiniz ama sizde o yurek yokmus
İşte bilmediğin konular hakkında ahkam kesiyorsun kimse savaşlarımızda bize gram avantaj sağlamadı sağladık diyen varsa çıkarıp göstersin yok öyle bir şey biz hep ucu ucuna savaştık ve buraya kadar kazandık sizde bunu yapabilseydiniz keşke

Olurmu yaa sizofrenmisiniz o ole planlara girmedi :) ya durust olsunlar mucahit veya alyansdan kimse yonetimde bu savas mevzusunu herkes adi gibi biliyor birtek batosai bilmiyor konusdunu helal olsun :))

burada iğnleme yapmayalım oyunda paylaşalım kozları kazananda kaybedene 1 bardak soğuk su ikram etsin ne diyelim başka.

battosai

Mızrakçı
Olurmu yaa sizofrenmisiniz o ole planlara girmedi :) ya durust olsunlar mucahit veya alyansdan kimse yonetimde bu savas mevzusunu herkes adi gibi biliyor birtek batosai bilmiyor konusdunu helal olsun :))
ugurla konustugumuz burda yaziyor

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-11-12-51-11-639_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-08-11-12-51-11-639_com.whatsapp.jpg
    776 KB · Görüntüleme: 45
Ben zaten ssleri okudum sikinti yok ugur afet bolgesinde aksama gelir girer buraya ne var ne yok doker sen hic merak etme :) Tow bu dunyadaysa senin sayende bunuda unutma :)))

YALNIZBARON

Yasaklı
Yaw olmuş bitmiş şeyleri ne diye tartışıyorsunuz , zaten zamanında enginin ne hatası yüzünden bilmem ama şahi secrete gireceksen gecesinde bashere girdi.

Ondan önce de secrete vuracağımızdan tüm dünyanın haberi vardı : ) Engin sadece mücoyu suçlu görsün ama ben açık açık ahmet abiye de olcay abiye de söyledim bunu yapacağımı .

Geçmişten konuşmanın ilerilere bir getirisi olmaz.

Bugün harita bu şekildeyse bizim ittifakımız bu durumlara düştüyse bunun tek sebebi engindir.

Bugün baktığımızda engin , tekrar dünyaya gelip kendine sempati duyan arkadaşlarıyla forumda haklı çıkma çabasındadır. Eğer ki strateji konuşulacaksa enginin hatalarını harita stratejileri ile de anlatabilirim.

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
oyundan slm yazacam telinj ver ugurla ne zaman ne konusmusun hepsibi okursub tc ile alakali towdab cikartma diye bisey varmi yokmu kendin gor
Velhasıl söylediğin herşey doğru tow basere baser dejavuya dejavu sizin alayınıza dalga dümen yaptı bundan size ne sizi ne ilgilendirir herkesin haritada yeri belli oyun sonunda kim kazanırsa tebrik etmesini biliriz sen kendi klanındaki işlerine bak bi truvadada şahi içinden attırtma uslu uslu otur oturduğun yerde

Canikkk

Yasaklı
Yaw olmuş bitmiş şeyleri ne diye tartışıyorsunuz , zaten zamanında enginin ne hatası yüzünden bilmem ama şahi secrete gireceksen gecesinde bashere girdi.

Ondan önce de secrete vuracağımızdan tüm dünyanın haberi vardı : ) Engin sadece mücoyu suçlu görsün ama ben açık açık ahmet abiye de olcay abiye de söyledim bunu yapacağımı .

Bugün harita bu şekildeyse bizim ittifakımız bu durumlara düştüyse bunun tek sebebi engindir.

Bugün baktığımızda engin , tekrar dünyaya gelip kendine sempati duyan arkadaşlarıyla forumda haklı çıkma çabasındadır. Eğer ki strateji konuşulacaksa enginin hatalarını harita stratejileri ile de anlatabilirim.

Sayın @battosai danışmaya lütfen

Spartaküs 61

Kılıç Ustası

Helal olsun sana bir tane delikanlı düşmanım var gözüm açık gitmem artık

Canikkk

Yasaklı
Gürkan kardeşim 21 olmaz bak işin sonu kötü biter sahiye savaş açacakken döner size savaş açarım.

Sonra kendi klanima da açacağım diyip hesap silerim.

Canikkk

Yasaklı
Sen önce kendin danışmaya in zekeriya abi , bu w de çoğu insan sözünde durmamış olabilir ancak bunu en başarılı sen yaptın. Bunları da düşün , ve bu yafta da her zaman sırtında bir yük olacak.

Çuvaldızları kendinize iğneleri başkasına batırın yani .

Muco sözüm geçerli siz bana Ahmet ile diploması yapmamı söylediniz ne dedim?

Ahmet ile engin olduğu sürece yapmam dedim.

Hakan abiye 20 köy karşılığında teklifi siz yaptınız.

Can ile kim görüştü? Tow klanına gel konuşalım kim dedi.

He bak bunlara rağmen ben hatalıysam eyvallah sorun yok yine söylüyorum sen iyi bir insansın sana karşı 1 tane olumsuz fikrim yok