Speed Ligi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Bir süredir speed raundların durağan geçtiği hakkında sizlerden aldığımız bildirimler sonucunda bir speed ligi etkinliği düzenlemeye karar verdik.

Katılacak olan takım sayısına bağlı olarak gruplar oluşturulacak ve ardından gruplardaki sıralamalara bağlı olarak upper ve lower bracketlarda mücadele devam edecektir. Başvuru süresi tamamlanıp katılacak takım sayısı belirlendikten sonra detaylı plan ve fikstür sizlerle paylaşılacaktır.

Her takım 5 as, 2 yedek oyuncudan oluşacaktır. Yedek oyuncular turnuva sonrasında verilecek ödülden yararlanamayacaklardır. Takımlar yedek oyuncu belirlemek zorunlu değildir ancak raund esnasında eksik oyuncu olması durumunda raundu eksik olarak oynamak zorunda olacaklardır.

Her oyuncu yalnızca 1 takımda lige katılım sağlayabilir. Lig başladıktan sonra takım değiştirmek mümkün değildir.

Turnuva sonucunda;

1. klana: 1000x5: 5000 premium puanı
  2. klana: 500x5: 2500 premium puanı
  3. klana: 250x5: 1250 premium puanı

olmak üzere toplamda 8750 premium puanı ödül dağıtılacaktır.

Ligle ilgili görüş, öneri ya da sorularınızı Speed Ligi Görüşler başlığından bize iletebilirsiniz.

Tüm takımlarda 1 adet kaptanın olması gerekmektedir. Kaptanlar başvurularını bu konu altında aşağıdaki örnekteki gibi 15 Ekim saat 23:59’a kadar başvurularını yapmalıdırlar.

Örnek:

Takım Adı: Klanlar
  1. Oyuncu: Mayıs (Kaptan)
  2. Oyuncu: Mr.Storm
  3. Oyuncu: Strafe
  4. Oyuncu: Ahzar
  5. Oyuncu: Anhur
Yedek 1: Ricardo
Yedek 2: Morthy

Tüm takımlara şimdiden başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Takım Adı: RELAX
  1. Oyuncu: İSRAFİL PAZAN (Kaptan)
  2. Oyuncu: karaemmi
  3. Oyuncu: NEFRET DOLU
  4. Oyuncu: lazmanlı53
  5. Oyuncu: Lord F-s-m19
Yedek 1: .reggie
Yedek 2: heros058

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sen temiz kal, nasibini ALLAH korur... :)

DÜZENLEME

Takım Adı: RELAX

1. Oyuncu: İSRAFİL PAZAN (Kaptan)
  2. Oyuncu: karaemmi
  3. Oyuncu: NEFRET DOLU
  4. Oyuncu: 35ve43
  5. Oyuncu: Lord F-s-m19
Yedek 1: .reggie
Yedek 2: OnnY

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Turnuva için katılım beklediğimizin çok altında kaldı. 6 adet takım için tek grup olarak yapacağız. Gruptaki 1 ve 2. sıradaki takımlar upper bracket, 3-4 lower bracketta mücadele edecek ve son 2 sırayı alan takım maalesef turnuvadan elenecek.

Fikstür aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Raund günleri ilerleyen günlerde belirlenecektir.

Raundlar HRB0 olarak oynanacaktır.

1. HAFTA

YIKIM TİMİ vs CESET İs Here
Şırnak İdman Yurdu vs World Class SAYGI
Kırmızı Donlu Şeytanlar vs RELAX

2. HAFTA

CESET İs Here vs RELAX
World Class SAYGI vs Kırmızı Donlu Şeytanlar
YIKIM TİMİ vs Şırnak İdman Yurdu

3. HAFTA

Şırnak İdman Yurdu vs CESET İs Here
Kırmızı Donlu Şeytanlar vs YIKIM TİMİ
RELAX vs World Class SAYGI

4. HAFTA

CESET İs Here vs World Class SAYGI
YIKIM TİMİ vs RELAX
Şırnak İdman Yurdu vs Kırmızı Donlu Şeytanlar

5. HAFTA

Kırmızı Donlu Şeytanlar vs CESET İs Here
RELAX vs Şırnak İdman Yurdu
World Class SAYGI vs YIKIM TİMİ

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Başvuru yapan 6 takımın kaptanlarının başvuru yaptıkları hesap üzerinden özel mesaj yoluyla Skype adreslerini bana iletmeleri gerekmektedir.

İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Herkese başarılar dilerim
Eklentiler olmasa her emeğiyle speed atabilse çok güzel hatta ben hiç script kullanmadım speedlerde oynarken de .

Tanımsız

Okçu
Speedte hızlı çiftlik asistanı, ana bina, kışla kısayolları hariç kullandığım bir şey yok. Onaylı scriptlerde ne kullanılabilir ki speed özelinde

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Speedte hızlı çiftlik asistanı, ana bina, kışla kısayolları hariç kullandığım bir şey yok. Onaylı scriptlerde ne kullanılabilir ki speed özelinde
Bende hiç kullanmadigim için o konuda fikrim yok. Ama scrip kullanmak yasak değilse hiç denemedim onu demek istedim
Eleştiri değil de scrip dışında farklı şeyler varsa eğer yasak olmalı yada herkes tarafında kullanmalı herkesin bilmeye hakkı var diye düşünüyorum

Durum
Konu yanıtlara kapalı.