Speed Ligi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Turnuva olacak ancak takım kaptanları bana ulaşabilirse. Şu ana kadar 3 takım ulaştı. 2 takımı hala bekliyoruz.

ZywOo

Milis
herkez ulaşmıstır umarım ulaşmayanların isimlerini verirseniz iletişime gecip işinizi kolaylaştıralım

JrFly

Dük
bende yazdımda skype çok zor oluyor hala kullanan kaldı mı :) buradan bile mesajlaşmak daha kolay

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Bence de arkadaşlar mayıs'a ulaşsın ayıpdır...

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Kaptanlardan ulaşan yalnızca September. Onun haricinde 2 takımdan normal üyeler ulaştı ancak takım kaptanlarının ulaşması gerekiyor bana. Lütfen Takım kaptanı arkadaşlar bana ulaşsın. Eğer ilgilenemeyeceklerse de özel mesaj atarak kaptanlıklarını belirledikleri bir arkadaşlarına aktardıklarına dair mesaj da iletebilirler bana.

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Kaptanlardan ulaşan yalnızca September. Onun haricinde 2 takımdan normal üyeler ulaştı ancak takım kaptanlarının ulaşması gerekiyor bana. Lütfen Takım kaptanı arkadaşlar bana ulaşsın. Eğer ilgilenemeyeceklerse de özel mesaj atarak kaptanlıklarını belirledikleri bir arkadaşlarına aktardıklarına dair mesaj da iletebilirler bana.
Bu kadar zor bir mesaj atmaları :)
Speed açılsın diye konuşanlar nerde

okadar5

Baltacı
çokta zor değil bam bam tarih belirlenir fikstür zaten belli roundlar konulur gelmeyen kaybeder.

DeletedUser52436

Ziyaretçi
Bir an once turnuvayı sonlandirsanizda Speed açılsa. 10 Gündür bi Turnuva Organize Edilemedi.

You Win

Kılıç Ustası
Ne Oldu bu turnuavaya hic ses yok bare normal speed acin da oynuyalim turnuvadan umidimizi kestik :)

JrFly

Dük

neden skype onu hala anlamış değilim? kullanan kalmadı ki orayı varsa da çevremde hiç yok .. oyundan veya buradan da konuşulabilir. ayrıca her takımdan bir oyuncunun yazması yeterli olur diye düşündük sanırsınız 5000 kişilik aşiretler halinde savaşacağız :) Altı üstü 7 kişiyiz 1 tane kurucu belirledik (herkes kurucu aslında ) ..

Sempaty

Mızrakçı
Harbiden ne uzadı bu iş. Gereğinden fazla ciddiye alıp gereğinden fazla ayrıntıya takılmıyor musunuz Mayıs? Kaptan yazsa ne başka oyuncu yazsa ne? Kaptanı siz istediğiniz için belirledi herkes sadece. Ayrıca Jrfly haklı skype ne allah aşkına. Şu turnuvayı yapmaya cidden niyetliyseniz her takımdan bi iki kişinin numarasını alın Whatsapp grubu kurulsun ya da bireysel olarak iletişimi sağlayın. İletişime geçmek şart mı orasını da anlamadım, fikstürü açıklayın gelen oynar gelmeyen kaybeder. Şurada eğleneceğiz altı üstü can çekişiyor herkes. Bu süreci uzatmamak sizin elinizde.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Bu saatten sonra açılmasa da olur bana göre, bizim neyimize turnuva :) Basit bi kural belirlemişler, kaptanınız yazsın demişler, skypenin mazide kaldığını ben de biliyorum ama adamlar sırf istediler diye yıllardır girmediğim hesabıma girip ekledim yani.

DeletedUser69663

Ziyaretçi
56. dünyanın açılmasından dolayımı gecikti bilemem ama gerçekten artık sıkmaya başladı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.