Speed Ligi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69737

Ziyaretçi
yedek oyuncu olarak benide ekleyin :) msj atmanız yeterli boşluk doldurulur :)

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Beklesin az daha :D vizeler başlayacak Kasım sonu iyidir :D
Takımlar için speed hazırlık raoundlar klan limiti 5 olmalı misali ilerde turnuva ekip halinde olacak diye . Takım oyuncular hepsi aynı klanda bulunsa güzel olmaz mı

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Merhaba,

Başvuru yapan 6 takımın kaptanlarının başvuru yaptıkları hesap üzerinden özel mesaj yoluyla Skype adreslerini bana iletmeleri gerekmektedir.

İyi oyunlar dilerim.

@bmw.aşk , @jrfly , @psikolojikmanya , @İSRAFİL PAZAN , @fairytail

Arkadaşlar mayısla iletişime geçmeyeniniz var mı? Önümüzde vizeler var, ben okulu bitirmiş olsam da aramızda öğrenci olanlarımız illa ki vardır. En azından şu tarihleri kararlaştırabilmek için biraz seri olsak ne güzel olur. Ben ilk gün ekledim mayısı. Kaç gündür eklemenizi bekliyoruz. Turnuva turnuva dedik, speed roundlarında en az 8-9 kişi olup saldırıyorsunuz, ne güzel turnuvada 5v5 atıp kendi gücümüzü gösterebilicez dedik. Ama hiç istekli görünmüyorsunuz :)

JrFly

Dük
@bmw.aşk , @jrfly , @psikolojikmanya , @İSRAFİL PAZAN , @fairytail

Arkadaşlar mayısla iletişime geçmeyeniniz var mı? Önümüzde vizeler var, ben okulu bitirmiş olsam da aramızda öğrenci olanlarımız illa ki vardır. En azından şu tarihleri kararlaştırabilmek için biraz seri olsak ne güzel olur. Ben ilk gün ekledim mayısı. Kaç gündür eklemenizi bekliyoruz. Turnuva turnuva dedik, speed roundlarında en az 8-9 kişi olup saldırıyorsunuz, ne güzel turnuvada 5v5 atıp kendi gücümüzü gösterebilicez dedik. Ama hiç istekli görünmüyorsunuz :)

Böyle bir hata alıyorum acaba neden.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Bu üye profilini tam olarak görebilecek kişileri sınırlıyor.

DeletedUser67841

Ziyaretçi

Profiline girmeyi denersen bende senle aynı hatayı alıyorum, belki bundan dolayı kimse ulaşamamıştır. Çözüm şu;

Mayısın profil fotoğrafına fareyi götürdüğünde ;

1572873509251.png

Bu ekran geliyor. Oradan konuşma başlat derseniz;

1572873534193.png

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Profiline girmeyi denersen bende senle aynı hatayı alıyorum, belki bundan dolayı kimse ulaşamamıştır. Çözüm şu;

Mayısın profil fotoğrafına fareyi götürdüğünde ;

8000 adlı eklentiyi görüntüle

Bu ekran geliyor. Oradan konuşma başlat derseniz;

8001 adlı eklentiyi görüntüle

Hata aldığınızı iletiyorum.

Tanımsız

Okçu
Az önce yazdım bu bir kaç arkadaşa oyun üzerinden ulaşın diye
Nereden duyum aldılarsa zaten iptal olacak kafasindalar akşama bakarım diye sallamayarak yazdı. Buradan atıp tutup turnuvanın olması için herhangi bir çaba göstermiyorlar....

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sayin Strafe ,

Sizlere ulasmayan kimler ?
İsim isim maalesef bilemiyorum.Bana sadece herkesin ulaşmadığı söylendi.
Az önce yazdım bu bir kaç arkadaşa oyun üzerinden ulaşın diye
Nereden duyum aldılarsa zaten iptal olacak kafasindalar akşama bakarım diye sallamayarak yazdı. Buradan atıp tutup turnuvanın olması için herhangi bir çaba göstermiyorlar....
Takım olarak oyuncularımız istekleri doğrultusunda turnuva yapmaya karar verdik.Gerek katılan takım sayısı gerek ulaşılmama durumu oyuncularla alakalı bir sorun.Bizler bu turnuvayı oyuncularımıza sunmayı istiyoruz.Bu gibi etkinliklere katılmayan oyuncularımız bir şey düzenlenmediğinde bizlere kızıyorlar ancak düzenlendiğinde sonuç genel olarak böyle.

Tanımsız

Okçu
İsim isim maalesef bilemiyorum.Bana sadece herkesin ulaşmadığı söylendi.

Takım olarak oyuncularımız istekleri doğrultusunda turnuva yapmaya karar verdik.Gerek katılan takım sayısı gerek ulaşılmama durumu oyuncularla alakalı bir sorun.Bizler bu turnuvayı oyuncularımıza sunmayı istiyoruz.Bu gibi etkinliklere katılmayan oyuncularımız bir şey düzenlenmediğinde bizlere kızıyorlar ancak düzenlendiğinde sonuç genel olarak böyle.
Hiç yoktan ulaşanlar bazında düzenlenmesi istekli takımlar adına iyi olur :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.