Speed Ligi Görüşler

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba,

Speed Ligi ile ilgili görüş, öneri ve sorularınızı bu başlık altından iletebilirsiniz.

JrFly

Dük
Kıtaya yerleştirmede dağınıklık olmaz ve dengeli yerleştirme olursa çok iyi olacağını düşünüyorum. ( tüm klanların aynı anda dünyaya giriş yaptığını farz ediyorum.)

-AzraiL-

Yasaklı
Daha fazla ayrıntı verilirse iyi olur.Bence ödüller yedek oyunculara da verilmeli.Sonuçta yedek oyuncular da bazı durumlarda takıma katkı sağlar.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Uzun soluklu sürecek bir lig olacak. Katılım yoğunluğuna göre gruplar belirlenecek ve aynı gruptaki herkes birbiri ile 5vs5 şeklinde mücadele edecek. Sürecin oldukça uzaması durumunda ödüllerde değiştirilip, arttırılabilir.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Güzel olmuş bakalım nolcak, hrb0 olması da iyi

Saatleri en uygun şekilde belirlememiz gerekecek şu an için net bir saat yok ancak akşam 19:00 ya da 20:00 daha uygun olacaktır diye düşünüyorum katılım açısından.

AYNEN GÜZEL OLUR HERKES İŞTEN GELİR OYNAR KİMİSİDE BİZİ İZLER KUPON YAPAR PARA BASARLAR BU YENER DİYE :DD

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Araya dipnot olarak girmek istiyorum :) Speed konusunda önerilerinizi dikkate aldığımızı ve not tuttuğumuzu söylemiştik.Yönetim oyuncuların dediklerini dikkate almıyor demeyiniz :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Güzel düşünce. Son klasik dünyadaki gibi yönetilmeyecekse cidden güzel bir etkinlik olur. Millet birbirini yiyordu yok eskiler overrated yok yeniler çöp poşeti diye. Herkes ekibini oluşturup girer. Girmeye cesaret edemeyen de boş yapmaz. Pre karşılığı maç salacak bir ekip oluşturmak isteyenler pm

You Win

Kılıç Ustası
Nihayet eskisi gibi speede özen gösterildi teşekkürler :)

Şu saat 23:00 olsa çok güzel olur.

Malum geceler uzun gündüzler kısa millet akşam yemeğini 7-8 gibi yiyor .

Ayrıca şu scrint mi sprictmi kullananlar ligden uzaklaştırılsa tadından yenmez :D