Soa vs Sas

ByRevolution

Yasaklı
Aynen sas size kamileri misleri sallayıp köyleri bize salmış sizi savunmuş vs vs çok haklısın ondan mı defle mis atacak rahatlığı buldun :) ne boş çarsın be

Ya gerçekten herkesi kendiniz gibi çocuk sanıyorsunuz ya, çocukları kandırırsınız anca.

Olayı bilmeyenler için ;

Ben köyü almadan bir kaç dakika önce crixus alıyor. Benim kami giriyor onun ilk giren savunma ordusunu sur 0 ken kesiyor. Sonra misler girmesine 2 dk kala arada giren savunma da misi kesiyor :)

Şurada kestiğiniz 3 er k asker için anca övünürsünüz :)

Ayrıca savunmayla mis atmaya gelince köyün eski sahibi hesap sildiği için ( raporlardan belliydi ) bende böyle davrandım :)
Diğer köyü de böyle aldım. Gelen kamileri de kestim. Ona sesiniz çıkmaz ama?

Opacity***

Okçu
Ya gerçekten herkesi kendiniz gibi çocuk sanıyorsunuz ya, çocukları kandırırsınız anca.

Olayı bilmeyenler için ;

Ben köyü almadan bir kaç dakika önce crixus alıyor. Benim kami giriyor onun ilk giren savunma ordusunu sur 0 ken kesiyor. Sonra misler girmesine 2 dk kala arada giren savunma da misi kesiyor :)

Ayrıca savunmayla mis atmaya gelince köyün eski sahibi hesap sildiği için ( raporlardan belliydi ) bende böyle davrandım :)

Başarılarının devamını dilerim

edizzy

Yasaklı

Olayı bilmeyenler için ;

Oyunculuk koktu

schneLL*

Acemi
Benim bu foruma ayıracak vaktim yok arada girip bakıyorum ama hiç utanmadan yazılan mesajları görüyorum. İsim vermeden bir kişiyle yazışmamdan bir kesit paylaşacağım bence yeterli.

Sırf etik olmadığı için bir tek artiz oyuncusuna kami atmadım

Bıraktığımda uğraşmadan alırlar eğer şimdi almak isterlerse de biraz uğraşmaları gerekcek :)

hani bir şey yapıyorsunuz eyvallah kamileri bari savaştığı klana atsın da öyle toplayın köyleri kamileri artiz'e attırıp sonra da köylerini güya savaştığı klana vermek nasıl bir saçmalık.

ByRevolution

Yasaklı
Benim bu foruma ayıracak vaktim yok arada girip bakıyorum ama hiç utanmadan yazılan mesajları görüyorum. İsim vermeden bir kişiyle yazışmamdan bir kesit paylaşacağım bence yeterli.

Sırf etik olmadığı için bir tek artiz oyuncusuna kami atmadım

Bıraktığımda uğraşmadan alırlar eğer şimdi almak isterlerse de biraz uğraşmaları gerekcek :)

hani bir şey yapıyorsunuz eyvallah kamileri bari savaştığı klana atsın da öyle toplayın köyleri kamileri artiz'e attırıp sonra da köylerini güya savaştığı klana vermek nasıl bir saçmalık.
Kendileri çalıp, kendileri eğleniyor işte. Başka birilerinin umurun da bile değil.
Gerçi benim de öyle.
Bu amaçsızca kendince kelimeler vurmaya çalışan bir kaç arkadaşa cevap bile vermek zaman israfı...

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Kendileri çalıp, kendileri eğleniyor işte. Başka birilerinin umurun da bile değil.
Gerçi benim de öyle.
Bu amaçsızca kendince kelimeler vurmaya çalışan bir kaç arkadaşa cevap bile vermek zaman israfı...
ya senin umrunda olsa ne olmasa ne gelip papağan gibi ötmesen yeterli olucak bize

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
kesilen 3 erk defi askerden saymıyorum zaten şu aşamada onu ancak siz yaparsınız madem köyleri bize salıp sizi savunuyorlar ne bu rahatlık onu anlatmaya çalıştım da duvara konuşuyorum sdhshd

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Hacı anlamada kıtlığınız mı var kdosksod adamlar kamileri bize vurup köyleri size salıyor bunun siz farkındasınız da biz değil miyiz kfmdld köyleri size bırakmalarına şeyirci kalmadığımız için özür dileriz ldmdpdldp