Soa vs Sas

Ruling*

Milis
15 yaşındaki ergenler gibi söylenen her cümleye cevapları ağlamayın :D beyler saçma oluyor be koskoca adamlarsınız ikide bir ağlamayın yazmak anlamsız değil mi :) foruma birşey de yazmaya gelmiyorki anında tak diye forum hesabı gidiyor :) müttefiğinizin size köy bırakması normal bir durum bence bastan beri adamların tek amacı size köy büyütmekti ee şimdi gel artiz sen al diyecek halleri yok siz niye inkar ediyorsunuz bu durumu onu anlamıyorum sadece :) yukarıda biri boş istatistik kasıyon yazmıştı bizde onun üst bölgedeki kamilerini böyle boş istatistik kasarak kesmistik teşekkür ederim onada kesim puanı kastığı icin bana :)

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
eminim çok kan akmıştır turan savaşında ama kralların bazı prensipleri var savaş açmak falan boş işler istatistik kasmaya gerek yok :D

1662649480123.png

EyvahYandım

Kılıç Ustası
İstatistik kasmanız için önce savaşmanız lazım.

Kuzeydoğudan savaşarak aldığınız köylerin istatistiklerini paylaşabilirsiniz.Yoksa istatistik kasmamak için savaş da mı açmadınız?

Ya kardeşim artık şu boşu bırakın ckdmxod biz soaya saygı duyuyoruz hakettiniz diyoruz ki hakettiniz. Siz de biraz artizin w başından beri en uzun sürw savaşan ekip olduğunu mu kabul etseniz kfmdof yani saygısızlığı bırakın artık, sıktınız

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Ya kardeşim artık şu boşu bırakın ckdmxod biz soaya saygı duyuyoruz hakettiniz diyoruz ki hakettiniz. Siz de biraz artizin w başından beri en uzun sürw savaşan ekip olduğunu mu kabul etseniz kfmdof yani saygısızlığı bırakın artık, sıktınız
ne yaşıyorsun hocam sen kendi dünyanda :D artiz aynı klanla en uzun savaş veren klan diyorsan haklısın en uzun süre savaşan klan diyorsan boş yapıyorsun sadece

EyvahYandım

Kılıç Ustası
ne yaşıyorsun hocam sen kendi dünyanda :D artiz aynı klanla en uzun savaş veren klan diyorsan haklısın en uzun süre savaşan klan diyorsan boş yapıyorsun sadece
Yo direkt en uzun savaşan klan dedim mfpdld siz genel olarak rek attığınız için savaş ilk haftasında bitiyordu gerisi istatistik kasmaya giriyor. Bu göz önüne alınınca en uzun süre savaşan klan Artiz oluyor

Dodge Slap

Baltacı
Şimdide garibanız garibanız diye dolanmaya başladılar abilerinizden para alın kardeşim nerde abileriniz bak başka dünyada nasıl barbarları 9k yapıyorlar sıkıyorsa gelsin burada da yapsın abileriniz var mı o toto :)