Soa vs Sas

*device*

Baltacı
Klasikte denkleşseydik keşke nitekim 70 kişiye karşı 400 kişi karşı savşıyorduk gram da çekincemiz olmadı orda bana yazmışsın zeka kırıntısı da mı yok bilmem ne ben seni oyuncu dosyana ya da oyun cvni çıkartıcak halim yok ben gördüğümü söyledim sen de gördüğünü söylüyorsun ben kişisel bahsediyorum sen anca beni yok onun yancı klanı yok bunun yancı klanı diye nitelendiriyorsun saldırırken kişisel bana saldır benim sana yaptığım gibi nitekim iyi oyuncu da olabilirsin(bilmiyorum) ama efendilik yoksunusun bunda emin oldum
Yeterince efendice davrandık bu platformdaki insanlara karşılığınıda gördük. O yüzden bizden efendilik bekleme. Bizim için herşey net ve şeffaf. Kime nasıl davranılması gerektiğinide gayet iyi biliyoruz. Araştırmadığın, bilmediğin bir oyuncuyada çamur atmaya kalkma. Buraya yazmıyoruz diyede umarım zeki arkadaşların boş manipülasyon yapmaya devam etmezler.

lebron1

Yasaklı
Ben kazanamazsınız edemezsiniz biz böyle iyiyz demiyorum nitekim sizden zayıfızdır klan babında ama burda bu haritada emek veren insanları böyle küçük düşürücü hitap yapılmasını hoş bulmadığım için söyledim kıyaslamam ondandır orda hucum gibi sağlam müttefiğiniz vardı burda bizim bir müttefiğimiz yok alay diyorsunuz kaç kere alayla ortak bi op yaptık şimdi diyeceksiniz alay zaman vermedik oyun başlarında nitekim family hani araya aldık ya sizin tabirinizle çok rahat düşerdi alay-Artiz müttefikliğinde o yüzden tahrik etmeye aşağılamaya gerek yok 2 günlük dünya çok kısa zamanda kapatabilirsiniz belki de o yuzden gerek yok böyle ithamlara

Kardeşim biz bize karşı yapılanlara ayar oluyoruz.Kimse kendi haritasını oynamıyor birisi geliyor hadi şuna karşı birleşelim hemen hooop birleşme olmuş.Sizin emeğinizi çöp eden o diplomatlar.Yıllardır diyoruz uzak durun diye kimsenin umrunda olmuyor kusura bakmayın ama herkes free,rahat köy derdinde.Müttefikleriniz çoktu da işte bu yanlışlardan dolayı tek kaldınız.Alay ayrı bi konu,onlar kendilerini bi kutup olarak gördüğünden dolayı hiçbir şey yapamadan dünyadan gittiler.Ben artizi klan olarak örseliyorum,sende device ye laf attığından dolayı ( Ki bu hoşuma gitse de) Elimde olmayan sebeblerden dolayı onu korumak zorundayım bu forumda.

ByRevolution

Yasaklı
Alt klanınızı biraz daha hızlı toplar mısınız? Yahu az önce bir tane daha kami atmışlar. Boşu boşuna zaiyat

PANDA*

Kılıç Ustası
soa nın sası toplaması bence normal, zaten sas baba için gelmişti oyun başından beride mütler başkada amacımız yok diyordu en son nukleon o yuzden salmışlardır biraz da bana verin bari :D

.Sfenx.

Mızrakçı
soa nın sası toplaması bence normal, zaten sas baba için gelmişti oyun başından beride mütler başkada amacımız yok diyordu en son nukleon o yuzden salmışlardır biraz da bana verin bari :D

Verdiğin 4 bilginin , 5 i yanlış senin şu forumda hiç mi doğru analizin olmayacak

honey badger

Okçu
Eyvallah üstad :D:D askdhasuodgauda
1 nedir ya 3 ün gelmesi lazımdı sanki sırayı bozmuşsun arada kaçıncı hesabın olduğunu yaz da rahat takip edelim fdhfh
allah erkeninden versin nedir öyle bir amacın varsa bizi karıştırma olaya gdfhfdh
cennette olsam bu oyunu niye oynayayım zaten türkiyede olduğum için oynuyorum maalesef gdfgfhdh

Phaenarate Bae

Baltacı
Vayyy beeeee.Sen zamanında bırak rakip klan oyuncularını,kendi klan oyuncularınla bile muhattap olmaz iken,dc de gizli odalarla sadece sana veliaht diyen klan yöneticileri ile konuşmaktan nereye.
Hayat mı bu beeee ?
kendine gel lebronsun sen.. böyle konusmana alışık degil bu klanlar bünyesi..

Deadknight*

Baltacı
Bir de almancılar gibi tribali görün felan diyolar :D:D asıduogasoudgaıoduaş Kardeşim biz istediğimiz yerde istediğimiz oyunu oynarız.Yeter ki oynamak isteyelim.Merakınızı giderecekse eğer w125 'e girmiştik pre takası olmayan 2x güzel bir normal dünya açmışlardı.Orda da oynadığımız süre zarfında açık ara 1. klan idik.Orda da patır patır op yapıp köy topluyoruz diye pushing den ban yedik :D:D:D
Ama yavuz abimiz hem bizi,hem de düşmandan kalanları toplayarak orayı kapatacak insallah. @Deadknight*
35920 adlı eklentiyi görüntüle

Beni kapama listesine sokmadılar yunanlı ekip yüzünden ama vuramıyorlar da böyle kapanacak dünya :D

Gomtan35

Yasaklı
Soa bu oyunun en iyi ekibi ve klani bu bir gerçek hiçbir klan temiz şeffaf oynamadi
Adamlar vura vura geldi ben soadan sonra 72 ye girdim baktim uyuya biliyorum ) kendinizi geliştirsiniz soadan sonrasi vizz geliyor. Lutfen evde denemeyin
Ya bremin gece bonussuz dünyaya girip ne bekliyorsun uyku mu :DD

Dodge Slap

Baltacı
Soa bu oyunun en iyi ekibi ve klani bu bir gerçek hiçbir klan temiz şeffaf oynamadi
Adamlar vura vura geldi ben soadan sonra 72 ye girdim baktim uyuya biliyorum ) kendinizi geliştirsiniz soadan sonrasi vizz geliyor. Lutfen evde denemeyin
Şunu yazabilmenden dolayı seni takdir ettim bazen tebrik etmeyide bilmek lazım )